1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
III Liga MASITA

1 kolejka (10.10.2015)
sobota, 10 październik 2015
ORLUKS ORLIKI Iłowa-PIASKS PIAST Rzepin1:3 (19-25 18-25 25-23 18-25)
KSKKS Łęknica-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (10-25 15-25 11-25)
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów3:0 (25-23 25-19 25-21)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica3:0 (25-15 25-13 25-16)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-EURSPS EUROTAX Lubsko0:3 (15-25 22-25 20-25)
2 kolejka (17.10.2015)
sobota, 17 październik 2015
PIASKS PIAST Rzepin-EURSPS EUROTAX Lubsko2:3 (25-23 25-14 21-25 19-25 23-25)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa1:3 (23-25 16-25 25-15 13-25)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:1 (25-22 25-22 20-25 25-23)
WENWENA Kostrzyn n/O.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce0:3 (26-28 24-26 22-25)
KSKKS Łęknica-ORLUKS ORLIKI Iłowa0:3 (13-25 9-25 17-25)
3 kolejka (24.10.2015)
sobota, 24 październik 2015
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:2 (25-23 25-27 25-23 21-25 15-8)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-WENWENA Kostrzyn n/O.1:3 (12-25 21-25 25-19 16-25)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów2:3 (19-25 25-22 25-22 21-25 13-15)
EURSPS EUROTAX Lubsko-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica3:1 (25-15 18-25 25-20 25-20)
środa, 23 marzec 2016
KSKKS Łęknica-PIASKS PIAST Rzepin0:3 (20-25 18-25 16-25)
4 kolejka (07.11.2015)
sobota, 07 listopad 2015
PIASKS PIAST Rzepin-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica3:0 (25-0 25-0 25-0)
WENWENA Kostrzyn n/O.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-21 25-19 25-14)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-EURSPS EUROTAX Lubsko1:3 (28-30 25-22 18-25 16-25)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.1:3 (23-25 26-24 17-25 18-25)
KSKKS Łęknica-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce0:3 (14-25 13-25 17-25)
5 kolejka (14.11.2015)
sobota, 14 listopad 2015
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-PIASKS PIAST Rzepin2:3 (25-16 25-27 25-10 21-25 13-15)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:1 (23-25 25-20 25-23 25-22)
EURSPS EUROTAX Lubsko-WENWENA Kostrzyn n/O.3:1 (20-25 25-21 25-16 25-20)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów2:3 (21-25 25-22 12-25 25-17 7-15)
sobota, 13 luty 2016
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-KSKKS Łęknica3:0 (25-6 25-15 25-23)
6 kolejka (21.11.2015)
niedziela, 15 listopad 2015
WENWENA Kostrzyn n/O.-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica3:0 (25-17 25-15 25-19)
sobota, 21 listopad 2015
PIASKS PIAST Rzepin-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów0:3 (19-25 19-25 26-28)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-EURSPS EUROTAX Lubsko1:3 (19-25 15-25 25-22 12-25)
KSKKS Łęknica-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa0:3 (15-25 19-25 9-25)
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:3 (15-25 17-25 27-25 31-29 12-15)
7 kolejka (28.11.2015)
sobota, 28 listopad 2015
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-PIASKS PIAST Rzepin0:3 (20-25 20-25 23-25)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:0 (25-22 25-10 25-20)
EURSPS EUROTAX Lubsko-KSKKS Łęknica3:0 (25-15 25-6 25-11)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-ORLUKS ORLIKI Iłowa0:3 (24-26 13-25 21-25)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-WENWENA Kostrzyn n/O.3:1 (25-20 23-25 25-21 25-19)
8 kolejka (05.12.2015)
sobota, 05 grudzień 2015
PIASKS PIAST Rzepin-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (19-25 15-25 21-25)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów2:3 (25-23 25-22 26-28 24-26 12-15)
KSKKS Łęknica-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica0:3 (12-25 18-25 16-25)
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-EURSPS EUROTAX Lubsko3:0 (25-18 25-19 25-22)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-19 25-22 25-16)
9 kolejka (12.12.2015)
sobota, 12 grudzień 2015
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-PIASKS PIAST Rzepin3:0 (25-16 25-21 25-15)
EURSPS EUROTAX Lubsko-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-20 25-19 25-23)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:1 (25-20 25-21 28-30 25-21)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-KSKKS Łęknica3:0 (25-10 25-8 25-15)
WENWENA Kostrzyn n/O.-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:1 (25-14 25-15 19-25 25-23)
10 kolejka (19.12.2015)
sobota, 19 grudzień 2015
PIASKS PIAST Rzepin-ORLUKS ORLIKI Iłowa1:3 (23-25 27-25 20-25 19-25)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:2 (25-19 19-25 27-25 19-25 15-12)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.1:3 (25-23 18-25 23-25 15-25)
EURSPS EUROTAX Lubsko-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-23 25-15 25-19)
niedziela, 20 grudzień 2015
WENWENA Kostrzyn n/O.-KSKKS Łęknica3:0 (25-7 25-17 25-5)
11 kolejka (09.01.2016)
sobota, 09 styczeń 2016
EURSPS EUROTAX Lubsko-PIASKS PIAST Rzepin3:1 (25-20 23-25 25-21 25-9)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica1:3 (25-15 23-25 21-25 21-25)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów2:3 (21-25 25-22 25-20 20-25 9-15)
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-WENWENA Kostrzyn n/O.3:1 (25-18 16-25 25-20 25-18)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-KSKKS Łęknica3:0 (25-8 25-9 25-12)
12 kolejka (16.01.2016)
sobota, 16 styczeń 2016
PIASKS PIAST Rzepin-KSKKS Łęknica3:0 (25-11 25-8 25-14)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce0:3 (16-25 23-25 27-29)
WENWENA Kostrzyn n/O.-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (27-25 25-22 25-20)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa2:3 (25-23 26-28 25-27 25-20 13-15)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-EURSPS EUROTAX Lubsko0:3 (14-25 23-25 19-25)
13 kolejka (30.01.2016)
sobota, 30 styczeń 2016
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-PIASKS PIAST Rzepin3:2 (25-17 25-23 21-25 22-25 16-14)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-WENWENA Kostrzyn n/O.1:3 (23-25 27-25 24-26 21-25)
EURSPS EUROTAX Lubsko-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów3:1 (25-21 21-25 25-16 25-23)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ORLUKS ORLIKI Iłowa0:3 (17-25 19-25 20-25)
czwartek, 17 marzec 2016
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-KSKKS Łęknica3:0 (25-17 25-16 25-14)
14 kolejka (13.02.2016)
sobota, 13 luty 2016
PIASKS PIAST Rzepin-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce1:3 (22-25 29-27 19-25 19-25)
KSKKS Łęknica-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.0:3 (18-25 11-25 15-25)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:2 (22-25 26-28 25-15 25-19 15-9)
WENWENA Kostrzyn n/O.-EURSPS EUROTAX Lubsko3:2 (14-25 25-19 25-22 23-25 15-12)
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica2:3 (25-23 25-17 18-25 22-25 6-15)
15 kolejka (20.02.2016)
sobota, 20 luty 2016
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-PIASKS PIAST Rzepin2:3 (23-25 25-22 25-22 15-25 10-15)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-WENWENA Kostrzyn n/O.2:3 (25-11 14-25 19-25 25-22 10-15)
EURSPS EUROTAX Lubsko-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:0 (25-19 25-14 25-21)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-KSKKS Łęknica3:0 (25-14 25-8 25-21)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce1:3 (25-13 17-25 23-25 19-25)
16 kolejka (05.03.2016)
sobota, 05 marzec 2016
PIASKS PIAST Rzepin-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.1:3 (15-25 25-21 20-25 19-25)
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-11 30-28 25-15)
KSKKS Łęknica-EURSPS EUROTAX Lubsko0:3 (12-25 5-25 14-25)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica2:3 (25-21 26-28 20-25 25-22 10-15)
niedziela, 06 marzec 2016
WENWENA Kostrzyn n/O.-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów3:1 (25-16 25-21 25-27 25-19)
17 kolejka (12.03.2016)
sobota, 12 marzec 2016
TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:2 (25-20 17-25 11-25 25-23 15-11)
BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-KSKKS Łęknica3:1 (25-15 22-25 25-21 25-14)
EURSPS EUROTAX Lubsko-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:1 (22-25 25-21 26-24 25-21)
JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:3 (25-20 25-17 21-25 16-25 10-15)
niedziela, 13 marzec 2016
WENWENA Kostrzyn n/O.-PIASKS PIAST Rzepin3:1 (25-16 25-17 23-25 25-22)
18 kolejka (02.04.2016)
sobota, 19 marzec 2016
KSKKS Łęknica-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów0:3 (16-25 17-25 20-25)
sobota, 02 kwiecień 2016
PIASKS PIAST Rzepin-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:1 (18-25 25-19 25-17 25-20)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-EURSPS EUROTAX Lubsko3:2 (25-18 15-25 18-25 29-27 15-10)
ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica3:0 (25-20 26-24 25-23)
ORLUKS ORLIKI Iłowa-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (24-26 23-25 23-25)

Rozgrywki LZPS