1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Liga młodziczek 2018/2019

PDF Drukuj Email

Lubuska Liga Młodziczek

1.  MLKS VOLLEY Gubin
2.  SPS Zbąszynek
3.  UKS “Ares” Nowa Sól
4.  VirtusCool Comfort Szlichtyngowa
5.  UKS „Dwójka” Kostrzyn n/O
6.  UKS Trzy-nastka Zielona Góra
7.  UKS „Promień” Żary
8. UKS „Trójka” Sulechów

System rozgrywek młodziczek – sezon 2018/2019

Mecze rozpoczynają się o godz. 11.00

Zespoły podzielone są na dwie grupy wg klucza geograficznego.

Grupa A Południowa

Grupa B Północna

1. UKS “Ares” Nowa Sól

1. UKS „Trójka” Sulechów

2. VirtusCool Comfort Szlichtyngowa

2. SPS Zbąszynek

3. UKS „Promień” Żary

3. UKS Trzy-nastka Zielona Góra

4. MLKS VOLLEY Gubin

4. UKS „Dwójka” Kostrzyn n/O

 

W grupach gramy turniejowo z jednym zespołem pauzującym do dwóch wygranych setów wg tabeli Bergera – spotkania kolejno 1-2, 2-3, 3-1

Grupa A/nr meczu

Data

Gospodarz

 

 

Pauza

Termin 1/1-2-3

21.10.18

Nowa Sól

Szlichtyngowa

Żary

Gubin

Termin 2/4-5-6

28.10.18

Szlichtyngowa

Żary

Gubin

Nowa Sól

Termin 3/7-8-9

18.11.18

Żary

Gubin

Nowa Sól

Szlichtyngowa

Termin 4/10-11-12

25.11.18

Gubin

Nowa Sól

Szlichtyngowa

Żary

 

Grupa B/nr meczu

Data

Gospodarz

 

 

Pauza

Termin 1/13-14-15

21.10.18

Sulechów

Zbąszynek

Zielona Góra

Kostrzyn/O

Termin 2/16-17-18

28.10.18

Zbąszynek

Zielona Góra

Kostrzyn/O

Sulechów

Termin 3/19-20-21

18.11.18

Zielona Góra

Kostrzyn/O

Sulechów

Zbąszynek

Termin 4/22-23-24

25.11.18

Kostrzyn/O

Sulechów

Zbąszynek

Zielona Góra

 

Grupa C/nr meczu

Data

Gospodarz

 

 

Pauza

Termin 5/25-26-27

02.12.18

1A

2B

3B

4A

Termin 6/28-29-30

16.12.18

2B

3B

4A

1A

Termin 7/31-32-33

03.02.19

3B

4A

1A

2B

Termin 8/34-35-36

10.02.19

4A

1A

2B

3B

 

Grupa D/nr meczu

Data

Gospodarz

 

 

Pauza

Termin 5/37-38-39

02.12.18

1B

2A

3A

4B

Termin 6/40-41-42

16.12.18

2A

3A

4B

1B

Termin 7/43-44-45

03.02.19

3A

4B

1B

2A

Termin 8/46-47-48

10.02.19

4B

1B

2A

3A

 

Turniej finałowy o miejsca 1-4 rozgrywany jest z udziałem 4 najlepszych zespołów rundy    C  i D zgodnie z Tabelą Bergera u zespołu, który uzyskał najlepszy wynik (liczba punktów/setów/małych punktów/ratio)

Grupa E/nr meczu

Data

Gospodarz

 

Termin 9/49

02.03.19

 

 

Termin 9/50

02.03.19

 

 

Termin 9/51

02.03.19

 

 

Termin 10/52

03.03.19

 

 

Termin 10/53

03.03.19

 

 

Termin 10/54

03.03.19

 

 

 

Turniej o miejsca 5-7  z udziałem trzech zespołów z miejsca 5,6,7 rozegrany zostanie u zespołu, który uzyska 5 wynik(liczba punktów/setów/małych punktów/ratio)

Grupa F/nr meczu

Data

Gospodarz

 

Termin 9/55

02.03.19

 

 

Termin 9/56

02.03.19

 

 

Termin 9/57

02.03.19

 

 

 

Ćwierćfinał młodziczek 22-24 marca 2019

Wolne terminy: 14 październik, 4 listopad, 11 listopad, 9 grudzień, 27 styczeń (koniec ferii), 17 lutego (turniej dodatkowy Kadetek), 24 luty (ćwierćfinał Juniorek)

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014