1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra
Liga kadetek

1 kolejka (01.10.2016)
sobota, 01 październik 2016
  11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -UKSUKS SG Kożuchów3:0 (25-6 25-2 25-10)
  11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko0:3 (9-25 11-25 10-25)
  11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (19-25 23-25 22-25)
środa, 09 listopad 2016
  17:00    SPSSPS Zbąszynek-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-10 25-10 25-11)
2 kolejka (08.10.2016)
sobota, 08 październik 2016
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-SPSSPS Zbąszynek3:1 (25-21 15-25 25-19 25-17)
  11:00    UKSUKS SG Kożuchów-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-16 25-16 25-13)
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -VOLMLKS VOLLEY Gubin 1:3 (10-25 20-25 25-19 19-25)
  11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:3 (9-25 14-25 11-25)
3 kolejka (22.10.2016)
sobota, 22 październik 2016
  11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-AREUKS ARES Nowa Sól 1:3 (25-23 14-25 17-25 12-25)
  11:00    SPSSPS Zbąszynek-UKSUKS SG Kożuchów3:0 (25-13 25-10 25-5)
  11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin 0:3 (20-25 20-25 13-25)
  12:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko0:3 (4-25 12-25 6-25)
4 kolejka (29.10.2016)
sobota, 29 październik 2016
  11:00    UKSUKS SG Kożuchów-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-12 25-22 25-20)
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -SPSSPS Zbąszynek1:3 (18-25 25-23 13-25 27-29)
  11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-7 25-1 25-8)
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-3-IUKS TRÓJKA Sulechów3:0 (25-15 25-13 25-21)
5 kolejka (05.11.2016)
sobota, 05 listopad 2016
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-UKSUKS SG Kożuchów3:0 (25-15 25-12 25-3)
  11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-10 25-9 25-11)
  12:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (14-25 12-25 9-25)
środa, 07 grudzień 2016
  17:00    SPSSPS Zbąszynek-VOLMLKS VOLLEY Gubin 3:0 (25-13 25-17 25-7)
6 kolejka (12.11.2016)
sobota, 12 listopad 2016
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko0:3 (24-26 17-25 22-25)
  11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-SPSSPS Zbąszynek0:3 (6-25 9-25 6-25)
  11:00    UKSUKS SG Kożuchów-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:3 (18-25 10-25 13-25)
poniedziałek, 14 listopad 2016
  17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-8 25-10 25-7)
7 kolejka (19.11.2016)
czwartek, 17 listopad 2016
  17:00    UKSUKS SG Kożuchów-AREUKS ARES Nowa Sól 0:3 (18-25 9-25 10-25)
sobota, 19 listopad 2016
  11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:2 (20-25 25-20 27-29 25-17 15-7)
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-VOLMLKS VOLLEY Gubin 3:1 (25-16 25-12 18-25 25-19)
środa, 14 grudzień 2016
  17:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-SPSSPS Zbąszynek0:3 (13-25 9-25 12-25)
8 kolejka (26.11.2016)
sobota, 26 listopad 2016
  11:00    UKSUKS SG Kożuchów-VOLMLKS VOLLEY Gubin 0:3 (19-25 11-25 14-25)
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-6 25-8 25-14)
  11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-SPSSPS Zbąszynek0:3 (7-25 12-25 6-25)
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -3-IUKS TRÓJKA Sulechów3:0 (25-22 25-22 25-15)
9 kolejka (10.12.2016)
piątek, 09 grudzień 2016
  17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -AREUKS ARES Nowa Sól 1:3 (20-25 22-25 25-20 22-25)
sobota, 10 grudzień 2016
  11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-15 25-22 25-8)
czwartek, 15 grudzień 2016
  17:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-UKSUKS SG Kożuchów2:3 (25-22 19-25 25-21 19-25 10-15)
piątek, 16 grudzień 2016
  18:00    SPSSPS Zbąszynek-USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko3:1 (26-24 25-21 14-25 25-20)
10 kolejka (17.12.2016)
sobota, 03 grudzień 2016
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-18 25-8 25-7)
piątek, 16 grudzień 2016
  17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -3-IUKS TRÓJKA Sulechów3:2 (25-17 25-19 20-25 15-25 15-5)
sobota, 17 grudzień 2016
  11:00    UKSUKS SG Kożuchów-SPSSPS Zbąszynek0:3 (3-25 5-25 7-25)
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-9 25-12 25-10)
11 kolejka (07.01.2017)
sobota, 07 styczeń 2017
  11:00    SPSSPS Zbąszynek-AREUKS ARES Nowa Sól 3:1 (28-26 14-25 25-18 25-15)
  11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-VOLMLKS VOLLEY Gubin 0:3 (16-25 13-25 9-25)
  11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko1:3 (9-25 27-25 15-25 18-25)
wtorek, 10 styczeń 2017
  15:30    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-UKSUKS SG Kożuchów3:1 (25-20 17-25 25-17 25-20)
12 kolejka (14.01.2017)
piątek, 13 styczeń 2017
  17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -SPSSPS Zbąszynek0:3 (17-25 19-25 24-26)
sobota, 14 styczeń 2017
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-9 25-11 25-6)
  11:00    UKSUKS SG Kożuchów-USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko0:3 (6-25 5-25 6-25)
  11:00    ŚWIUKS ŚWIT Drzonków-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:3 (12-25 18-25 17-25)
13 kolejka (21.01.2017)
piątek, 20 styczeń 2017
  16:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-UKSUKS SG Kożuchów3:0 (25-10 25-19 25-14)
sobota, 21 styczeń 2017
  11:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól 3:0 (25-11 25-13 30-28)
  11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin 0:3 (20-25 19-25 12-25)
  11:00    SPSSPS Zbąszynek-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:0 (25-11 25-4 25-8)
14 kolejka (28.01.2017)
piątek, 27 styczeń 2017
  18:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko0:3 (15-25 20-25 16-25)
sobota, 28 styczeń 2017
  11:00    AREUKS ARES Nowa Sól -UKSUKS SG Kożuchów3:0 (25-7 25-9 25-22)
  11:00    SPSSPS Zbąszynek-3-IUKS TRÓJKA Sulechów3:0 (25-23 25-15 25-18)
wtorek, 21 luty 2017
  15:30    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ŚWIUKS ŚWIT Drzonków3:1 (25-17 23-25 25-18 25-22)
Turniej finałowy (18.02.2017 - 19.02.2017)
sobota, 18 luty 2017
  10:00    SPSSPS Zbąszynek-VOLMLKS VOLLEY Gubin 3:0 (25-13 25-18 25-16)
  12:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól 3:1 (21-25 35-33 25-20 25-22)
  14:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin -AREUKS ARES Nowa Sól 3:2 (20-25 27-25 27-25 10-25 15-6)
  16:00    SPSSPS Zbąszynek-USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko0:3 (22-25 16-25 19-25)
niedziela, 19 luty 2017
  10:00    USAUSA BEACH VOLLEY Lubsko-VOLMLKS VOLLEY Gubin 3:1 (20-25 25-13 25-20 25-15)
  12:00    AREUKS ARES Nowa Sól -SPSSPS Zbąszynek0:3 (21-25 14-25 19-25)

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014