1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Liga młodzików

PDF Drukuj Email

Lubuska Liga Młodzików

 

1.  MSKS Orion Sulechów I
2.  MSKS Orion Sulechów II
3.  GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.
4.  MKST Astra Nowa Sól I
5.  MKST Astra Nowa Sól II
6.  SKS Tęcza Krosno Odrzańskie
7.  MLKS Volley Gubin I
8.  MLKS Volley Gubin II
9. UKS Trzyna-stka Zielona Góra
10. UKS „SET” Gorzów Wlkp.

System rozgrywek młodzików – sezon 2016/2017    

I runda eliminacyjna:

Zespoły podzielono na trzy grupy wg klucza zaakceptowanego na spotkaniu licencyjnym. W grupach rozgrywamy spotkania turniejowo z jedną drużyną pauzującą w grupach I i II. Z każdej grupy dwa pierwsze zespoły awansują do finałowej dziewiątki(6 zespołów). Pozostałe 5 zespołów dzielimy na dwie grupy, które rozegrają baraże o premiowane trzy miejsca wg systemu podanego poniżej.

Grupa I – Południowa

 

Grupa II – Centralna

 

Grupa III – Północna

 

1. UKS „13” Zielona Góra

1. MKST Astra Nowa Sól I

1. GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

2. MLKS Volley Gubin I

 

2. SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

 

2. UKS „SET” Gorzów Wlkp.

 

3. MKST Astra Nowa Sól II

 

3. MLKS Volley Gubin II

 

3. MSKS Orion Sulechów I

 

4. MSKS Orion Sulechów II

 

 

 

                                                                                                                                                               

Terminarz I rundy eliminacyjnej

Grupa I Południowa

Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

9 październik

(niedziela)

10.00

1

 MLKS Volley Gubin I

2

3

MKST Astra Nowa Sól II

 

2

MKST Astra Nowa Sól II

3

4

MSKS Orion Sulechów II

 

3

MSKS Orion Sulechów II

4

2

. MLKS Volley Gubin I

 

pauza

 

-

1

UKS „13” Zielona Góra

23 październik

(niedziela)

10.00

4

UKS „13” Zielona Góra

1

2

. MLKS Volley Gubin I

 

5

 MLKS Volley Gubin I

2

3

MKST Astra Nowa Sól II

 

6

MKST Astra Nowa Sól II

3

1

UKS „13” Zielona Góra

 

pauza

 

-

4

MSKS Orion Sulechów II

30 październik

(niedziela)

10.00

7

MSKS Orion Sulechów II

4

1

UKS „13” Zielona Góra.

 

8

UKS „13” Zielona Góra

1

2

 MLKS Volley Gubin I

 

9

MLKS Volley Gubin I

2

4

MSKS Orion Sulechów II

 

pauza

 

-

3

MKST Astra Nowa Sól II

6 listopad

(niedziela)

10.00

10

MKST Astra Nowa Sól II

3

4

MSKS Orion Sulechów II

 

11

MSKS Orion Sulechów II

4

1

UKS „13” Zielona Góra

 

12

UKS „13” Zielona Góra

1

3

MKST Astra Nowa Sól II

 

pauza

 

-

2

 MLKS Volley Gubin I

 

 

Grupa II  Centralna

Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

9 październik

 (niedziela)

10.00

13

MLKS Volley Gubin II

3

1

MKST Astra Nowa Sól I

 

14

MKST Astra Nowa Sól I

1

2

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

 

15

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

2

3

MLKS Volley Gubin II

23 październik

(niedziela)

10.00

16

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

2

3

MLKS Volley Gubin II

 

17

MLKS Volley Gubin II

3

1

MKST Astra Nowa Sól I

 

18

MKST Astra Nowa Sól I

1

2

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

6 listopad

(niedziela)

10.00

19

MKST Astra Nowa Sól I

1

2

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

 

20

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

2

3

MLKS Volley Gubin II

 

21

MLKS Volley Gubin II

3

1

MKST Astra Nowa Sól I

 

Grupa III Północna

Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

9 październik

 (niedziela)

10.00

22

MSKS Orion Sulechów I

3

1

GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

 

23

GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

1

2

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

 

24

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

2

3

MSKS Orion Sulechów I

23 październik

(niedziela)

10.00

25

GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

1

2

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

 

26

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

2

3

MSKS Orion Sulechów I

 

27

MSKS Orion Sulechów I

3

1

GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

6 listopad

(niedziela)

10.00

29

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

2

3

MSKS Orion Sulechów I

 

30

MSKS Orion Sulechów I

3

1

GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

 

31

GSZS Gimnazjum nr 3 G.W.

1

2

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

 

BARAŻ O WEJŚCIE DO „9”:

Dwa pierwsze zespoły awansują.

Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

13 listopad

 (niedziela)

11.00

32

4 miejsce z grupy Południowej

1

2

3 miejsce z grupy Centralnej

 

33

3 miejsce z grupy Centralnej

2

3

3 miejsce z grupy Północnej

 

34

3 miejsce z grupy Północnej

3

1

4 miejsce z grupy Południowej

 

 

 

II runda finałowa z udziałem 9 zespołów – gramy turniejowo po trzy zespoły wg schematu, gdzie każdy zespół cztery razy jest gospodarzem, cztery razy występuje wg tabeli Bergera jako nr 2 i cztery razy jako nr 3.  Razem 12 terminów: 4 x gospodarz plus 8 wyjazdów.

                                                                                                                                                  Finałowa dziewiątka:

1.  I m grupa Północna – Orion Sulechów I

2.  II m grupa Północna – GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp. 

3.  I m baraż UKS SET Gorzów       

4.  I m grupa Centralna – MKST Astra Nowa Sól 

5.  II m grupa Centralna MLKS Volley Gubin II 

6.  II m baraż  SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

7.  I m grupa Południowa – MSKS Orion Sulechów II

8.  II m grupa Południowa – MLKS Volley Gubin I

9.  III m grupa Południowa – UKS Trzy-nastka Zielona Góra

 

                                                                                                                                                                      System gier i terminy w rundzie finałowej (wg tabeli Bergera: 1-2, 2-3, 1-3)

Termin, godz.

Gospodarz 1

Gość 2

Gość 3

Nr meczu

 

1 termin

20 listopad(niedziela)

11.00

UKS SET Gorzów Wlkp.

MLKS Volley Gubin I

Orion Sulechów II     

35-36-37

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

MLKS Volley Gubin II

Orion Sulechów I

38-39-40

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

MKST Astra Nowa Sól

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

41-42-43

    

2 termin

27 listopad(niedziela)

11.00

MLKS Volley Gubin I

Orion Sulechów I

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

44-45-46

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

Orion Sulechów II

47-48-49

MLKS Volley Gubin II

UKS SET Gorzów Wlkp.

MKST Astra Nowa Sól

50-51-52

 

3 termin

4 grudzień (niedziela)

11.00

Orion Sulechów II        

UKS SET Gorzów Wlkp.

MLKS Volley Gubin I

53-54-55

Orion Sulechów I

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

MLKS Volley Gubin II

56-57-58

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

MKST Astra Nowa Sól

59-60-61

 

4 termin

11 grudzień (niedziela)

11.00

MKST Astra Nowa Sól

MLKS Volley Gubin I

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

62-63-64

Orion Sulechów II                 

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

MLKS Volley Gubin II

65-66-67

UKS SET Gorzów Wlkp.

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

Orion Sulechów I

68-69-70

 

5 termin

18 grudzień (niedziela)

11.00

MLKS Volley Gubin I

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

MLKS Volley Gubin II

71-72-73

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

UKS SET Gorzów Wlkp.

74-75-76

Orion Sulechów II 

MKST Astra Nowa Sól

Orion Sulechów I

77-78-79

 

6 termin

8 styczeń (niedziela)

11.00

Orion Sulechów I

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

MLKS Volley Gubin I

80-81-82

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

Orion Sulechów II    

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

83-84-85

MKST Astra Nowa Sól

MLKS Volley Gubin II

UKS SET Gorzów Wlkp.

86-87-88

 

7 termin

15 styczeń (niedziela)

11.00

Orion Sulechów I

MKST Astra Nowa Sól

Orion Sulechów II

89-90-91

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

MLKS Volley Gubin II

MLKS Volley Gubin I

92-93-94

UKS SET Gorzów Wlkp.

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

95-96-97

 8 termin

22 styczeń (niedziela)

11.00

MLKS Volley Gubin I

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

MKST Astra Nowa Sól

98-99-100

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

Orion Sulechów I

UKS SET Gorzów Wlkp.

101-102-103

MLKS Volley Gubin II

Orion Sulechów II

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

104-105-106

 9 termin

12 luty(niedziela)

11.00

MLKS Volley Gubin II

MLKS Volley Gubin I

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

107-108-109

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

UKS SET Gorzów Wlkp.

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

110-111-112

MKST Astra Nowa Sól

Orion Sulechów I

Orion Sulechów II

113-114-115

10 termin

19 luty (niedziela)

11.00

Orion Sulechów II

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

116-117-118

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

MLKS Volley Gubin I

Orion Sulechów I

119-120-121

UKS SET Gorzów Wlkp.

MKST Astra Nowa Sól

MLKS Volley Gubin II

122-123-124

11 termin

5 marca (niedziela)

11.00

MLKS Volley Gubin I

Orion Sulechów II

UKS SET Gorzów Wlkp.

125-126-127

MKST Astra Nowa Sól

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

128-129-130

MLKS Volley Gubin II

Orion Sulechów I

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

131-132-133

12 termin

19 marca (niedziela)

11.00

UKS Trzy-nastka Zielona Góra

MKST Astra Nowa Sól

MLKS Volley Gubin I

134-135-136

Orion Sulechów I

UKS SET Gorzów Wlkp.

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

137-138-139

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

MLKS Volley Gubin II

Orion Sulechów II 

140-141-142

 

Turniej FINAŁOWY z udziałem czterech pierwszych zespołów (punkty zaliczone z całej rundy) rozgrywany jest u zwycięzcy rundy finałowej zgodnie z tabelą Bergera      

Termin: 25 – 26 marca                                                                                                                              (istnieje możliwość rozegrania turnieju w ciągu jednego dnia po wcześniejszym uzgodnieniu z Wydziałem Gier i zainteresowanymi zespołami)  

 

nr meczu

I dzień

 (25 marca, sobota)

nr meczu

I dzień

(25 marca, sobota)

nr meczu

II dzień

(26 marca, niedziela)

143

1-4

145

4-3

147

2-4

144

2-3

146

1-2

148

3-1

Przerwa pomiędzy meczem nr 148  a 149 wynosi minimum 1 godzinę, chyba, że zespoły ustalą wcześniejsze rozpoczęcie spotkania.

Turniej dodatkowy kadeta 25 – 26 luty!- w tym terminie młodzicy nie grają.

Terminarz Mistrzostw Polski na sezon 2016/2017

Młodzicy

Do 26 .03.2017

rozgr. wojewódz.

7 – 9.04.2017

21 - 23.04.2017

12 – 14.05.2017

 

KONTAKTY:

Klub

Osoba do kontaktu

Telefon

Adres e-mail

Adres hali

MLKS Volley Gubin

Radosław Rzun

Jacek Gornow

 

693323213

693168548

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Hala sportowa ZSLiT

ul. Krakowska 1, Gubin

MKST Astra Nowa Sól

Edward Szwec

792958424

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hala sportowa CKZiU "Elektryk".                              ul. Piłsudskiego 61

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

Waldemar Malinowski

661429462

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZSO nr 3

Ul. Szkolna 5

UKS TRZYNASTKA Zielona Góra

Michał Kasperowicz

660481472

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hala VII LO przy ulicy Wazów 76

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

Krzysztof Kocik

789018936

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZSO nr 1

ul. Puszkina 31

 

MSKS Orion Sulechów I

Mariusz Malinowski

501275466

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
--

Hala S.P. nr 1 w Sulechowie, ul. 31 Stycznia 23

MSKS Orion Sulechów II

Mieczysław Puchalski

603043509

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
--

Hala S.P. nr 1 w Sulechowie, ul. 31 Stycznia 23

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

  Maciej Uderjan

601368587

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Pułaskiego 3

 


Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014