1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Liga kadetów

PDF Drukuj Email


Kadeci

1. Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

2.  Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

3. UKS 13 Z. Góra

4.  MSKS Orion Sulechów

5.   GSZS Gorzów Wlkp.

6.  UKS SET Gorzów Wlkp.

7.  MKST Astra N. Sól

8. Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Liga Kadetów  – sezon 2018/2019

 

Termin

Godzina

Nr m.

Gospodarz

 

 

Gość


 

20 października

(sobota)

11.00

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


11.00

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

7

MKST Astra N. Sól


19.10 piąt 17.00

3

UKS 13 Z. Góra

3

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


11.00

4

MSKS Orion Sulechów

4

5

GSZS Gorzów Wlkp.


 

11.00

5

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

5

GSZS Gorzów Wlkp.


27 października

11.00

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

4

MSKS Orion Sulechów


(sobota)

28.10 (N) 11.00

7

MKST Astra N. Sól

7

3

UKS 13 Z. Góra


 

11.00

6

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


 

3 listopada

(sobota)

11.00

7

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


4.11 niedz 11.00

8

UKS 13 Z. Góra

3

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


11.00

9

MSKS Orion Sulechów

4

7

MKST Astra N. Sól


10.00

10

GSZS Gorzów Wlkp.

5

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


 

10 listopada

(sobota)

11.00

11

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


14.00

12

MKST Astra N. Sól

7

5

GSZS Gorzów Wlkp.


11.00

13

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

4

MSKS Orion Sulechów


8.11 (CZ) do ustalen

14

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

3

UKS 13 Z. Góra


 

17 listopada

(sobota)

10.00

15

UKS 13 Z. Góra

3

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


11.00

16

MSKS Orion Sulechów

4

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


10.00

17

GSZS Gorzów Wlkp.

5

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


11.00

18

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

7

MKST Astra N. Sól


 

24 listopada

(sobota)

 

11.00

19

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

7

MKST Astra N. Sól


11.00

20

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


 

11.00

21

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

5

GSZS Gorzów Wlkp.

 

11.00

22

UKS 13 Z. Góra

3

4

MSKS Orion Sulechów

 

1 grudnia

11.00

23

MSKS Orion Sulechów

4

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


10.00

24

GSZS Gorzów Wlkp.

5

3

UKS 13 Z. Góra


 

11.00

25

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


(sobota)

11.00

26

MKST Astra N. Sól

7

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


 

8 grudnia

(sobota)

 

11.00

27

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


11.00

28

MKST Astra N. Sól

7

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


11.00

29

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

3

UKS 13 Z. Góra


11.00

30

GSZS Gorzów Wlkp.

5

4

MSKS Orion Sulechów


 

15 grudnia

(sobota)

 

10.00

31

GSZS Gorzów Wlkp.

5

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


11.00

32

MSKS Orion Sulechów

4

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


11.00

33

UKS 13 Z. Góra

3

7

MKST Astra N. Sól


11.00

34

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


 

5 stycznia

(sobota)

11.00

35

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


10.00

36

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

3

UKS 13 Z. Góra


11.00

37

MKST Astra N. Sól

7

4

MSKS Orion Sulechów


11.00

38

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

5

GSZS Gorzów Wlkp.


 

12 stycznia

(sobota)

11.00

39

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


10.00

40

GSZS Gorzów Wlkp.

5

7

MKST Astra N. Sól


11.00

41

MSKS Orion Sulechów

4

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


13.01 (N) 11.00

42

UKS 13 Z. Góra

3

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


26 stycznia

(sobota)

27.01 (N) 11.00

43

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

3

UKS 13 Z. Góra


11.00

44

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

4

MSKS Orion Sulechów


11.00

45

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

5

GSZS Gorzów Wlkp.


14.00

46

MKST Astra N. Sól

7

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


 

2 lutego

(sobota)

 

11.00

47

MKST Astra N. Sól

7

8

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 


11.00

48

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

1

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I


10.00

49

GSZS Gorzów Wlkp.

5

2

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II


10.00

50

MSKS Orion Sulechów

4

3

UKS 13 Z. Góra


 

9 lutego

(sobota)

11.00

51

Olimpia/Żak Sulęcin/Krzeszyce 

8

4

MSKS Orion Sulechów


11.00

52

UKS 13 Z. Góra

3

5

GSZS Gorzów Wlkp.


11.00

53

Volley-Tęcza Gubin/Krosno II

2

6

UKS SET Gorzów Wlkp.


11.00

54

Volley-Tęcza Gubin/Krosno I

1

7

MKST Astra N. Sól












 

Turniej finałowy 16-17 lutego 2019

TURNIEJ FINAŁOWY U ZWYCIĘZCY RUNDY ZASADNICZEJ Z UDZIAŁEM CZTERECH PIERWSZYCH ZESPOŁÓW

W turnieju  finałowym drużyna, która zajęła I miejsce startuje z bilansem 3 pkt, II m. – 2 pkt., III m. – 1 pkt., IV m – 0 pkt.  

nr meczu

I dzień -16 lutego, (sobota)

nr meczu

I dzień -16 lutego, (sobota)

nr meczu

II dzień -17 lutego, (niedziela)

55

1-4

57

4-3

59

2-4

56

2-3

58

1-2

60

3-1

 

Wolne terminy: 13/14 październik,

Kadet ćwierćfinał 7-10.03.2019, półfinał 29-31.03.2019, finał 1-5.05.2019 lub 8-12 maj

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014