1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

1/4 MP Juniorów i Juniorek

PDF Drukuj Email

alt

W dniach 6-9 marca odbyły się turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek.

Lubuskie zespoły grały: UKS 13 LO VII Zielona Góra (w Zielonej Górze), USA Tęcza Volley Gubin (w Policach), SPS Zbąszynek (w Bydgoszczy), UKS SP 13-tka Zielona Góra (w Łodzi) i UKS Ares Nowa Sól (w Poznaniu).

Jedyny lubuski zespół, który wywalczył awans do 1/2 MP Juniorów to UKS 13 LO VII Zielona Góra. Pozostałe drużyny zajęły w swoich grupach: SPS Zbąszynek (4 miejsce), USA Tęcza Volley Gubin (5 miejsce), UKS SP 13-tka Zielona Góra (6 miejsce) i UKS Ares Nowa Sól (6 miejsce).

 

1/4 MP Juniorów w Zielonej Górze

Grupa V

A

UKS 13 LO 7 Zielona Góra – Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

Stoczniowiec Gdańsk – EKS Skra Bełchatów 1:3 (25:22, 24:26, 12:25, 21:25)

EKS Skra Bełchatów – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:1 (26:24, 25:22, 21:25, 26:24)

B

UKS SMS Joker Piła – KS Bielawianka‐Bester Bielawa 3:0 (25:15, 25:15, 25:13)

KS Bielawianka-Bester Bielawa – UKS Plas Warszawa 3:1 (26:24, 25:19, 29:31, 25:23)

UKS Plas Warszawa – UKS SMS Joker Piła 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)

o 5. miejsce

Stoczniowiec Gdańsk – UKS Plas Warszawa 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 28:30, 9:15)

Faza finałowa

EKS Skra Bełchatów – KS Bielawianka-Bester Bielawa 3:0 (25:18, 25:13, 27:25)

UKS SMS Joker Piła – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 2:3 (25:16, 20:25, 13:25, 39:27, 13:15)

UKS 13 LO 7 Zielona Góra – KS Bielawianka-Bester Bielawa 3:0 (25:19, 25:13, 25:13)

EKS Skra Bełchatów – UKS SMS Joker Piła 3:1 (21:25, 25:15, 25:19, 25:21)

Awans do półfinałów: EKS Skra Bełchatów, UKS 13 LO 7 Zielona Góra

 

 

1/4 MP Juniorów w Policach

Grupa VI

A

UKS SMS Police – LKPS Luxiona ALMS Lublin 3:0 (25:13, 25:16, 27:25)

LKPS Luxina ALMS Lublin – KS Energetyk Poznań 0:3 (15:25, 20:25, 13:25)

KS Energetyk Poznań – SMS Police 3:0 (25:14, 25:10, 25:15)

B

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Tęcza-Volley Gubin 3:0 (25:17, 25:20, 25:17)

UKS Tęcza Volley Gubin – UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 12:25)

UKS Jedynka Jaworzno – UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (26:24, 16:25, 15:25, 25:17, 10:15)

o 5. miejsce

LKPS Luxina ALMS Lublin – UKS Tęcza-Volley Gubin 2:3 (21:25, 23:25, 25:23, 25:19, 13:15)

Faza finałowa

KS Energetyk Poznań – UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:14, 25:18, 25:21)

UMKS MOS Wola Warszawa – SMS Police 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 25:19)

SMS Police – UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (10:25, 17:25, 23:25)

KS Energetyk Poznań – UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (21:25, 25:17, 25:21, 18:25, 15:11)

Awans do półfinałów: KS Energetyk Poznań, UMKS MOS Wola Warszawa

 

 

1/4 MP Juniorek w Poznaniu

Grupa I

A

KS Energetyk Poznań – Łaskovia Łask 3:1 (25:13, 18:25, 25:17, 25:21)

ŁLMKS Łaskovia Łask – UKS Culmen Chełmno 3:0 (25:8, 25:8, 25:11)

UKS Culmen Chełmno – KS Energetyk Poznań 0:3 (7:25, 15:25, 9:25)

B

#VolleyWrocław – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:17, 25:16, 25:17)

UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:15, 25:8, 25:17)

UKS Ares Nowa Sól – #VolleyWrocław 0:3 (24:26, 10:25, 12:25)

o 5. miejsce

UKS Culmen Chełmno – UKS Ares Nowa Sól 3:0

Faza finałowa

KS Energetyk Poznań – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:10, 25:12, 25:13)

#VolleyWrocław – ŁLMKS Łaskovia Łask 3:2 (22:25, 25:19, 22:25, 25:23, 15:13)

ŁLMKS Łaskovia Łask – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)

KS Energetyk Poznań – #VolleyWrocław 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:14)

Awans do półfinałów: KS Energetyk Poznań, #VolleyWrocław

 

 

1/4 MP Juniorek w Łodzi

Grupa III

A

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – LTS Legionovia Legionowo 3:2 (25:21, 20:25, 25:16, 10:25, 15:9)

LTS Legionovia Legionowo – TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:19, 25:9, 22:25, 25:11)

TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (14:25, 18:25, 15:25)

B

SAS Sejny – UKS SP 13‐tka Zielona Góra 3:1 (25:13, 21:25, 25:20, 25:18)

UKS SP 13‐tka Zielona Góra – MKS Energa Truso Elbląg 0:3 (13:25, 15:25, 14:25)

MKS Energa Truso Elbląg – SAS Sejny 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)

o 5. miejsce

TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec – UKS SP 13‐tka Zielona Góra 3:0 (25:21, 28:26, 25:15)

Faza finałowa

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – SAS Sejny 3:0 (25:15, 25:9, 25:16)

MKS Energa Truso Elbląg – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 11:25, 14:25)

LTS Legionovia Legionowo – SAS Sejny 3:0 (25:6, 25:12, 25:19)

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – MKS Energa Truso Elbląg 3:0 (25:16, 25:17, 25:20)

Awans do półfinałów: ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, LTS Legionovia Legionowo

 

 

1/4 MP Juniorek w Bydgoszczy

A

KS Pałac Bydgoszcz – UKS Stal Mielec 3:0 (25:10, 25:18, 25:19)

UKS Stal Mielec – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki  3:0 (25:10, 25:20, 25:14)

UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (13:25, 7:25, 10:25)

B

SPS Zbąszynek – SMS Sparta UJ Kraków 3:1 (21:25, 25:12, 29:27, 25:21)

SMS Sparta UJ Kraków – UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (28:26, 18:25, 27:25, 25:22)

UMKS MOS Wola Warszawa – SPS Zbąszynek 3:1 (25:16, 16:25, 25:15, 25:16)

o 5. miejsce

UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – SMS Sparta UJ Kraków 3:2 (25:20, 19:25, 20:25, 25:18, 15:12)

Faza finałowa

KS Pałac Bydgoszcz – SPS Zbąszynek 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Stal Mielec 3:0 (25:23, 25:13, 25:15)

UKS Stal Mielec – SPS Zbąszynek 3:0 (25:13, 25:19, 25:21)

KS Pałac Bydgoszcz – UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:15, 25:13, 25:13)

Awans do półfinałów: KS Pałac Bydgoszcz, UMKS MOS Wola Warszawa

Rozgrywki LZPS