1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

1/4 MP Młodziczek i Młodzików

PDF Drukuj Email

altW dniach 4-6 września odbędą się Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików.

W turniejach wezmą udział lubuskie drużyny: MSKS Orion Sulechów, STS Olimpia Sulęcin, MLKS Volley Gubin, SPS Zbąszynek oraz UKS SP 13-stka Zielona Góra.

 

1/4 MP Młodzików

Grupa 3
I Lubuskie (gospodarz)
MSKS Orion Sulechów

II Opolskie
AZS PWSZ Nysa

III Dolnośląskie
KS Gwardia Wrocław

I Dolnośląskie
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice

II Śląskie
Anbud MKS Będzin

III Lubuskie
STS Olimpia Sulęcin

Harmonogram turnieju:
Piątek, 04.09
10:00 Nysa vs Wrocław (A) 0:2
12:00 Będzin vs Sulęcin (B) 2:0
16:00 Sulechów vs Wrocław (A) 0:2
18:00 Jelcz-Laskowice vs Sulęcin (B) 2:0

Sobota, 05.09
10:00 Sulechów vs Nysa (A) 2:0
12:00 Jelcz-Laskowice vs Będzin (B) 0:2
14:00 mecz o 5 m-ce: Nysa vs Sulęcin 2:0
15:00 Wrocław vs Jelcz-Laskowice 0:2
17:00 Będzin vs Sulechów 2:0

Niedziela, 06.09
10:00 Sulechów vs Jelcz-Laskowice 2:0
12:00 Wrocław vs Będzin 0:2

Klasyfikacja końcowa:

1. Anbud MKS Będzin – awans do półfinału MP
2. Gwardia Wrocław – awans do półfinału MP
3. IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
4. MSKS Orion Sulechów
5. AZS PWSZ Nysa
6. STS Olimpia Sulęcin


-----

Grupa 4

I Śląskie (gospodarz)
AT Jastrzębski Węgiel

II Dolnośląskie
TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych

III Opolskie
UKS AMS Opole

I Opolskie
MMKS Kędzierzyn Koźle

II Lubuskie
MLKS Volley Gubin

III Śląskie
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

Harmonogram turnieju:
Piątek, 04.09
10:00 TS Chełmiec Aqua -Zdrój Wałbrzych  -  UKS AMS Opole 2:0
11:30 MLKS Volley Gubin - Eco Team AZS 2020 Stolze Częstochowa 0:2
16:00 KS Jastrzębski Węgiel S.A - UKS AMS Opole 2:0
17:30 MMKS Kędzierzyn – Koźle  - Eco Team AZS 2020 Stolze Częstochowa 0:2
     
Sobota, 05.09
10:00 KS Jastrzębski Węgiel S.A - TS Chełmiec Aqua -Zdrój Wałbrzych 2:0
11:30 MMKS Kędzierzyn – Koźle  - MLKS Volley Gubin 2:0
15:00 mecz o 5 miejsce: Opole - Gubin 0:2
16:30 Jastrzębie - Częstochowa 2:0
18:00 Kędzierzyn-Koźle - Wałbrzych 0:2
     
Niedziela, 06.09
10:00 Wałbrzych - Częstochowa 2:0
11:45 Jastrzębie - Kędzierzyn-Koźle 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. AT Jastrzębski Węgiel – awans do półfinału MP
2. TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych – awans do półfinału MP
3. Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
4. MMKS Kędzierzyn-Koźle
5. MLKS Volley Gubin
6. UKS AMS Opole


-----

1/4 MP Młodziczek

Grupa 3
I Lubuskie
SPS Zbąszynek

III Dolnośląskie
AZS AWF SMS I Wrocław

I Dolnośląskie (gospodarz)
Smilebus UKS Wieża Radków

II Śląskie
MUKS Pasek Będzin

III Lubuskie
UKS SP 13-stka Zielona Góra

Harmonogram turnieju:
Piątek, 04.09
12:00 Będzin - Zielona Góra
15:00 Zbąszynek - Wrocław
17:00 Radków - Zielona Góra

Sobota, 05.09
10:00 Radków - Będzin
12:00 1m z grupy A vs 2m z grupy B
15:00 2m z grupy A vs 1m z grupy B

Niedziela, 06.09
10:00 2m z grupy A vs 2m z grupy B
12:00 1m z grupy A vs 1m z grupy B
 

Rozgrywki LZPS