1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików

PDF Drukuj Email

altMłodzicy w dniach 13-15 kwietnia rozegrali turnieje 1/4 Mistrzostw Polski.Lubuskie drużyny bez sukcesów. Drużyny z Sulechowa, Krosna i Gubina zagrały o miejsca 5-6

 

Grupa 3

Grupa 4

1. A1  MSKS ORION Sulechów GOSPODARZ

A1 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel GOSPODARZ

2. A2  AZS PWSZ Nysa

A2  JKS SPARTAKUS Jawor

3. A3  TS CHEŁMIEC AQUA-ZDRÓW Wałbrzych

A3  DMKS Delfin Darłowo

4. B1  KS GWARDIA Wrocław

B1 MMKS I Kędzierzyn-Koźle

5. B2  EXACT SYSTEMS NORWID Częstochowa

B2 MLKS Volley Gubin

6. B3  SKS TĘCZA Krosno Odrz.

B3  ANBUD MKS Będzin

WYNIKI piątek 13 kwietnia:

  • PWSZ Nysa - AQUA-ZDRÓW Wałbrzych 1:2                               (20:25,25:20,8:15)
  • NORWID Częstochowa - TĘCZA Krosno O. 2:1 (23:25,25:14,15:10)
  • ORION Sulechów- AQUA-ZDRÓW Wałbrzych 1:2 (11:25,25:19,10:15)
  • GWARDIA Wrocław - TĘCZA Krosno Odrz. 2:0               (25:11, 25:4)

WYNIKI sobota 14 kwietnia:

  • ORION Sulechów - PWSZ Nysa 0:2
    (20:25, 19:25)
  • GWARDIA Wrocław - NORWID Częstochowa 2:0

o miejsca 5-6

TĘCZA Krosno Odrz. - ORION Sulechów 1:2 (25:19, 11:25, 9:15)

Końcowa kolejność turnieju:

  1. GWARDIA Wrocław
  2. AQUA-ZDRÓW Wałbrzych
  3. NORWID Częstochowa
  4. PWSZ Nysa
  5. ORION Sulechów
  6. TĘCZA Krosno Odrz.

WYNIKI piątek 13 kwietnia:

  • SPARTAKUS Jawor - Delfin Darłowo 2:0                              (25:8, 25:10)
  • Volley Gubin - ANBUD  Będzin 1:2                                                   (25:23, 16:25, 11:15)
  • Jastrzębski Węgiel - Delfin Darłowo 2:0                                        (25:12, 25:5)
  • MMKS I Kędzierzyn-Koźle - ANBUD Będzin 2:0
    (25:20, 25:23)

WYNIKI sobota 14 kwietnia:

  • Jastrzębski Węgiel - SPARTAKUS Jawor  2:1
  • MMKS I Kędzierzyn-Koźle - VOLLEY Gubin 2:0                       (25:21, 25:12)

o miejsca 5-6

Delfin Darłowo - VOLLEY Gubin 1:2 (19:25, 25:19, 8:15)

Końcowa kolejność turnieju:

  1. Jastrzębski Węgiel
  2. MMKS I Kędzierzyn-Koźle
  3. SPARTAKUS Jawor
  4. ANBUD Będzin
  5. VOLLEY Gubin
  6. Delfin Darłowo


Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014