1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Komunikat WG na sezon 2017/2018

Wydział Gier LZPS informuje, iż zgłoszenia zespołów wszystkich kategorii wiekowych do sezonu 2017/2018 należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2017 r. do godz. 15.00. na adres mrzak@poczta.onet.pl
 

1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek -awans SPS Zbąszynek

PDF Drukuj Email

 

21 kwietnia rozpoczęły się turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski młodziczek. SPS Zbąszynek jest gospodarzem grupy 3, w której grał również USA VOLLEY Lubsko/Gubin. W Poznaniu o awans do dalszych gier walczył UKS Trójka Sulechów.

Po dwóch dniach turnieju w Zbąszynku SPS zapewnił osbie awans do półfinału. TRÓJKA Sulechów uplasowała się na 5 miejscu, USA VOLLEY Guin/Lubsko na 6.

 

Grupa 3

Grupa 4

1. UKS Pomorzanie Szczecin

1. TKS REDA Ciechocino

2. Gryf Arena Plas Gryfice  

2. MTS Kwidzyn  

3. SPS Zbąszynek

3. KS Energetyk Poznań  

4. USA Volley Gubin/Lubsko  

4. UKS Śmigiel  

5. UKS Hetman Sobieski Poznań

5. UKS Trójka Sulechów  

6. GKS Wieżyca 2011 Stężyca  

6. UKS Barnim Goleniów  

podgrupa A
21-04-2017    USA Volley Gubin/Lubsko-Wieżyca 2011 Stężyca 0:2 (12:25, 14:25)   
21-04-2017    Pomorzanie Szczecin -USA Volley Gubin/Lubsko 2:0 (25:21, 25:19)    
22-04-2017    Pomorzanie Szczecin -Wieżyca 2011 Stężyca 0:2 (15:25, 28:30)       
podgrupa B
21-04-2017    Gryf Gryfice -Hetman Sobieski Poznań 0:2 (20:25, 23:25)      
21-04-2017    SPS Zbąszynek -Gryf Gryfice  2:0 (25:19, 25:8)     
22-04-2017    SPS Zbąszynek -Hetman Sobieski Poznań 2:0  

   
finały
22-04-2017  Wieżyca 2011 Stężyca - Hetman Sobieski Poznań  2:0             
22-04-2017   Pomorzanie Szczecin - SPS Zbąszynek 0:2 (13:25, 14:25)            
23-04-2017    Pomorzanie Szczecin - Hetman Sobieski Poznań 0:2     
23-04-2017   SPS Zbąszynek - Wieżyca 2011 Stężyca
2:0 (25:23, 25:20            

mecz o 5. miejsce
22-04-2017  USA Volley Gubin/Lubsko-Gryf Gryfice 0:2 (13:25, 23:25)

Kolejność końcowa turnieju

1. SPS Zbąszynek - awans
2. Wieżyca 2011 Stężyca - awans
3. Hetman Sobieski Poznań
4. Pomorzanie Szczecin
5. Gryf Gryfice
6. USA Volley Gubin/Lubsko

podgrupa A
21-04-2017    UKS Śmigiel -Barnim Goleniów 2:0 (25:19, 25:22)
21-04-2017    Reda Ciechocino-UKS Śmigiel 2:1      
22-04-2017    Reda Ciechocino -Barnim Goleniów 2:0       
podgrupa B
21-04-2017    MTS Kwidzyn-Trójka Sulechów  2:1 (25:20, 18:25, 15:8)     
21-04-2017    Energetyk Poznań-MTS Kwidzyn 2:1       
22-04-2017    Energetyk Poznań-Trójka Sulechów 2:1   

   
finały
22-04-2017    Reda Ciechocino-MTS Kwidzyn  2:0      
22-04-2017    Energetyk Poznań-UKS Śmigiel  2:0        
23-04-2017   
UKS Śmigiel  - MTS Kwidzyn  2:0              
23-04-2017    Energetyk Poznań-   Reda Ciechocino 2:0 (26:24, 25:19)

mecz o 5. miejsce
22-04-2017 Trójka Sulechów - Barnim Goleniów  

 

Kolejność końcowa turnieju

1. Energetyk Poznań - awans
2. Reda Ciechocino - awans
3. UKS Śmigiel
4. MTS Kwidzyn
5. Trójka Sulechów
6.  Barnim Goleniów  

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014