1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

8. kolejka ligi kadetów - 08.12.2018

PDF Drukuj Email

alt

 

 W sobotę, 8 grudnia, zostanie rozegrana 8. kolejka Lubuskiej Ligi Kadetów.

 

 

sobota, 08 grudzień 2018
11:00    OLI

OLIMPIA/ŻAK Sulęcin/Krzeszyce

MVP Brzoska

- VO1

VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I 0:3 (9:25, 8:25, 7:25)

MVP Kalski

       
11:00    AST

MKST ASTRA Nowa Sól

MVP Siercha M.

- VO2

VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II 3:0 (25:20, 25:14, 25:21)

MVP Jezierski J.

       
11:00    SET

UKS SET Gorzów Wlkp.

MVP Burzyński J.

- 13.

UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)

MVP Weymann Ł.

       
10:00    GSZ

GSZS Gorzów Wlkp.

MVP Dudarewicz P.

- ORI

MSKS ORION Sulechów 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)

MVP Kula H.

 

     

Klasyfikacja MVP po 8. kolejce Lubuskiej Ligi Kadetów:

 

Pkt. Nazwisko klub
6 Siercha M. MKST ASTRA Nowa Sól
4 Kłysz A. MSKS ORION Sulechów
3 Czerwiński J. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
3 Pempuś P. OLIMPIA/ŻAK Sulęcin/Krzeszyce
3 Gomuła P. UKS TRZYNASTKA Zielona Góra
2 Wodarski J. UKS TRZYNASTKA Zielona Góra
2 Jaroni M. UKS TRZYNASTKA Zielona Góra
2 Doś P. GSZS Gorzów Wlkp.
2 Kowalski M. GSZS Gorzów Wlkp.
2 Sobolewski P. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
2 Zdrojewski VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
2 Pirko VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
2 Karski A. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
2 Witek P. MSKS ORION Sulechów
2 Herkt N. MSKS ORION Sulechów
2 Furmański M. MSKS ORION Sulechów
2 Majchrzak M. MKST ASTRA Nowa Sól
2 Maćkowski MKST ASTRA Nowa Sól
2 Burzyński J. UKS SET Gorzów Wlkp.
2 Kalski VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
2 Weymann Ł. UKS TRZYNASTKA Zielona Góra
2 Kula H. MSKS ORION Sulechów
2 Krasowski J. UKS SET Gorzów Wlkp.
2 Jezierski J. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno II
1 Szkołuda A. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
1 Rachwalski F. VOLLEY-TĘCZA Gubin/Krosno I
1 Bakselerowicz OLIMPIA/ŻAK Sulęcin/Krzeszyce
1 Ruta M. GSZS Gorzów Wlkp.
1 Andrearczyk GSZS Gorzów Wlkp.
1 Tykfer  M. UKS TRZYNASTKA Zielona Góra
1 Radomski UKS SET Gorzów Wlkp.
1 Dudarewicz P. GSZS Gorzów Wlkp.
1 Brzoska OLIMPIA/ŻAK Sulęcin/Krzeszyce

 

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014