1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Komunikat WG na sezon 2017/2018

Wydział Gier LZPS informuje, iż zgłoszenia zespołów wszystkich kategorii wiekowych do sezonu 2017/2018 należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2017 r. do godz. 15.00. na adres mrzak@poczta.onet.pl
 

ASTRA Nowa Sól

Międzyszkolny Klub Sportowo-Turystyczny „ASTRA”
ul. Matejki 25
67-100 Nowa Sól
tel/fax.:  68 - 387 18 80, 68 - 387 55 20
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prezes Klubu: Zdzisław Rola
         tel. 601 572 500
   Trener: Edward Szwec
         tel. 792 958 424


Hala Sportowa: CKZiU “Elektryk”
ul. M. J. Piłsudskiego 61
tel. 68 387 57 54
pojemność: 300 miejsc

GRAND PRIX Nowej Soli - komunikat

Na prośbę uczestników zmieniamy terminy zawodów Grand Prix Nowej Soli w siatkówce plażowej. Przełożony turniej odbędzie się 30 lipca br., trzeci rozegramy 06 sierpnia, a turniej finałowy zaplanowaliśmy na 13 sierpnia.

 

KOMUNIKAT z I TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

rozegranego w dniach 18-19 czerwca 2016 r.

 

 

KATEGORIA  OPEN

 

1. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz            Nowa Sól            20

2. Konrad Grześkowiak – Przemysław Jeton    Nowa Sól            17

3. Mateusz Konsewicz – Michał Majewski    Nowa Sól            15

4. Krzysztof Zalewski – Wojciech Zalewski    Krosno Odrz.            13

5-6.       

    Flistyński – Misztal                Bolesławiec            11,5

    Walkowiak – Nitecki                Bolesławiec            11,5

7-8.

    Śliwiński – Mesjasz                Bolesławiec            9,5

    Tomasz Panasiuk – Mateusz Michalak    Nowa Sól            9,5

9-12.

    Patryk Przybyła – Tomasz Cyran        Nowa Sól            6,5

    Mikołaj Wójcik – Bartosz Odwarzny        Nowa Sól            6,5

    Natalia Karakolis – Alicja Wijatowska        Nowa Sól            6,5

    Piotr Kuzemczak – Grzegorz Kuzemczak    Nowa Sól            6,5

13-15

    Rafał Snoch – Patryk Adamczak        Nowa Sól            3

    Filip Krasiński – Jakub Bereżański        Nowa Sól            3

    Dawid Przybyła – Andrzej Lisowski        Nowa Sól            3

 

 

KATEGORIA:  MIXT

 

1. Ewa Bereżańska    - Mateusz Konsewicz        Nowa Sól            20

2. Martyna Rygiel – Michał Majewski            Nowa Sól            17

3. Aleksandra Szczurek – Alan Goltz            Nowa Sól            15

4. Paulina Pachurka – Aleksander Poznański        Nowa Sól            13

5-6

    Adrianna Kołek – Marek Dubeltówka            Nowa Sól            11,5

    Klaudia Bandurowska – Jakub Czarnecki        Nowa Sól            11,5

7-8

   Kamila Majewska – Paweł Skibicki            Nowa Sól            9,5

   Zuzanna Suska – Paweł Suska                Nowa Sól            9,5

9. Patrycja Ozgowicz - Mikołaj Wójcik             Nowa Sól            6

 

 

 

KATEGORIA:  OLDBOJE

 

1. Rafał Popiołek – Grzegorz Gondyk            Nowa Sól            20

2. Roman Bąkiewicz –  Zbigniew Gadkowski        Wschowa             17

3. Wojciech Swaryczewski – Roman Śnieżek        Kożuchów/Sława        15

4. Grzegorz Babacz – Rafał Dudziński            Nowa Sól            13

 

5. Grzegorz Rogula – Przemysław Szwaja        Kożuchów/Sława        12

GRAND PRIX NOWEJ SOLI

KOMUNIKAT FINAŁ0WEG0 TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR rozegranego w dniu 08 sierpnia 2015 r.


KATEGORIA  OPEN

1. Wojciech Lis – Przemysław Jeton        Nowa Sól           40
2. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz                Now Sól            34
3.Dawid Buła – Dawid Mozalewski        Krosno Odrz.        30
4. Paweł Dżyga – Wojciech Kozik            ASTEC Team Z. Góra    26
5-6.        
    Grzegorz Kuzemczak – Rafał Snoch        Nowa Sól            23
    Bartosz Jastrowicz – Piotr Jastrowicz        Żary                    23
7-8.
    Aleksander Poznański – Adrian Zakrzewski    Nowa Sól     19
    Paweł Pierzchalski – Mateusz Michalak    Nowa Sól            19
            
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Alan Goltz - Dawid Witkiewicz                            74
Wojciech Lis – Przemysław Jeton                    70
Dawid Buła – Dawid Mozalewski                      64
Bartosz Jastrowicz – Piotr Jastrowicz               56
Paweł Dżyga – Wojciech Kozik                          50
Aleksander Poznański – Adrian Zakrzewski   47
Grzegorz Kuzemczak - Rafał Snoch                  46
Paweł Pierzchalski – Mateusz Michalak           33


KATEGORIA:  MIXT

1. Martyna Rygiel - Michał Majewski                       Nowa Sól        40
2. Klaudia Bandurowska – Jakub Czarnecki        Nowa Sól        34
3. Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz            Nowa Sól        30
4. Melania Rudnicka – Marek Dubeltówka            Nowa Sól        26


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Martyna Rygiel – MichaŁ Majewski                   77
Klaudia Bandurowska – Jakub Czarnecki      71
Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz          67
Melania Rudnicka - Marek Dubeltówka           52



KATEGORIA:  OLDBOJE

1. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek                  Sława            40
2. Radosław Abramczyk – Mirosław Kasprowicz    Nowa Sól        34
3. Janusz Bąkiewicz – Roman Bakiewicz                Wschowa        30
4. Tomasz Szuster – Wojciech Swaryczewski        Kożuchów        26


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.  Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek                   72
2.  Janusz Bąkiewicz – Roman Bąkiewicz                    67
3.  Radosław Abramczyk – Mirosław Kasprowicz       66
4.  Tomasz Szuster – Wojciech Swaryczewski             56

II turniej GRAND PRIX Nowej Soli

KOMUNIKAT z II TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR
rozegranego w dniu 27 czerwca 2015 r.


KATEGORIA  OPEN

1. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz        Nowa Sól                        20
2. Wojciech Lis – Przemysław Jeton        Nowa Sól                 17
3. Mikołaj Wójcik – Michał Majewski        Nowa Sól                  15
4. Aleksander Poznański – Adrian Zakrzewski    Nowa Sól   13
5-6.        
    Dawid Buła – Dawid Mozalewski        Krosno Odrz.            11,5
    Grzegorz Kuzemczak – Rafał Snoch        Nowa Sól            11,5
7-8.
    Bartosz Jastrowicz – Piotr Jastrowicz    Żary                         9,5
    Bartosz Piekarnik – Tomasz Świder        Żary                       9,5
9-12.
    Dawid Wieczorek – Patryk Koprowski     Głogów                   6
    Paweł Pierzchalski – Mateusz Michalak    Nowa Sól             6
    Paweł Dżyga – Marcin Miciński            Astec Team Z. Góra   6
    Adrian Milczarek – Jacek Kiełbus        Żagań                           6
13. Adrian Kępiński – Tomasz Panasiuk        Mowa Sól            4

Finały
o I miejsce:
  A. Goltz / D. Witkiewicz–  W. Lis  / P. Jeton                2:0 (15:12,15:7)
o III miejsce:
  M. Wójcik / M. Majewski – A. Poznański / A. Zakrzewski          2:0 (15:13,15:12)

Czołówka po II turniejach
1.    Alan Goltz  / Dawid Witkiewicz            40
2.    Dawid Buła / Dawid Mozalewski        26,5
3.    Grzegorz Kuzemczak / Rafał Snoch   23

KATEGORIA:  MIXT

1. Ewa Bereżańska    - Mateusz Konsewicz        Nowa Sól           20
2. Klaudia Bandurowska – Jakub Czarnecki        Nowa Sól         17
3. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki            Nowa Sól                15
4. Joanna Pronin – Marek Dubeltówka            Nowa Sól               13
5. Marta Paczała – Rafał Paczała            Zabór                                12
Czołówka po 2 turniejach

1.    Klaudia Bandurowka / Jakub Czarnecki    37
2.    Dorota Dudzińska / Sławomir Dziki            30
3.    Joanna Pronin / Marek Dubeltówka            24,5



KATEGORIA:  OLDBOJE


1. Janusz Bąkiewicz – Roman Bąkiewicz        Wschowa             20
2. Radosław Abramczyk – Mirosław Kasprowicz    Nowa Sól    17
3. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek        Sława                   15
4. Tomasz Szuster – Wojciech Swaryczewski    Kożuchów        13

O kolejności czołowej trójki decydowały mecze bezpośrednie przy dwóch zwycięstwach  trzech zespołów.

Czołówka po II turniejach

1.    Janusz Bąkiewicz – Roman Bąkiewicz                33
2-3.Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek                32
      Radosław Abramczyk – Mirosław Kasprowicz    32

I turniej GRAND PRIX Nowej Soli

KOMUNIKAT z I TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR
rozegranego w dniu 14 czerwca 2015 r.


KATEGORIA  OPEN

1. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz                 Nowa Sól          20
2. Paweł Dżyga –  Wojciech Kozik             Zielona Góra     17
3. Dawid Buła – Dawid Mozalewski            Krosno Odrz,   15
4. Bartosz Jastrowicz – Piotr Jastrowicz        Żary                13
5-6.        
    Grzegorz Kuzemczak – Rafał Snoch        Nowa Sól        11,5
    Maciej Bąkiewicz – Artur Szułczyński        Wschowa       11,5
7-8.
    Piotr Flis – Filip Kotwicki                     Zielona Góra            9,5
    Dawid Wieczorek – Patryk Koprowski        Głogów           9,5
9-12.
    Paweł Pierzchalski – Mateusz Michalak    Nowa Sól        6
    Jan Czarnecki – Kamil Pawlicki            Nowa Sól              6
    Mariusz Nowak – Patryk Adamczak            Nowa Sól        6
    Adrian Milczarek – Jacek Kiełbus                Żagań             6
13-14.
    Mateusz Siercha – Piotr Noweta                Nowa Sól        3,5
    Adrian Kępiński – Tomasz Panasiuk        Mowa Sól        3,5

Finały
o I miejsce:
  A. Goltz / D. Witkiewicz    –  P. Dżyga  / W. Kozik            2:0 (15:11,15:7)
o III miejsce:
  D Buła / D. Mozalewski – B. Jastrowicz/ P, Jastrowicz           2:0 (15:10,15:9)
 

KATEGORIA:  MIXT

1. Klaudia Bandurowska – Jakub Czarnecki            Nowa Sól        20
2. Martyna Rygiel - Michał Majewski                           Nowa Sól        17
3. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki                      Nowa Sól        15
4. Monika Litoborska – Aleksander Poznański        Nowa Sól        13
5-6. Joanna Pronin – Marek Dubeltówka                  Nowa Sól        11,5
 Aleksandra Sieracka – Krystian Preuss                   Nowa Sól        11,5

Finały:
o I miejsce:
K. Bandurowska / J. Czarnecki – M. Rygiel/M. Majewski    2:1 (15:8,11:15,9:15)
o III miejsce:
M. Litoborska / A. Poznański –  D. Dudzińska / S. Dziki    0:2 (6:15,13:15)



KATEGORIA:  OLDBOJE

1. Rafał Popiołek – Robert Gondyk                         Nowa Sól        20
2. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek                    Sława        17
3. Radosław Abramczyk – Mirosław Kasprowicz    Nowa Sól     15
4. Janusz Bąkiewicz – Roman Bąkiewicz                Wschowa     13
5. Marek Snoch – Marek Witkiewicz                        Nowa Sól        12

Finał:
R. Popiołek / R. Gondyk – P. Szwaja / R. Śnieżek     2:1 (17:15,6:15,15:10)

GRAND PRIX NOWEJ SOLI

KOMUNIKAT
z IV FINAŁOWEGO
TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
GRAND PRIX NOWEJ SOLI
o PUCHAR DYREKTORA MOSiR
rozegranego w dniu 09 SIERPNIA 2014 r.


KATEGORIA  OPEN  MĘŻCZYZN

1. Przemysław Jeton – Konrad Grześkowiak        Nowa Sól            40
2. Dawid Witkiewicz – Alan Goltz                             Nowa Sól            34
3. Filip Kotwicki – Paweł Dżyga                         Zielona Góra            30
4. Grzegorz Kuzemczak – Piotr Kuzemczak         Nowa Sól             26

5-6.        
    Aleksander Poznański – Aleksander Wójcik        Nowa Sól            23
    Szymon Kowalik – Rafał Dudziński                        Nowa Sól            23
    
Klasyfikacja końcowa 2014
1. Przemysław Jeton – Konrad Grześkowiak        77
2. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz                            74
3. Filip Kotwicki – Paweł Dżyga                               58         
4. Grzegorz Kuzemczak – Piotr Kuzemczak          53
5. Aleksander Poznański – Aleksander Wójcik   51
6. Rafał Dudziński – Szymon Kowalik                  47,5        

KATEGORIA:  MIXT

1. Agata Kornalska – Kamil Biczak                     Nowa Sól            40
2. Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz        Nowa Sól            34
3. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki               Siedlisko            30
4. Martyna Rygiel – Michał Majewski                   Nowa Sól            26

5-6.
    Alicja Bielachowicz – Marek Dubeltówka        Nowa Sól            23
    Joanna Pronin – Rafał Snoch                           Nowa Sól            23

   
Klasyfikacja końcowa 2014

1. Agata Kornalska – Kamil Biczak                  77
2. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki            70
3. Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz     64
4. Martyna Rygiel – Michał Majewski               58
5. Alicja Bielachowicz – Marek Dubeltówka    48


KATEGORIA:  OLDBOJE


1. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek              Sława                40
2. Roman Bąkiewicz – Janusz Bąkiewicz            Wschowa            34
3. Grzegorz Rogula – Tomasz Szuster                 Kożuchów            30
4. Romuald Wojno – Marek Snoch                        Nowa Sól            26

Klasyfikacja końcowa

1. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek            73
2. Roman Bąkiewicz – Janusz Bąkiewicz            71
3. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster                  62
4. Marek Snoch – Romuald Wojno                        39
5. Wojciech Swaryczewski – Marek Rogula        26,5
6. Arkadiusz Kirchner – Marek Snoch                   24,5

Organizatorzy imprezy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Międzyszkolny Klub Sportowo-Turystyczny „Astra” w Nowej Soli,  serdecznie dziękują Zarządowi Banku Spółdzielczego w Nowej Soli za wsparcie finansowe, dzięki czemu turniej stał się znaczącym wydarzeniem sportowym naszego miasta.
Tegoroczna edycja tych rozgrywek cieszyła się sporym zainteresowaniem. Łącznie we wszystkich 4 turniejach wystartowało ponad 60 zawodniczek i zawodników, a zaprezentowany poziom mógł zadowolić  sympatyków tej niezwykle popularnej dyscypliny sportowej na całym świecie. Szczególnie w kategorii open mężczyzn pary nowosolskie : Jeton – Grześkowiak i Witkiewicz – Goltz oprócz sukcesów w drugoligowej Astrze (siatkówka halowa), odnoszą spore sukcesy w siatkówce plażowej na arenie ogólnopolskiej czego świadectwem są wyniki ich startu w tegorocznych imprezach. Nie gorszy poziom sportowy zaprezentowały pary mieszane i oldboje.

GRAND PRIX NOWEJ SOLI - wyniki

KOMUNIKAT
z II TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR
rozegranego w dniu 28 czerwca 2014 r.




KATEGORIA  OPEN

1. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz                         Nowa Sól                 20
2. Filip Kotwicki –  Paweł Dżyga                         Zielona Góra            17
3. Aleksander Poznański – Aleksander Wójcik    Nowa Sól            15
4. Rafał Dudziński – Szymon Kowalik                    Nowa Sól            13
5-6.       
    Grzegorz Kuzemczak – Piotr Kuzemczak                Nowa Sól            11,5
    Jakub Czarnecki – Przemysław Boguta    Nowa Sól/Międzyrzecz    11,5
7-8.
    Grzegorz Dżyga – Igor Gründtke        Zielona Góra            9,5
    Mikołaj Wójcik – Marcin Legieć                Nowa Sól            9,5
9. Filip Ratajczak – Arkadiusz Zakrzewski    Nowa Sól            8
   

Finały
o I miejsce:
  F.Kotwicki / P. Dżyga– A. Goltz /D Witkiewicz                         0:2 (10:15,7:15)
o III miejsce:
  R. Dudziński /S.Kowalik – A Poznański/ A. Wójcik               0:2 (13:15,16:18)

Czołówka po II turniejach

1. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz                                             40
2. Aleksander Poznański – Aleksansander Wójcik            28
3. Rafał Dudziński – Szymon Kowalik                                   24,5
4. Paweł Kuzemczak – Piotr Kuzemczak                              23       

KATEGORIA:  MIXT


1. Agata Kornalska – Kamil Biczak                     Nowa Sól            20
2. Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz        Nowa Sól            17
3. Martyna Rygiel – Michał Majewski                  Nowa Sól            15
4. Ada Kołek – Maciej Kobiołka                           Nowa Sól            13


5-6.
   Kamila Majewska  – Paweł Skibicki            Nowa Sól            11,5
   Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki            Siedlisko            11,5
7-8.
   Alicja Bielachowicz – Marek Dubeltówka        Nowa Sól            9,5
   Hanna Leśniewska – Patryk Adamczak          Nowa Sól            9,5
9-11.
   Monika Leka – Piotr Marczuk                            Brzeźnica            7
   Oliwia Kluczyńska – Adrian Zakrzewski        Nowa Sól            7
   Łukasz Dziug – Vanessa Ozgowicz                Nowa Sól            7
Finały:
o I miejsce:
   E.Bereżańska /M. Konsewicz – A. Kornalska/K. Biczak        0:2 (12:15,11:15)
o III miejsce:
   A.Kołek /M. Kobiołka– M. Rygiel/M. Kobiołka                          0:2 (4:155,10:55)

Czołówka po II turniejach

1. Agata Kornalska – Kamil Biczak                      33
2. Martyna Rygiel – Michał Majewski                    32
3. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki                31,5
4. Alicja Bielachowicz – Marek Dubeltówka        24,5


KATEGORIA:  OLDBOJE


1. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek        Sława            20
2. Roman Bąkiewicz – Janusdz Bąkiewicz    Wschowa        17
3. Grzegorz Rogula – Tomasz Szuster           Kożuchów        15
4. Arkadiusz Kirchner – Marek Snoch              Nowa Sól        13

Czołówka po II turniejach

1. Roman Bąkiewicz – Janusz Bąkiewicz        Wschowa        37
2. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek          Sława            33
3. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster              Kożuchów        32
4. Arkadiusz Kirchner – Marek Snoch                Nowa Sól        24,5

GRAND PRIX NOWEJ SOLI - wyniki

 

KOMUNIKAT
z III TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR
rozegranego w dniu 02 SIERPNIA 2014 r.



KATEGORIA  OPEN  MĘŻCZYZN

1. Przemysław Jeton – Konrad Grześkowiak        Nowa Sól               20
2. Aleksander Poznański – Adrian Zakrzewski        Nowa Sól            17
3. Filip Kotwicki –  Paweł Dżyga                 Zielona Góra                       15
4. Piotr Flis – Robert Andrzejak                 Zielona Góra                        13

5-6.        
    Grzegorz Kuzemczak – Piotr Kuzemczak        Nowa Sól            11,5
    Krystian Preuss – Piotr Wojciuszkiewicz        Nowa Sól            11,5

7-8.
    Jerzy Boguta – Arkadiusz Zakrzewski            Międzyrzecz/N. Sól        9,5
    Jakub Czarnecki – Przemysław Boguta        N. Sól/Międzyrzecz        9,5
    
Czołówka po III turniejach

1. Filip Kotwicki – Paweł Dżyga                           41,5
2. Alan Goltz – Dawid Witkiewicz                        40
3. Przemysław Jeton – Konrad Grześkowiak   37
4. Paweł Kuzemczak – Piotr Kuzemczak           34,5        

KATEGORIA:  MIXT


1. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki              Siedlisko            20
2. Agata Kornalska – Kamil Biczak            Nowa Sól                   17
3. Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz        Nowa Sól          15
4. Klaudia Bandurowska – Michał Majewski        Nowa Sól       13
5. Alicja Bielachowicz – Marek Dubeltówka        Nowa Sól         12
   
Czołówka po III turniejach

1. Agata Kornalska – Kamil Biczak                      52
2. Dorota Dudzińska – Sławomir Dziki                51,5
3. Alicja Bielachowicz – Marek Dubeltówka       34,5
4. Martyna Rygiel – Michał Majewski                   32
    Ewa Bereżańska – Mateusz Konsewicz         32


KATEGORIA:  OLDBOJE


1. Grzegorz Rogula – Przemysław Szwaja        Kożuchów/Sława        20
2. Roman Bąkiewicz – Janusz Bąkiewicz            Wschowa                  17
3. Wojciech Swaryczewski – Marek Rogula        Kożuchów                  15
4. Romuald Wojno – Marek Snoch            Nowa Sól                              13

Czołówka po II turniejach

1. Roman Bąkiewicz – Janusz Bąkiewicz                54
2. Przemysław Szwaja – Roman Śnieżek               33
3. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster                      32
4. Wojciech Swaryczewski – Marek Rogula            26,5

 

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014