1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

1/4 MP Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych

PDF Drukuj Email

altW dniach 18-21 marca odbyły się turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych.

W turniejach wzięły udział lubuskie zespoły: UKS 13 LO VII Zielona Góra (w Kędzierzynie-Koźlu), USA Tęcza Volley Gubin (w Rzeszowie), MKST Astra Nowa Sól (w Bydgoszczy), UKS SP 13-tka Zielona Góra (w Zielonej Górze) oraz UKS Ares Nowa Sól (w Elblągu).

Niestety żadna z lubuskich drużyn nie uzyskała awansu do 1/2 Mistrzostw Polski.

 

1/4 MP JUNIORÓW MŁODSZYCH W RZESZOWIE

Grupa A
1. AKS V LO Rzeszów
2. USA Tęcza Volley Gubin
3. MUKS Iskierka Tarnów
Grupa B
1. AZS UWM Olsztyn
2. KS Wifama Łódź
3. GKS Stoczniowiec Gdańsk

Harmonogram

o awans

AKS V LO Rzeszów – AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:20, 26:24, 25:23)
KS Wifama Łódź – USA Tęcza Volley Gubin 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
USA Tęcza Volley Gubin – AZS UWM Olsztyn 1:3 (16:25, 15:25, 25:23, 13:25)
AKS V LO Rzeszów – KS Wifama Łódź 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:20)
Awans do półfinałów: AKS V LO Rzeszów, KS Wifama Łódź

A

AKS V LO Rzeszów – USA Tęcza Volley Gubin 3:0 (25:11, 25:10, 25:10)
USA Tęcza Volley Gubin – MUKS Iskierka Tarnów 3:2 (21:25, 26:24, 25:8, 18:25, 15:12)
MUKS Iskierka Tarnów – AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:8, 25:21, 25:7)

B

AZS UWM Olsztyn – KS Wifama Łódź 0:3 (19:25, 25:27, 12:25)
KS Wifama Łódź – GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) - walkower
GKS Stoczniowiec Gdańsk – AZS UWM Olsztyn 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) - walkower

-----

1/4 MP JUNIORÓW MŁODSZYCH W BYDGOSZCZY

Grupa A
1. BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
2. KPS Chełmiec Wałbrzych
3. MKST Astra Nowa Sól
Grupa B
1. Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Policach
2. SKPS Dunajec Nowy Sacz
3. TS Volley Rybnik

Harmonogram

o awans

BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz – SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:12; 25:15; 25;13)
UKS SMS Police – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:18; 25:16; 25:15)
KPS Chełmiec Wałbrzych – SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:1 (23:25; 25:16; 25:20; 25:22)
BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz – UKS SMS Police 3:0 (25:16; 25:21; 25:20)

Awans do półfinałów: BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz, KPS Chełmiec Wałbrzych

o 5. miejsce
MKST Astra Nowa Sól – TS Volley Rybnik 0:3 (13:25, 22:25, 11:25)

A

BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:23; 25:18; 25:18)
KPS Chełmiec Wałbrzych – MKST Astra Nowa Sól 3:0 (25:20; 25:17; 25:21)
MKST Astra Nowa Sól – BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (16:25, 16:25, 19:25)

B

UKS SMS Police – SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:15; 28:26; 25:21)
SKPS Dunajec Nowy Sącz – TS Volley Rybnik 3:0 (25:14; 25:12; 25:18)
TS Volley Rybnik – UKS SMS Police 0:3 (15:25, 12:25, 22:25)

-----

1/4 MP JUNIORÓW MŁODSZYCH W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Grupa A
1. MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. UKS Budowlanka Toruń
3. JKS Spartakus Jawor
Grupa B
1. UKS 13 LO VII Zielona Góra
2. LTS Feniks Leżajsk
3. RCS Czarni Radom

Harmonogram

o awans

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:2 (19:25, 16:25, 25:22, 25:22, 25:13)
RCS Czarni Radom – JKS Spartakus Jawor 3:0 (25:14, 25:13, 25:20)
JKS Spartakus Jawor – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 24:26)
MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – RCS Czarni Radom 1:3 (13:25, 25:21,15:25, 18:25)
Awans do półfinałów: RCS Czarni Radom, MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

o 5. miejsce
UKS Budowlanka Toruń – LTS Feniks Leżajsk 0:3 (14:25, 22:25, 21:25)

A

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:13, 25:17, 25:14)
UKS Budowlanka Toruń – JKS Spartakus Jawor 1:3 (30:28, 16:25, 17:25, 18:25)
JKS Spartakus Jawor – MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:23, 13:15, 19:25)

B

UKS 13 LO 7 Zielona Góra – LTS Feniks Leżajsk 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)
LTS Feniks Leżajsk – RCS Czarni Radom 2:3 (25:21, 27:25, 17:25, 9:25, 8:15)
RCS Czarni Radom –UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:0 (25:19, 28:26, 25:18)

-----

1/4 MP JUNIOREK MŁODSZYCH W ZIELONEJ GÓRZE-DRZONKOWIE

Grupa A
1. UKS SP 13-tka Zielona Góra
2. UKS Szamotulanin Szamotuły
3. MKS V LO Rzeszów
Grupa B
1. LTS Legionovia Legionowo
2. MUKS Poprad Stary Sącz
3. KS Metro Warszawa

Harmonogram

o awans

UKS Szamotulanin Szamotuły – KS Metro Warszawa 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
LTS Legionovia Legionowo – UKS SP 13-tka Zielona Góra 3:0 (16:25, 23:25, 9:25)
UKS SP 13-tka Zielona Góra – KS Metro Warszawa 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
UKS Szamotulanin Szamotuły – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (17:25, 10:25, 15:25)

Awans do półfinałów: LTS Legionovia Legionowo, KS Metro Warszawa

o 5. miejsce
MKS V LO Developres Rzeszów – MUKS Poprad Stary Sącz 1:3 (23:25, 16:25, 26:24, 16:25)

A

UKS SP 13-tka Zielona Góra – UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)                 
UKS Szamotulanin Szamotuły – MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)                        
MKS V LO Developres Rzeszów – UKS SP 13-tka Zielona Góra 1:3  (22:25, 25:21, 23:25, 18:25)

B

LTS Legionovia Legionowo – MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:7, 25:13, 25:15)              
MUKS Poprad Stary Sącz – KS Metro Warszawa 0:3  (13:25, 16:25,  9:25)                           
KS Metro Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3  (15:25, 19:25, 12:25)

-----

1/4 MP JUNIOREK MŁODSZYCH W ELBLĄGU

Grupa A
1. MKS Energa Truso Elbląg
2. UKS Ares Nowa Sól
3. MMKS Kędzierzyn-Koźle
Grupa B
1. MUKS Joker Świecie
2. UKS Pomorzanie-Pogodno-Orliki
3. UMKS MOS Wola Warszawa

Harmonogram

o awans

MKS Energa Truso Elbląg – MUKS Joker Świecie 0:3 (25:25, 17:25, 20:25)
UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:18, 25:19, 25:13)
UKS Ares Nowa Sól – MUKS Joker Świecie 0:3 (16:25, 8:25, 13:25)
MKS Energa Truso Elbląg – UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (25:27, 12:25  26:28)
Awans do półfinałów: UMKS MOS Wola Warszawa, MUKS Joker Świecie

o 5. miejsce

MMKS Kędzierzyn-Koźle – UKS Pomorzanie-Pogodno Orliki 2:3 (25:7, 11:25, 19:25, 25:17, 13:15)

A

MKS Energa Truso Elbląg – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:11, 25:8, 25:19)       
UKS Ares Nowa Sól – MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1 (20:25, 25:18, 25:19, 25:11)           
MMKS Kędzierzyn-Koźle – MKS Energa Truso Elbląg 0:3 (12:25, 10:25, 15:25)

B

MUKS Joker Świecie – UKS Pomorzanie-Pogodno Orliki 3:0 (25:9, 25:13, 25:15)                        
UKS Pomorzanie-Pogodno Orliki – UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (12:25, 13:25, 18:25)                        
UMKS MOS Wola Warszawa – MUKS Joker Świecie 3:2 (25:22, 17:25, 25:16, 17:25, 15:11)

Rozgrywki LZPS