1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Finał Kinder+Sport 2019 w Zabrzu

PDF Drukuj Email

alt

W dniach 24-26. czerwca w hali widowiskowej MOSiR Zabrze odbyły się XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport.

Przez trzy dni 192 zespoły z całej Polski rywalizowały w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców.

Nasze województwo reprezentowały drużyny: UKS Jedynka Międzyrzecz ("2" i "3" chłopców), SP1 Szprotawa ("2" chłopców), UKS Ares Nowa Sól ("2" i "3" dziewcząt), SPS Zbąszynek ("2" dziewcząt), Młoda Astra Nowa Sól ("3" chłopców), Zahir Volley Wschowa ("3" i "4" dziewcząt), UKS Trójka Sulechów ("4" chłopców i dziewcząt), STS Olimpia Sulęcin ("4" chłopców).

Najlepsze drużyny Wielkiego Finału Kinder+Sport 2019
Dwójki dziewcząt
1. Victoria Lubowidz w składzie: Nikola Szostek, Oliwia Sieklicka, Zofia Babska, trener: Damian Zborowski
2. UKS JASIENIAK GDAŃSK w składzie: Antonina Szmurło, Maja Miotk, Maya Przychodzka, trener: Krzysztof Sałata
3. Polonez Wyszków w składzie: Aleksandra Gołębiewska, Liliana Wójcik, trener: Marta Wójcik
...
5. UKS Ares Nowa Sól I
28. SPS Zbąszynek

Dwójki chłopców
1. UKS Jedynka Międzyrzecz I w składzie: Piotr Grobelny, Tymon Humeniuk, Alan Stachowiak, trener: Anna Grobelna
2. PSP Domecko/SP 11 Kędzierzyn-Koźle w składzie: Aleksander Peljan, Bartosz Blachucik, trener: Janusz Blachucik
3. Bzura Ozorków w składzie: Oliwier Kuropatwa, Kryspin Dośpiał, Jan Pacholski, trener: Kamil Kuropatwa
...
23. SP 1 Szprotawa

Trójki dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie w składzie: Julia Jędros, Maria Opora, Magdalena Olszowiec, Nadia Siuda, Amelia Podsiadło, trener: Wiesława Siuda
2. Łaskovia Łask w składzie: Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hanna Puchała, Anna Martynowska, trener: Maja Lipowska
3. Akademia SOS Toruń Lniano w składzie: Julia Krajewska, Oliwia Ziółkowska, Oliwia Pawłowska, Wiktoria Fudala, trener: Jerzy Wawrzyn
...
20. UKS Ares Nowa Sól I
21. Zahir Volley Wschowa

Trójki chłopców
1. PSP 11 Kędzierzyn- Koźle w składzie: Marcel Steyer, Aleksander Kopania, Łukasz Siemiaszko, Dawid Banasik, trener: Marcin Nurski
2. Uczniowski Klub Sportowy Koral Wrocław w składzie: Bartosz Chrzanowski, Dawid Górecki, Kacper Gajda, Karol Stasiak, Łukasz Tynecki, trener: Tomasz Pajor
3. TREFL Gdańsk w składzie: Kamil Kuras, Marcel Kiciński, Filip Falkowski, Igor Nurkiewicz, trener: Paweł Deguć
...
15. UKS Jedynka Międzyrzecz
32. Młoda Astra Nowa Sól

Czwórki dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie w składzie: Katarzyna Pietruszka, Joanna Garncarz, Zofia Brzoza, Maja Trefon, Wiktoria Kalinowska, Aleksandr Walczak, trener: Wacław Gębarski
2. UKS JASIENIAK GDAŃSK w składzie: Zofia Binduga, Małgorzata Więcko, Matyna Rytlewska, Emilia Piątek, Pola Joszczak, trener: Konrad Januszewski
3. MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce w składzie: Magdalena Pieczko, Dominika Sowa, Paulina Łabuz, Iwona Książek, Jagoda Kozak, Łucja Łacny, trener: Mikołaj Wojtyczka
...
13. UKS Trójka Sulechów
25. Zahir Volley Wschowa

Czwórki chłopców
1. MKS BZURA Ozorków w składzie: Jakub Urbanowicz, Maciej Pacholski, Kamil Majchrzak, Oskar Kurpiński, Maksymilian Błaszczyk, Adam Bechciński, trener: Grzegorz Pawłowski
2. KS WIFAMA Łódź w składzie: Dawid Walenciak, Jakub Szczepański, Bartosz Kozłowski, Szymon Wiśniewski, Szymon Szustowski, trener: Krzysztof Domagała
3. KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI w składzie: Filip Szlachcikowski, Kamil Celer, Marek Bielecki, Dorian Walentynowicz, Tymon Niedziela, Nikodem Małkiewicz, trener: Tomasz Lamek
...
13. UKS Trójka Sulechów I
25. STS Olimpia Sulęcin

alt

alt

alt

alt

alt

Rozgrywki LZPS