1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Liga młodziczek

niedziela, 02 październik 2016
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPSSPS Zbąszynek0:2 (12-25 15-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-21 25-9)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:1 (26-28 25-12 15-10)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-16 25-18)
AREUKS ARES Nowa Sól II-PROUKS PROMIEŃ Żary I0:2 (11-25 6-25)
niedziela, 23 październik 2016
SPSSPS Zbąszynek-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-15 25-11)
niedziela, 06 listopad 2016
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-10 25-18)
niedziela, 20 listopad 2016
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-PROUKS PROMIEŃ Żary I2:1 (26-28 25-19 15-13)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-23 25-22)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-12 25-8)
AREUKS ARES Nowa Sól II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:2 (16-25 13-25)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (10-25 13-25)
niedziela, 04 grudzień 2016
AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (11-25 15-25)
SPSSPS Zbąszynek-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:0 (25-11 25-11)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól I2:1 (25-22 23-25 15-12)
niedziela, 09 październik 2016
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPSSPS Zbąszynek0:2 (10-25 8-25)
SPSSPS Zbąszynek-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-10 25-12)
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-9 25-16)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-18 25-10)
niedziela, 23 październik 2016
AREUKS ARES Nowa Sól II-PROUKS PROMIEŃ Żary I0:2 (9-25 11-25)
niedziela, 06 listopad 2016
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-15 25-5)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko1:2 (25-20 23-25 13-15)
niedziela, 27 listopad 2016
SPSSPS Zbąszynek-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-7 25-10)
AREUKS ARES Nowa Sól II-SPSSPS Zbąszynek0:2 (7-25 5-25)
SPSSPS Zbąszynek-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-2 25-14)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-20 25-18)
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (15-25 9-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:1 (25-17 20-25 15-0)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-PROUKS PROMIEŃ Żary I0:2 (13-25 14-25)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-16 25-13)
AREUKS ARES Nowa Sól I-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-7 25-12)
niedziela, 11 grudzień 2016
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-15 25-12)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko0:2 (18-25 21-25)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-15 25-15)
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-11 25-15)
AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I0:2 (7-25 11-25)
AREUKS ARES Nowa Sól I-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-19 25-19)
niedziela, 15 styczeń 2017
PROUKS PROMIEŃ Żary I-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (19-25 18-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (18-25 24-26)
SPSSPS Zbąszynek-PROUKS PROMIEŃ Żary I2:0 (25-6 25-13)
niedziela, 18 grudzień 2016
AREUKS ARES Nowa Sól II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:1 (19-25 25-21 15-13)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (11-25 9-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-15 25-6)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-15 25-21)
AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (10-25 13-25)
SPSSPS Zbąszynek-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:0 (25-17 25-7)
niedziela, 11 grudzień 2016
SPSSPS Zbąszynek-PROUKS PROMIEŃ Żary I2:0 (25-10 25-19)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (19-25 15-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (8-25 15-25)
niedziela, 15 styczeń 2017
AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I0:2 (6-25 18-25)
AREUKS ARES Nowa Sól I-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-20 25-17)
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-AREUKS ARES Nowa Sól II2:1 (25-23 19-25 15-2)
niedziela, 22 styczeń 2017
AREUKS ARES Nowa Sól I-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-7 25-19)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-PROUKS PROMIEŃ Żary I0:2 (17-25 13-25)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-AREUKS ARES Nowa Sól I1:2 (25-20 18-25 6-15)
piątek, 17 luty 2017
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (21-25 18-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:0 (25-16 25-12)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II1:2 (25-20 19-25 9-15)
niedziela, 19 luty 2017
AREUKS ARES Nowa Sól I-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-7 25-18)
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-14 25-19)
AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I0:2 (13-25 13-25)
piątek, 03 marzec 2017
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (7-25 23-25)
SPSSPS Zbąszynek-PROUKS PROMIEŃ Żary I2:0 (25-21 25-12)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (19-25 15-25)
niedziela, 05 marzec 2017
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I0:2 (21-25 22-25)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-18 25-21)
AREUKS ARES Nowa Sól II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:2 (23-25 13-25)
SPSSPS Zbąszynek-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:0 (25-12 25-12)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-18 25-22)
AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (16-25 13-25)
piątek, 10 marzec 2017
PROUKS PROMIEŃ Żary I-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II1:2 (19-25 25-23 12-15)
niedziela, 12 marzec 2017
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól I2:1 (11-25 25-20 15-9)
piątek, 17 marzec 2017
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-15 25-14)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPSSPS Zbąszynek0:2 (4-25 8-25)
SPSSPS Zbąszynek-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (25-12 25-16)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-11 25-9)
AREUKS ARES Nowa Sól II-PROUKS PROMIEŃ Żary I0:2 (9-25 23-25)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:1 (14-25 25-23 17-15)
niedziela, 19 marzec 2017
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:0 (25-17 25-19)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-3IIUKS TRÓJKA Sulechów II2:0 (26-24 25-21)
3IIUKS TRÓJKA Sulechów II-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I1:2 (25-15 10-25 12-15)
PROUKS PROMIEŃ Żary I-AREUKS ARES Nowa Sól I1:2 (25-27 25-13 12-15)
AREUKS ARES Nowa Sól I-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-14 25-16)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-PROUKS PROMIEŃ Żary I1:2 (21-25 25-19 9-15)
sobota, 25 marzec 2017
SPSSPS Zbąszynek-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-20 25-11)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko2:0 (25-23 25-17)
AREUKS ARES Nowa Sól I-USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko0:2 (22-25 10-25)
SPSSPS Zbąszynek-TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I2:0 (25-20 25-22)
TRÓUKS TRÓJKA Sulechów I-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (25-14 25-23)
USAUSA VOLLEY Gubin-Lubsko-SPSSPS Zbąszynek0:2 (14-25 14-25)

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014