1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

5. kolejka młodziczek i młodzików

PDF Drukuj Email

alt

W niedzielę, 2. grudnia, młodzicy oraz młodziczki rozpoczęli zmagania w II rundzie rozgrywek. Młodziczki grały w Nowej Soli i Zbąszynku, zaś młodzicy w Sulechowie i Krośnie Odrzańskim.

Tabele oraz terminarze zostaną uzupełnione w poniedziałkowy wieczór. Za niedogodności przepraszamy.

Lubuska Liga Młodziczek

Turniej w Nowej Soli

UKS Ares Nowa Sól - UKS Trzyna-stka Zielona Góra 2:0 (25:15, 25:23)
MVP: Galusińska J.    MVP: Mokrzan A.

UKS Trzyna-stka Zielona Góra - UKS Trójka Sulechów 2:0 (25:17, 26:24)
MVP: Mokrzan A.                        MVP: Suwała Z.

UKS Trójka Sulechów - UKS Ares Nowa Sól 0:2 (15:25, 22:25)
MVP: Suwała Z.             MVP: Suska Z.

Turniej w Zbąszynku

SPS Zbąszynek - Virtus CC Szlichtyngowa 2:0 (25:22, 25:22)
MVP: Szymańska  MVP: Wójcik

Virtus CC Szlichtyngowa - UKS Promień Żary 2:0 (25:19, 25:7)
MVP: Similak                     MVP: Awdziej

UKS Promień Żary - SPS Zbąszynek 0:2 (15:25, 11:25)
MVP: Sendziak         MVP: Michalak


Lubuska Liga Młodzików

Turniej w Sulechowie

MSKS Orion Sulechów - MKST Astra Nowa Sól 0:2 (20:25, 15:25)
MVP: Ilków M.                 MVP: Zakrzewski A.

MKST Astra Nowa Sól - Volley-Tęcza Gubin/Krosno I 2:0 (25:9, 25:7)
MVP: Kaczmarek K.       MVP: Makles A.

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I - MSKS Orion Sulechów 0:2 (10:25, 18:25)
MVP: Makles A.                       MVP: Ratajczak N.

Turniej w Krośnie Odrzańskim

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II - GSZS Gorzów Wlkp. 2:0 (25:14, 25:18)
MVP: Ostrowski M.                   MVP: Barański J.

GSZS Gorzów Wlkp. - UKS Set Gorzów Wlkp. 2:0 (25:17, 25:16)
MVP: Kowalski M.        MVP: Grzybiak S.

UKS Set Gorzów Wlkp. - Volley-Tęcza Gubin/Krosno II 0:2 (9:25, 9:25)
MVP: Cichy E.                 MVP: Cieliński P.

 

Lista MVP Lubuskiej Ligi Młodziczek
po 5 kolejkach

Pkt. Nazwisko Klub
10 Michalak M. SPS Zbąszynek
7 Mokrzan A. UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra
6 Suska Z. UKS ARES Nowa Sól
5 Gil W. Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa
4 Śmiałek A. SPS Zbąszynek
4 Trznadel O. UKS ARES Nowa Sól
4 Galusińska J. UKS ARES Nowa Sól
4 Suwała Z. UKS TRÓJKA Sulechów
3 Chorążak N. MLKS VOLLEY Gubin
3 Kaczmar N. UKS TRÓJKA Sulechów
3 Sendziak J. UKS PROMIEŃ Żary
3 Neć O. Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa
2 Similak Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa
2 Dancewicz A. UKS ARES Nowa Sól
2 Turlińska A. Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa
2 Krysiak UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra
2 Szymańska SPS Zbąszynek
2 Awdziej D. UKS PROMIEŃ Żary
2 Hamrol K. UKS TRÓJKA Sulechów
1 Micewicz A. UKS TRÓJKA Sulechów
1 Freske UKS DWÓJKA Kostrzyn n/O.
1 Wajda A. UKS DWÓJKA Kostrzyn n/O.
1 Hadrysiak J. UKS DWÓJKA Kostrzyn n/O.
1 Waligóra UKS TRÓJKA Sulechów
1 Polasik UKS DWÓJKA Kostrzyn n/O.
1 Pokrywiecka N. UKS PROMIEŃ Żary
1 Rudnicka H. UKS PROMIEŃ Żary
1 Baworowska UKS PROMIEŃ Żary
1 Turska P. UKS PROMIEŃ Żary
1 Taryma M. MLKS VOLLEY Gubin
1 Knozowska J. MLKS VOLLEY Gubin
1 Sikora O. MLKS VOLLEY Gubin
1 Wójcik Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa
1 Majchrzak Z. MLKS VOLLEY Gubin

Lista MVP Lubuskiej Ligi Młodzików
po 5 kolejkach

Pkt. Nazwisko klub
  4 Zakrzewski A. MKST ASTRA Nowa Sól
4 Kaczmarek K MKST ASTRA Nowa Sól
4 Ostrowski M. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
4 Cieciński P. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
3 Grzybiak S. UKS SET Gorzów Wlkp.
2 Tachapary E. MKST ASTRA Nowa Sól
  2 Przybylski P. MSKS ORION Sulechów
  2 Klocek M. MSKS ORION Sulechów
2 Pirko VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
2 Kowalski M. GSZS Gorzów Wlkp.
2 Ratajczak N. MSKS Orion Sulechów
2 Makles A. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
2 Ilnicki VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
1 Zmaczyński VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
1 Jezierski J. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
1 Chmara UKS JEDYNKA Szprotawa
1 Dobrowolski UKS JEDYNKA Szprotawa
1 Cichy E. UKS Set Gorzów Wlkp.
1 Barys J. UKS JEDYNKA Szprotawa
1 Ilków M. MSKS Orion Sulechów
1 Barański J. GSZS Gorzów Wlkp.
1 Wojtczak B. UKS JEDYNKA Szprotawa
1 Wojciechowski P. STS OLIMPIA Sulęcin
  1 Ruszkiewicz VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
  1 Kartawik J.
 
UKS SET Gorzów Wlkp.
  1 Chudy S. UKS SET Gorzów Wlkp.

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014