1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra
Liga Juniorek Młodszych 2013/2014

sobota, 28 wrzesień 2013
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów1:3 (25-19 22-25 17-25 24-26)
11:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-10 25-14 25-12)
11:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:1 (29-27 25-10 20-25 25-7)
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie3:0 (25-8 25-17 25-10)
Pauzują: SPA UKS SPARTAK Żagań
sobota, 05 październik 2013
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (15-25 17-25 15-25)
11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-PROUKS PROMIEŃ Żary0:3 (10-25 10-25 14-25)
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (13-25 12-25 21-25)
14:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą3:0 (25-11 25-14 25-18)
Pauzują: UKS UKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie
wtorek, 08 październik 2013
17:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPAUKS SPARTAK Żagań3:0 (25-10 25-19 25-11)
17:00    AREUKS ARES Nowa Sól -ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-13 25-7 25-13)
środa, 09 październik 2013
16:30    PROUKS PROMIEŃ Żary-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów0:3 (21-25 11-25 20-25)
17:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-GSZGSZS Gorzów Wlkp.0:3 (17-25 20-25 18-25)
Pauzują: VOL MLKS VOLLEY Gubin
sobota, 26 październik 2013
11:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól 3:2 (25-21 16-25 25-22 24-26 16-14)
11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie0:3 (8-25 11-25 15-25)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą3:1 (25-17 20-25 25-22 25-20)
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-PROUKS PROMIEŃ Żary0:3 (20-25 15-25 18-25)
Pauzują: GSZ GSZS Gorzów Wlkp.
czwartek, 07 listopad 2013
17:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów1:3 (22-25 13-25 28-26 17-25)
sobota, 09 listopad 2013
10:00    AREUKS ARES Nowa Sól -SPAUKS SPARTAK Żagań3:0 (25-14 25-12 25-14)
11:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:1 (25-21 17-25 29-27 25-21)
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-18 25-7 25-6)
Pauzują: DWÓ UKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą
czwartek, 14 listopad 2013
17:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:0 (25-21 25-17 25-16)
sobota, 16 listopad 2013
11:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-PROUKS PROMIEŃ Żary2:3 (25-16 19-25 25-19 22-25 10-15)
12:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól 1:3 (25-23 24-26 22-25 16-25)
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie1:3 (28-26 12-25 14-25 19-25)
Pauzują: ŚWI UKS ŚWIT Drzonków
sobota, 23 listopad 2013
11:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (23-25 18-25 24-26)
11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów0:3 (12-25 15-25 6-25)
13:00    AREUKS ARES Nowa Sól -DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą3:0 (25-9 25-23 25-20)
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:2 (13-25 17-25 25-20 25-20 15-11)
Pauzują: PRO UKS PROMIEŃ Żary
sobota, 30 listopad 2013
11:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie3:0 (25-18 25-17 25-12)
11:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-AREUKS ARES Nowa Sól 1:3 (21-25 25-17 16-25 17-25)
12:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:2 (25-22 27-25 14-25 21-25 15-4)
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-17 25-7 25-19)
Pauzują: ZAW MLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów
czwartek, 05 grudzień 2013
16:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (8-25 12-25 8-25)
sobota, 07 grudzień 2013
11:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-PROUKS PROMIEŃ Żary2:3 (21-25 25-21 25-23 18-25 9-15)
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą3:2 (25-21 25-23 24-26 11-25 17-15)
11:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-SPAUKS SPARTAK Żagań3:0 (25-7 25-15 25-14)
Pauzują: ARE UKS ARES Nowa Sól
sobota, 14 grudzień 2013
11:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:0 (25-23 25-18 25-18)
11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:3 (5-25 8-25 19-25)
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-PROUKS PROMIEŃ Żary3:0 (25-12 25-10 25-20)
11:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (16-25 13-25 18-25)
Pauzują: SPA UKS SPARTAK Żagań
sobota, 21 grudzień 2013
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:0 (25-22 25-16 25-18)
11:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-6 25-13 25-7)
11:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów0:3 (13-25 16-25 12-25)
12:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-SPAUKS SPARTAK Żagań3:0 (25-13 25-19 25-19)
Pauzują: UKS UKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie
sobota, 11 styczeń 2014
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów3:0 (25-20 25-7 25-19)
11:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-7 25-4 25-17)
11:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-SPAUKS SPARTAK Żagań3:0 (25-11 25-23 25-12)
11:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:2 (21-25 19-25 25-19 25-21 15-8)
Pauzują: GSZ GSZS Gorzów Wlkp.
wtorek, 14 styczeń 2014
17:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (11-25 9-25 3-25)
środa, 15 styczeń 2014
17:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:3 (23-25 14-25 21-25)
17:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-PROUKS PROMIEŃ Żary3:0 (25-11 25-12 25-9)
17:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie3:0 (25-12 25-22 25-15)
Pauzują: VOL MLKS VOLLEY Gubin
sobota, 18 styczeń 2014
11:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie3:0 (25-19 25-16 25-16)
11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-GSZGSZS Gorzów Wlkp.0:3 (10-25 13-25 8-25)
12:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-PROUKS PROMIEŃ Żary2:3 (25-15 16-25 24-26 25-23 13-15)
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (11-25 10-25 9-25)
Pauzują: DWÓ UKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą
sobota, 25 styczeń 2014
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów0:3 (16-25 19-25 24-26)
11:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-SPAUKS SPARTAK Żagań3:1 (20-25 25-22 25-14 26-24)
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -VOLMLKS VOLLEY Gubin3:0 (25-13 25-20 25-9)
11:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:3 (13-25 14-25 18-25)
Pauzują: ŚWI UKS ŚWIT Drzonków
sobota, 01 luty 2014
11:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (11-25 9-25 23-25)
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-SPAUKS SPARTAK Żagań3:0 (25-13 25-1 25-14)
11:00    ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-12 25-8 25-5)
12:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie3:0 (25-21 25-11 25-19)
Pauzują: PRO UKS PROMIEŃ Żary
sobota, 15 luty 2014
11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-SPAUKS SPARTAK Żagań2:3 (4-25 25-15 25-20 24-26 10-15)
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:1 (25-14 25-16 24-26 25-17)
11:00    UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą1:3 (25-21 24-26 18-25 12-25)
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -PROUKS PROMIEŃ Żary3:0 (25-17 25-7 25-18)
Pauzują: ZAW MLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów
środa, 19 luty 2014
16:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-14 25-18 25-6)
sobota, 22 luty 2014
13:00    SPAUKS SPARTAK Żagań-ZAWMLKS ROLTEX ZAWISZA Sulechów0:3 (12-25 12-25 15-25)
niedziela, 23 luty 2014
12:00    PROUKS PROMIEŃ Żary-UKSUKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie3:1 (18-25 25-20 25-11 25-14)
wtorek, 25 luty 2014
17:00    DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:2 (25-19 25-20 23-25 21-25 15-11)
Pauzują: ARE UKS ARES Nowa Sól

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014