1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodziczek

PDF Drukuj Email

altMłodziczki w dniach 27-29 kwietnia rozgrały turnieje ćwiećfinałowe Mistrzostw Polski


Grupa 3 - Wrocław

Grupa 4  - Opole

1. A1  SPS Zbąszynek

A1 MKS Dąbrowa Górnicza

2. A2  MMKS Kędzierzyn-Koźle

A2 UKS Lubań

3. A3  Junior Wrocław

A3 NTSK Nysa

4. B1 Impel Wrocław

B1 AZS Uni Opole

5. B2 Dwójka Zawiercie

B2 Trójka Sulechów

6. B3  Ares Nowa Sól

B3 MOSM Tychy

WYNIKI piątek 27 kwietnia:

  • Kędzierzyn-Koźle - Junior Wrocław 2:1 (24:26, 26:24,15:1)
  • Dwójka Zawiercie  - Ares Nowa Sól 2:0 (25:13, 25:8)
  • Junior Wrocław - SPS Zbąszynek 1:2 (25:14, 22:25, 13:15)
  • Ares Nowa Sól - Impel Wrocław 0:2 (18:25, 12:25)

WYNIKI sobota 28 kwietnia:

  • SPS Zbąszynek - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 (23:25, 22:25)
  • Impel Wrocław - Dwójka Zawiercie 2:0 (25:16, 25:23)
Tabela Podgrupa A Tabela Podgrupa B
  1. Kędzierzyn-Koźle
  2. SPS Zbąszynek 
  3. Junior Wrocław   
  1. Impel Wrocław
  2. Dwójka Zawiercie
  3. Ares Nowa Sól

o miejsca 5-6 

Junior Wrocław - Ares Nowa Sól  2:0 (25:10, 25:19)

FINAŁ WYNIKI 28-29 kwietnia:

  • Impel Wrocław-SPS Zbąszynek  2:0 ( 25:14, 25:18)
  • MMKS Kędzierzyn Koźle-Dwójka Zawiercie 0:2 (13:25,18:25)
  • SPS Zbąszynek - Dwójka Zawiercie 0:2 (5:25,14:25  )
  • Impel Wrocław - MMKS Kędzierzyn Koźle

Końcowa kolejność turnieju:

  1. Impel Wrocław – awans do półfinału MP
  2. Dwójka Zawiercie – awans do półfinału MP
  3. MMKS Kędzierzyn Koźle
  4. SPS Zbąszynek
  5. Junior Wrocław
  6. Ares Nowa Sól

WYNIKI piątek 27 kwietnia:

  • UKS Lubań - NTSK Nysa 2:0 (25:17, 25:16)
  • Trójka Sulechów - MOSM Tychy 0:2
  • NTSK Nysa - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2
  • MOSM Tychy - AZS Uni Opole 2:0

WYNIKI sobota 28 kwietnia:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Lubań 2:0
  • AZS Uni Opole- Trójka Sulechów  2:0 (25:17,25:11)
Tabela Podgrupa A Tabela Podgrupa B
  1. MOSM Tychy   
  2. AZS Uni Opole 
  3. NTSK Nysa
  1. MKS Dąbrowa Górnicza
  2. UKS Lubań
  3. Trójka Sulechów

o miejsca 5-6

NTSK Nysa - Trójka Sulechów 1:2

FINAŁ WYNIKI 28-29 kwietnia:

  • MOSM Tychy - UKS Lubań 2:0
  • MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Uni Opole
  • MOSM Tychy -MKS Dąbrowa Górnicza
  • AZS Uni Opole- UKS Lubań 0:2

Końcowa kolejność turnieju:

  1. MKS Dąbrowa Górnicza  – awans do półfinału MP
  2. MOSM Tychy – awans do półfinału MP
  3. UKS Lubań
  4. AZS Uni Opole
  5. Trójka Sulechów
  6. NTSK Nysa


Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014