1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Liga kadetów

1 kolejka (01.10.2016)
sobota, 01 październik 2016
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-16 25-12 25-17)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (21-25 18-25 15-25)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VOLMLKS VOLLEY Gubin1:3 (12-25 26-24 23-25 27-29)
13:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:3 (18-25 8-25 17-25)
Pauzują: UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.
2 kolejka (19.10.2016)
środa, 19 październik 2016
16:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa1:3 (23-25 25-14 22-25 23-25)
17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ORIMSKS ORION Sulechów3:1 (23-25 28-26 25-20 25-20)
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:0 (25-11 25-22 25-12)
17:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.1:3 (25-20 10-25 18-25 19-25)
Pauzują: AST MKST ASTRA Nowa Sól
3 kolejka (22.10.2016)
sobota, 22 październik 2016
10:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:0 (25-18 25-15 25-16)
piątek, 18 listopad 2016
00:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-ORIMSKS ORION Sulechów1:3 (25-23 21-25 21-25 22-25)
sobota, 10 grudzień 2016
13:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa0:3 (13-25 13-25 6-25)
środa, 25 styczeń 2017
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ASTMKST ASTRA Nowa Sól3:2 (25-14 23-25 19-25 25-12 15-8)
Pauzują: VOL MLKS VOLLEY Gubin
4 kolejka (29.10.2016)
sobota, 29 październik 2016
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-13 25-5 25-20)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.3:0 (25-16 25-15 25-23)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-OLISTS OLIMPIA Sulęcin1:3 (25-16 17-25 13-25 18-25)
14:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-19 25-12 25-10)
Pauzują: JED UKS JEDYNKA Szprotawa
5 kolejka (05.11.2016)
sobota, 05 listopad 2016
10:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:3 (11-25 11-25 9-25)
11:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (18-25 25-27 18-25)
11:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ORIMSKS ORION Sulechów0:3 (11-25 20-25 15-25)
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:0 (25-18 25-23 25-11)
Pauzują: OLI STS OLIMPIA Sulęcin
6 kolejka (09.11.2016)
środa, 09 listopad 2016
17:00    ORIMSKS ORION Sulechów-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-18 25-15 25-21)
17:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-13 25-13 25-12)
17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-14 25-17 25-14)
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.3:0 (26-24 25-14 25-20)
Pauzują: SOB WKS SOBIESKI Żagań
7 kolejka (12.11.2016)
sobota, 12 listopad 2016
10:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (7-25 14-25 6-25)
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:3 (13-25 25-13 25-20 12-25 9-15)
13:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-ORIMSKS ORION Sulechów0:3 (12-25 17-25 13-25)
14:30    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (11-25 14-25 11-25)
Pauzują: GTP GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.
8 kolejka (16.11.2016)
środa, 16 listopad 2016
16:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-10 25-23 25-8)
17:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-10 25-18 25-20)
19:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:0 (25-21 25-10 25-14)
sobota, 28 styczeń 2017
13:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-15 25-4 25-9)
Pauzują: ORI MSKS ORION Sulechów
9 kolejka (19.11.2016)
sobota, 19 listopad 2016
11:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:3 (15-25 14-25 9-25)
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-OLISTS OLIMPIA Sulęcin1:3 (31-29 19-25 24-26 17-25)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-ASTMKST ASTRA Nowa Sól3:0 (25-17 25-22 25-23)
15:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (19-25 16-25 18-25)
Pauzują: 13. UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra
10 kolejka (26.11.2016)
sobota, 26 listopad 2016
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin1:3 (22-22 20-25 17-25 24-26)
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.1:3 (14-25 11-25 25-21 21-25)
11:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:1 (25-17 25-18 25-27 26-24)
13:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (14-25 14-25 19-25)
Pauzują: AST MKST ASTRA Nowa Sól
11 kolejka (03.12.2016)
sobota, 03 grudzień 2016
10:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa0:3 (21-25 14-25 11-25)
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ORIMSKS ORION Sulechów3:1 (25-22 21-25 25-21 25-16)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ASTMKST ASTRA Nowa Sól3:1 (15-25 25-22 25-15 25-23)
12:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:2 (25-16 22-25 25-8 25-27 15-10)
Pauzują: UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.
12 kolejka (10.12.2016)
sobota, 10 grudzień 2016
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (17-25 14-25 20-25)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:3 (21-25 25-27 25-23 25-13 13-15)
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-15 25-2 25-14)
15:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:2 (19-25 25-22 25-20 20-25 15-13)
Pauzują: VOL MLKS VOLLEY Gubin
13 kolejka (17.12.2016)
sobota, 17 grudzień 2016
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ORIMSKS ORION Sulechów0:3 (20-25 15-25 12-25)
11:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:3 (25-21 13-25 19-25 23-25)
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:0 (25-18 25-18 25-12)
13:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-SOBWKS SOBIESKI Żagań0:3 (22-25 18-25 15-25)
Pauzują: JED UKS JEDYNKA Szprotawa
14 kolejka (14.01.2017)
sobota, 14 styczeń 2017
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.1:3 (27-29 22-25 25-21 18-25)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-19 25-20 25-10)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-14 25-19 25-20)
sobota, 25 luty 2017
11:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
Pauzują: OLI STS OLIMPIA Sulęcin
15 kolejka (18.01.2017)
środa, 18 styczeń 2017
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ORIMSKS ORION Sulechów1:3 (17-25 25-13 13-25 22-25)
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:3 (15-25 15-25 14-25)
17:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (17-25 17-25 18-25)
17:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (23-25 25-27 16-25)
Pauzują: SOB WKS SOBIESKI Żagań
16 kolejka (21.01.2017)
sobota, 21 styczeń 2017
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-8 25-16 25-12)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-12 25-12 25-20)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-18 25-10 25-14)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:0 (25-13 25-9 25-11)
Pauzują: GTP GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.
17 kolejka (28.01.2017)
sobota, 28 styczeń 2017
10:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:3 (18-25 20-25 20-25)
11:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:3 (14-25 20-25 21-25)
11:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (11-25 7-25 16-25)
15:00    SOBWKS SOBIESKI Żagań-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:3 (14-25 15-25 12-25)
Pauzują: ORI MSKS ORION Sulechów
18 kolejka (18.02.2017)
sobota, 18 luty 2017
11:00    GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.3:0 (25-12 25-10 25-22)
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-8 25-20 25-13)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-SOBWKS SOBIESKI Żagań3:1 (25-21 13-25 25-20 25-16)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-ORIMSKS ORION Sulechów2:3 (25-23 25-17 22-25 17-25 8-15)
Pauzują: 13. UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra
Turniej Finałowy (25.02.2017 - 26.02.2017)
sobota, 25 luty 2017
10:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ASTMKST ASTRA Nowa Sól3:0 (25-18 25-19 30-28)
12:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ORIMSKS ORION Sulechów3:0 (25-19 25-22 25-19)
14:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-ORIMSKS ORION Sulechów3:1 (28-26 21-25 30-28 25-21)
16:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:2 (26-28 25-18 20-25 25-16 15-8)
niedziela, 26 luty 2017
10:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:3 (22-25 25-23 21-25 14-25)
12:00    ORIMSKS ORION Sulechów-OLISTS OLIMPIA Sulęcin1:3 (23-25 26-24 17-25 12-25)
Pauzują: UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp., GTP GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp., JED UKS JEDYNKA Szprotawa, 13. UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra, SOB WKS SOBIESKI Żagań

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014