1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Komunikat WG na sezon 2017/2018

Wydział Gier LZPS informuje, iż zgłoszenia zespołów wszystkich kategorii wiekowych do sezonu 2017/2018 należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2017 r. do godz. 15.00. na adres mrzak@poczta.onet.pl
 

III Liga MASITA

1 kolejka (24.09.2016)
sobota, 24 wrzesień 2016
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-WENWENA Kostrzyn n/O.2:3 (18-25 25-22 18-25 25-23 7-15)
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno2:3 (26-24 25-23 12-25 18-25 11-15)
sobota, 15 październik 2016
18:00    KSKKS Łęknica-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów0:3 (17-25 19-25 18-25)
2 kolejka (01.10.2016)
sobota, 01 październik 2016
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-KSKKS Łęknica3:0 (25-12 25-9 25-16)
17:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-18 25-15 25-17)
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce0:3 (23-25 25-27 20-25)
3 kolejka (08.10.2016)
sobota, 08 październik 2016
15:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:0 (25-22 25-19 25-20)
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-17 25-16 25-16)
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (24-26 14-25 23-25)
4 kolejka (22.10.2016)
sobota, 22 październik 2016
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-20 25-19 25-19)
17:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno3:0 (25-19 26-24 25-19)
18:00    KSKKS Łęknica-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce0:3 (17-25 14-25 23-25)
sobota, 29 październik 2016
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (26-24 25-15 25-16)
5 kolejka (05.11.2016)
sobota, 05 listopad 2016
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-KSKKS Łęknica3:0 (25-10 25-14 25-11)
17:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów3:1 (25-21 21-25 25-22 25-23)
sobota, 12 listopad 2016
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ORLUKS ORLIKI Iłowa1:3 (19-25 25-19 21-25 22-25)
6 kolejka (19.11.2016)
sobota, 19 listopad 2016
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno0:3 (20-25 22-25 18-25)
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:2 (26-24 25-20 22-25 17-25 15-8)
18:00    KSKKS Łęknica-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa0:3 (25-18 25-18 25-16)
7 kolejka (26.11.2016)
sobota, 26 listopad 2016
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce1:3 (17-25 20-25 25-21 23-25)
17:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów3:0 (25-16 25-22 25-19)
sobota, 11 marzec 2017
20:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-KSKKS Łęknica3:0 (25-20 25-11 25-8)
8 kolejka (03.12.2016)
sobota, 03 grudzień 2016
15:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno1:3 (17-25 28-26 23-25 24-26)
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-WENWENA Kostrzyn n/O.1:3 (25-21 17-25 20-25 22-25)
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:2 (25-22 25-21 17-25 34-36 15-7)
9 kolejka (17.12.2016)
piątek, 01 kwiecień 2016
17:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-KSKKS Łęknica3:0 (25-10 25-13 25-6)
sobota, 10 grudzień 2016
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:2 (20 -25 25-21 25-19 23-25 15-11)
sobota, 17 grudzień 2016
16:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-17 25-18 25-19)
10 kolejka (14.01.2017)
sobota, 14 styczeń 2017
18:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:0 (25-22 25-23 25-21)
sobota, 21 styczeń 2017
17:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-12 25-20 25-20)
sobota, 25 marzec 2017
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-KSKKS Łęknica3:0 (25-0 25-0 25-0)
11 kolejka (21.01.2017)
sobota, 21 styczeń 2017
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-WENWENA Kostrzyn n/O.1:3 (19-25 25-19 11-25 25-27)
18:00    KSKKS Łęknica-ORLUKS ORLIKI Iłowa0:3 (8-25 9-25 16-25)
sobota, 01 kwiecień 2017
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów0:3 (22-25 13-25 24-26)
12 kolejka (28.01.2017)
sobota, 28 styczeń 2017
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:1 (25-23 25-20 21-25 25-19)
17:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:1 (25-23 25-18 26-28 25-17)
sobota, 18 marzec 2017
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:0 (25-18 25-23 25-12)
13 kolejka (18.02.2017)
sobota, 18 luty 2017
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów1:3 (25-27 25-13 23-25 23-25)
17:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (22-25 22-25 26-28)
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ORLUKS ORLIKI Iłowa0:3 (20-25 21-25 11-25)
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-KSKKS Łęknica-:-
14 kolejka (25.02.2017)
sobota, 25 luty 2017
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-18 25-12 25-13)
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno3:0 (25-0 25-0 25-0)
18:00    KSKKS Łęknica-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-:-
15 kolejka (04.03.2017)
sobota, 04 marzec 2017
17:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:0 (25-21 25-19 25-17)
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-KSKKS Łęknica3:0 (25-0 25-0 25-0)
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce2:3 (25-22 21-25 25-23 21-25 10-15)
16 kolejka (11.03.2017)
sobota, 11 marzec 2017
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa2:3 (22-25 25-18 21-25 25-16 13-15)
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (15-25 23-25 22-25)
18:00    KSKKS Łęknica-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno0:3 (15-25 17-25 22-25)
17 kolejka (25.03.2017)
piątek, 17 marzec 2017
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:1 (27-29 25-16 25-15 25-22)
sobota, 25 marzec 2017
17:00    WENWENA Kostrzyn n/O.-ORLUKS ORLIKI Iłowa3:2 (18-25 25-23 25-18 18-25 15-9)
17:00    IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:1 (25-15 22-25 25-20 25-18)
18 kolejka (01.04.2017)
sobota, 11 luty 2017
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów3:2 (25-23 20-25 25-7 22-25 15-12)
sobota, 01 kwiecień 2017
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno0:3 (21-25 17-25 18-25)
19:00    KSKKS Łęknica-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (11-25 7-25 4-25)

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014