1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Zmarł Krzysztof Baran

PDF Drukuj Email

alt

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci Krzysztofa Barana, byłego zawodnika m.in. STS Olimpii Sulęcin czy Orła Międzyrzecz. W obecnym sezonie reprezentował barwy SKSu Gorzów Wlkp.

Lata młodzika spędził w rodzimym Bolesławcu, a kadeta w Legnicy. Rozgrywki juniorskie to już Gwardia Wrocław i udział w finale Mistrzostw Polski w Gdańsku. Seniorską przygodę zaczynał od Olimpii Sulęcin, potem przyszedł czas na Orła Międzyrzecz. W międzyczasie wygrana ligi amatorskiej w Kozaryn, na końcu SKS Gorzów. W plażówkę 99% swoich meczy grał z bratem Patrykiem. Najlepszy wynik to miejsca 9-12 w turnieju finałowym. Dwa wygrane turnieje Mistrzostw Polski i mnóstwo zwycięstw turniejów okazjonalnych. Wspaniały przyjmujący o walecznym sercu.

Wiadomość o jego śmierci przyszła w poniedziałek (26.10), a była konsekwencją nieszczęśliwego upadku. Razem z drużyną, w której grał w siatkówkę, wracał 10 października z meczu. Wysiadł na stacji benzynowej i po prostu upadł, ale tak nieszczęśliwie, że uderzył głową o krawężnik. Próbował jeszcze się podnieść, niestety, znów upadł i znów się uderzył. Lekarze stwierdzili pęknięcie czaszki i kazali przygotować się na najgorsze. To najgorsze właśnie nadeszło.

Rodzinie i Najbliższym Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

alt

Rozgrywki LZPS