1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

1/4 MP Kadetów i Kadetek lubuskich drużyn

PDF Drukuj Email

alt

MKST Astra Nowa Sól, UKS Trzyna-stka Zielona Góra oraz UKS Ares Nowa Sól - to drużyny, które rozgrywają turnieje ćwierćinałowe na wyjeździe.

Poniżej prezentujemy wyniki turniejów z Polic, Białej Podlaskiej oraz Świdnika.

 

 

Kadeci

 

¼ MP w Policach

¼ MP w Białej Podlaskiej

 

Czwartek, 7. Marca

SMS Police – SMS Wybicki Kielce 3:1 (22:25, 25:18, 25:8, 25:15)

Chemik Bydgoszcz – MKST Astra Nowa Sól 3:0 (25:8, 25:21, 25:16)

 

Piątek, 8. marca

SMS Wybicki Kielce – AZS  UWM Olsztyn 1:3 (16:25, 25:17, 22:25, 23:25)

MKST Astra Nowa Sól – Metro Warszawa 2:3 (17:25, 25:22, 25:22, 19:25, 15:17)

AZS UWM Olsztyn – SMS Police 0:3 (13:25, 16:25, 15:25)

Metro Warszawa – Chemik Bydgoszcz 0:3 (21:25, 16:25, 19:25)

 

Sobota, 9. Marca

O 5. Miejsce: SMS Wybicki Kielce – MKST Astra Nowa Sól 0:3

SMS Police – Metro Warszawa 2:3 (25:19, 21:25, 27:25, 16:25, 11:15)

Chemik Bydgoszcz – AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:20, 25:14, 25:17)

 

Niedziela, 10. Marca

AZS UWM Olsztyn – Metro Warszawa 0:3 (16:25, 23:25, 23:25)

SMS Police – Chemik Bydgoszcz 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)

Czwartek, 7. marca

Serbinów Biała Podlaska – Wifama Łódź 1:3 (25:20, 16:25, 22:25, 18:25)

AKS V LO Rzeszów – MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:2 (20:25, 25:14, 25:17, 19:25, 15:6)

 

Piątek, 8. marca

Wifama Łódź – UKS Trzyna-stka Zielona Góra 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)

MMKS Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:18)

UKS Trzyna-stka Zielona Góra – Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:22, 25:15, 25:18)

MKS Będzin – AKS V LO Rzeszów 1:3 (26:24, 16:25, 17:25, 14:25)

 

Sobota, 9. marca

o 5. Miejsce: Serbinów Biała Podlaska – MKS Będzin 3:2 (25:21, 25:15, 25:27, 24:26, 15:12)

Wifama Łódź – MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:2 (25:21, 20:25, 25:19, 23:25, 15:12)

AKS V LO Rzeszów – UKS Trzyna-stka Zielona Góra 3:0 (25:18, 25:22, 25:15)

 

Niedziela, 10. marca

UKS Trzyna-stka Zielona Góra – MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:2 (21:25, 25:23, 22:25, 27:25, 15:9)

Wifama Łódź – AKS V LO Rzeszów 0:3 (13:25, 8:25, 19:25)

 

 

 

 

1/4 MP Kadetek w Świdniku

Czwartek, 7. marca

Avia Świdnik – WTS Włocławek 3:0 (25:23, 25:22, 25:10)

MKS Dąbrowa Górnicza – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:16, 25:17, 25:12)

 

Piątek, 8. marca

WTS Włocławek – Lider Konstantynów Łódzki 1:3 (22:25, 25:16, 26:28, 24:26)

UKS Ares Nowa Sól – Polonia Świdnica 0:3 (22:25, 21:25, 16:25)

Lider Konstantynów Łódzki – Avia Świdnik 1:3 (16:25, 25:23, 19:25, 24:26)

Polonia Świdnica – MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 13:25, 11:25)

 

Sobota, 9. marca

o 5. Miejsce: WTS Włocławek – UKS Ares Nowa Sól 3:1 (25:23, 25:21, 20:25, 25:15)

Avia Świdnik – Polonia Świdnica 3:0 (25:23, 25:6, 25:12)

MKS Dąbrowa Górnicza – Lider Konstantynów Łódzki 3:0 (25:22, 25:18, 25:14)

 

Niedziela, 10. marca

Lider Konstantynów Łódzki – Polonia Świdnica 3:0 (25:22, 25:14, 25:19)

Avia Świdnik – MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 19:25, 14:25)

Rozgrywki LZPS