1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

III Etap Lubuskiej Ligi Młodziczek

PDF Drukuj Email

alt

W miniony weekend zakończył się II Etap Lubuskiej Ligi Młodziczek.

Przedstawiamy klasyfikacje po II Etapie oraz terminarze na kolejną część rozgrywek.

 

 

Klasyfikacja po II Etapie:

Grupa E:

1. UKS Trójka Sulechów I
2. UKS Trójka Sulechów II
3. UKS Świt Drzonków
4. USA Beach Volley Lubsko

Grupa F:

1. SPS Zbąszynek
2. UKS Ares Nowa Sól I
3. UKS SG Kożuchów

Grupa G:

1. UKS SP 13-stka Zielona Góra
2. GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.
3. UKS Promień Żary

Grupa H:

1. UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą
2. UKS Ares Nowa Sól II
3. MLKS Volley Gubin

 

Etap III - o miejsca 1-8

Grupa I:

E1 - UKS Trójka Sulechów I
G1 - UKS SP 13-stka Zielona Góra
E2 - UKS Trójka Sulechów II
G2 - GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.

Grupa J:

F1 - SPS Zbąszynek
H1 - UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą
F2 - UKS Ares Nowa Sól I
H2 - UKS Ares Nowa Sól II

Terminarz II Etapu o miejsca 1-8:

9. kolejka (12.01.2020)

10:00 | 79-80-81 | Grupa I: (G2) GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. – (E2) UKS Trójka Sulechów II – (G1) UKS SP 13-stka Zielona Góra
10.01, 16:00 | 82-83-84 | Grupa J: (H2) UKS Ares Nowa Sól II – (F2) UKS Ares Nowa Sól I – (H1) UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą

10. kolejka (19.01.2020)

10:00 | 85-86-87 | Grupa I: (E2) UKS Trójka Sulechów II – (G1) UKS SP 13-stka Zielona Góra – (E1) UKS Trójka Sulechów I
88-89-90 | Grupa J: (F2) UKS Ares Nowa Sól I – (H1) UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą – (F1) SPS Zbąszynek

11. kolejka (09.02.2020)

10:00 | 91-92-93 | Grupa I: (G1) UKS SP 13-stka Zielona Góra – (E1) UKS Trójka Sulechów I – (G2) GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.
94-95-96 | Grupa J: (H1) UKS Dwójka Kostrzyn n/Odrą – (F1) SPS Zbąszynek – (H2) UKS Ares Nowa Sól II

12. kolejka (16.02.2020)

10:00 | 97-98-99 | Grupa I: (E1) UKS Trójka Sulechów I – (G2) GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. – (E2) UKS Trójka Sulechów II
100-101-102 | Grupa J: (F1) SPS Zbąszynek – (H2) UKS Ares Nowa Sól II – (F2) UKS Ares Nowa Sól I

 

Etap III - o miejsca 9-13

1. UKS Świt Drzonków
2. USA Beach Volley Lubsko
3. UKS SG Kożuchów
4. UKS Promień Żary
5. MLKS Volley Gubin

Terminarz III Etapu o miejsca 9-13:

9. kolejka (12.01)

103-104-105 | UKS Świt Drzonków - USA Beach Volley Lubsko - UKS SG Kożuchów

10. kolejka (19.01)

106-107-108 | UKS Promień Żary - MLKS Volley Gubin - UKS Świt Drzonków

11. kolejka (09.02)

109-110-111 | USA Beach Volley Lubsko - UKS SG Kożuchów - UKS Promień Żary

12. kolejka (16.02)

112-113-114 | MLKS Volley Gubin - USA Beach Volley Lubsko - UKS Świt Drzonków

13. kolejka (23.02)

115-116-117 | UKS SG Kożuchów - UKS Promień Żary - MLKS Volley Gubin

Rozgrywki LZPS