1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Finał Mistrzostw Polski Młodzików w Krośnie Odrz.

PDF Drukuj Email

alt

W dniach 3 - 5 maja w Krośnie Odrzańskim odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Chemik Bydgoszcz, Energetyk Poznań, Plas Kielce, Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie, Jastrzębski Węgiel, MOS Wola Warszawa, Set Starogard Gdański oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski Młodzików:
1. Jastrzębski Węgiel
2. BKS Chemik Bydgoszcz
3. Enea Energetyk Poznań
4. Lechia Tomaszów Mazowiecki
5. Set Starogard Gdański
6. Plas Kielce
7. Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrz.
8. MOS Wola Warszawa

Grupa A
1. BKS Chemik Bydgoszcz
2. Energetyk Poznań
3. Plas Kielce
4. Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrz.

Grupa B
1. Jastrzębski Węgiel
2. MOS Wola Warszawa
3. Set Starogard Gdański
4. Lechia Tomaszów Mazowiecki

Harmonogram:

PIĄTEK (03.05.2019):

9:00 Jastrzębski Węgiel – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (25:11, 25:21)
10:30 MOS Wola Warszawa – Set Starogard Gdański 0:2 (18:25, 19:25)
12:00 BKS Chemik Bydgoszcz – Volley-Tęcza Gubin/ Krosno Odrzańskie 2:0 (25:19, 25:16)
13:30 Energetyk Poznań – Plas Kielce 2:0 (25:18, 25:17)
15:00 CEREMONIA OTWARCIA
16:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki – Set Starogard Gdański 2:0 (25:23, 25:14)
17:30 Jastrzębski Węgiel – MOS Wola Warszawa 2:1 (25:17, 22:25, 15:7)
19:00 Volley-Tęcza Gubin/ Krosno Odrzańskie – Plas Kielce 0:2 (20:25, 16:25) 
20:30 BKS Chemik Bydgoszcz – Energetyk Poznań 1:2 (25:22, 23:25, 13:15)

SOBOTA (04.05.2019):

9:00 MOS Wola Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (19:25, 20:25)
10:30 Set Starogard Gdański – Jastrzębski Węgiel 2:1 (25:18, 19:25, 15:13)
12:00 Energetyk Poznań – Volley-Tęcza Gubin/ Krosno Odrzańskie 2:0 (25:22, 25:23)
13:30 Plas Kielce – BKS Chemik Bydgoszcz 1:2 (25:15, 13:25, 12:15)
15:00 MECZ o VII MIEJSCE: Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie - MOS Wola Warszawa 2:1 (25:21, 18:25, 15:10)
16:30 MECZ o V MIEJSCE: Plas Kielce - SET Starogard Gdański 1:2 (19:25, 25:17, 13:15)
18:00 PÓŁFINAŁ: Enea Energetyk Poznań - Jastrzębski Węgiel 0:2 (21:25, 16:25)
19:30 PÓŁFINAŁ: BKS Chemik Bydgoszcz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (19:25, 25:22, 15:11)

NIEDZIELA (05.05.2019):

10:00 MECZ O III MIEJSCE: Enea Energetyk Poznań - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (25:23, 26:24)
11:30 MECZ O MISTRZOSTWO POLSKI: Jastrzębski Węgiel - BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (25:19, 25:20)
13:30 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Rozgrywki LZPS