1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Lubuska Liga Kadetów

PDF Drukuj Email

Lubuska Liga KADETÓW – sezon 2017/2018

 

 

KADECI

1.UKS SET Gorzów Wlkp.

2.MLKS Volley Gubin

3.UKS „13” Z. Góra

4.GSZS Gorzów Wlkp.

5.SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

6.MKST Astra Nowa Sól

7.MSKS Orion Sulechów

8.STS Olimpia Sulęcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

 

30 września

(sobota)

11.00

1

STS Olimpia Sulęcin

8

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

2

MLKS Volley Gubin

2

7

MSKS Orion Sulechów

11.00

3

UKS „13” Z. Góra

3

6

MKST Astra Nowa Sól

10.30

4

GSZS Gorzów Wlkp.

4

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

 

11.00

5

STS Olimpia Sulęcin

8

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

21 październik

11.00

6

MKST Astra Nowa Sól

6

4

GSZS Gorzów Wlkp.

(sobota)

11.00

7

UKS „13” Z. Góra

3

7

MSKS Orion Sulechów

 

11.00

8

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

2

MLKS Volley Gubin

 

28 październik

(sobota)

11.00

9

MLKS Volley Gubin

2

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

10

UKS „13” Z. Góra

3

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

10.30

11

GSZS Gorzów Wlkp.

4

7

MSKS Orion Sulechów

11.00

12

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

6

MKST Astra Nowa Sól

 

4 listopad

(sobota)

11.00

13

STS Olimpia Sulęcin

8

6

MKST Astra Nowa Sól

11.00

14

MSKS Orion Sulechów

7

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

11.00

15

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

4

GSZS Gorzów Wlkp.

11.00

16

MLKS Volley Gubin

2

3

UKS „13” Z. Góra

 

18 listopad

(sobota)

11.00

17

UKS „13” Z. Góra

3

8

STS Olimpia Sulęcin

10.30!

18

GSZS Gorzów Wlkp.

4

2

MLKS Volley Gubin

15.00!

19

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

20

MKST Astra Nowa Sól

6

7

MSKS Orion Sulechów

 

25 listopad

 (sobota)

11.00

21

STS Olimpia Sulęcin

8

7

MSKS Orion Sulechów

11.00

22

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

6

MKST Astra Nowa Sól

 

11.00

23

MLKS Volley Gubin

2

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

 

12.30

24

UKS „13” Z. Góra

3

4

GSZS Gorzów Wlkp.

2 grudzień

(sobota)

10.30!

25

GSZS Gorzów Wlkp.

4

8

STS Olimpia Sulęcin

15.00!

26

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

3

UKS „13” Z. Góra

 

11.00

27

MLKS Volley Gubin

2

6

MKST Astra Nowa Sól

 

11.00

28

MSKS Orion Sulechów

7

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

9 grudzień

 (sobota)

11.00

29

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

30

MSKS Orion Sulechów

7

2

MLKS Volley Gubin

11.00

31

MKST Astra Nowa Sól

6

3

UKS „13” Z. Góra

11.00

32

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

16 grudzień

(sobota)

15.00!

33

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

8

STS Olimpia Sulęcin

10.30

34

GSZS Gorzów Wlkp.

4

6

MKST Astra Nowa Sól

11.00

35

MSKS Orion Sulechów

7

3

UKS „13” Z. Góra

11.00

36

MLKS Volley Gubin

2

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

13 styczeń

 (sobota)

11.00

37

STS Olimpia Sulęcin

8

2

MLKS Volley Gubin

11.00

38

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

3

UKS „13” Z. Góra

11.00

39

MSKS Orion Sulechów

7

4

GSZS Gorzów Wlkp.

11.00

40

MKST Astra Nowa Sól

6

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

 

20 styczeń

 (sobota)

11.00

41

MKST Astra Nowa Sól

6

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

42

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

7

MSKS Orion Sulechów

10.30

43

GSZS Gorzów Wlkp.

4

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

12.30!

44

UKS „13” Z. Góra

3

2

MLKS Volley Gubin

 

 

27 styczeń

(sobota)

11.00

45

STS Olimpia Sulęcin

8

3

UKS „13” Z. Góra

12.30!

46

MLKS Volley Gubin

2

4

GSZS Gorzów Wlkp.

11.00

47

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

11.00

48

MSKS Orion Sulechów

7

6

MKST Astra Nowa Sól

 

3 lutego

(sobota)

11.00

49

MSKS Orion Sulechów

7

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

50

MKST Astra Nowa Sól

6

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

51

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

5

2

MLKS Volley Gubin

10.30!

52

GSZS Gorzów Wlkp.

4

3

UKS „13” Z. Góra

 

10 lutego

(sobota)

11.00

53

STS Olimpia Sulęcin

8

4

GSZS Gorzów Wlkp.

11.00

54

UKS „13” Z. Góra

3

5

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

11.00

55

MKST Astra Nowa Sól

6

2

MLKS Volley Gubin

11.00

56

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

7

MSKS Orion Sulechów

Lubuską Ligę Kadetów rozgrywamy systemem „każdy z każdym” bez turnieju finałowego.

Brak wolnych terminów!

Ćwierćfinał:  1 – 4.03.2018, półfinał: 16 – 18.03.2018, finał: 2 – 6.05.2018

KONTAKT:

Lp.

Klub

Osoba do kontaktu

Hala sportowa

1.

UKS SET Gorzów Wlkp.

Krzysztof Kocik, 789018936

ZSO nr 1 ul. Puszkina 31

2.

MLKS Volley Gubin

Tomasz Lasota, 609603887

ECKZiU, ul. Pułaskiego 1  ZSLiT, ul. Krakowska 1

3.

UKS „13” Zielona Góra

Michał Kasperowicz, 660 481 472

ZSO i Sport. ul. Wazów 76

4.

GSZS Gimn. nr 3 Gorzów W.

Waldemar Malinowski, 661429462

2 LO, ul. Przemysłowa 22

5.

SKS „Tęcza” Krosno Odrz.

Maciej Uderjan, 601368587

Hala Widowiskowo-Sportowa  ul. Pułaskiego 3

6.

MKST „Astra” Nowa Sól

Andrzej Krzyśko, 664499241

ul. Piłsudskiego 61, ul. Św. Barbary

7.

MSKS „Orion” Sulechów

Marek Jęchorek,                                          Marcin Bilon, 509071511

S.P. nr 1 w Sulechowie,                       ul. 31 Stycznia 23

8..

STS „Olimpia” Sulęcin

Andrzej Staats,

Gimnazjum Park Bankowy 7

 

 

 

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014