1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra
Liga Młodziczek 2017/2018

niedziela, 01 październik 2017
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:2 (17-25 10-25)
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-15 25-21)
AREUKS ARES Nowa Sól II-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:0 (25-17 25-18)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-14 25-10)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-VOLMLKS VOLLEY Gubin1:2 (25-18 20-25 6-15)
VOLMLKS VOLLEY Gubin-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:1 (9-25 25-23 15-6)
AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (12-25 10-25)
SPSSPS Zbąszynek-GSZGSZS Gorzów Wlkp.2:0 (25-9 25-10)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól I1:2 (25-20 13-25 10-15)
niedziela, 08 październik 2017
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin2:0 (25-10 25-8)
VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól I0:2 (22-25 25-27)
AREUKS ARES Nowa Sól I-3-IUKS TRÓJKA Sulechów1:2 (17-25 25-15 10-15)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-GSZGSZS Gorzów Wlkp.2:0 (25-21 25-21)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól II2:1 (25-16 17-25 15-8)
AREUKS ARES Nowa Sól II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:2 (10-25 13-25)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra1:2 (25-23 19-25 9-15)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-SPSSPS Zbąszynek0:2 (8-25 12-25)
SPSSPS Zbąszynek-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-14 25-6)
niedziela, 22 październik 2017
AREUKS ARES Nowa Sól II-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:0 (25-19 25-20)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:2 (6-25 18-25)
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól II2:0 (25-17 25-21)
niedziela, 12 listopad 2017
VOLMLKS VOLLEY Gubin-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (26-24 25-22)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-22 25-20)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-VOLMLKS VOLLEY Gubin0:2 (12-25 16-25)
niedziela, 10 grudzień 2017
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól I1:2 (25-17 7-25 17-19)
AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek0:2 (9-25 16-25)
SPSSPS Zbąszynek-GSZGSZS Gorzów Wlkp.2:0 (25-5 25-8)
niedziela, 29 październik 2017
SPSSPS Zbąszynek-3-IUKS TRÓJKA Sulechów2:0 (25-11 25-14)
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-15 25-4)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPSSPS Zbąszynek0:2 (7-25 9-25)
AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I2:1 (18-25 25-17 15-8)
AREUKS ARES Nowa Sól I-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-15 25-15)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-AREUKS ARES Nowa Sól II0:2 (14-25 16-25)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-GSZGSZS Gorzów Wlkp.0:2 (22-25 21-25)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin2:0 (25-23 25-23)
VOLMLKS VOLLEY Gubin-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:0 (25-19 25-21)
niedziela, 05 listopad 2017
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-GSZGSZS Gorzów Wlkp.2:0 (25-18 25-18)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:1 (25-22 21-25 15-9)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:2 (5-25 11-25)
AREUKS ARES Nowa Sól I-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-20 25-21)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:0 (25-19 25-21)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-AREUKS ARES Nowa Sól I2:0 (26-24 25-16)
niedziela, 17 grudzień 2017
AREUKS ARES Nowa Sól II-SPSSPS Zbąszynek-:-
SPSSPS Zbąszynek-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
niedziela, 19 listopad 2017
VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól I1:2 (14-25 25-14 3-15)
AREUKS ARES Nowa Sól I-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:2 (10-25 23-25)
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin2:0 (25-18 25-14)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól II0:2 (15-25 16-25)
AREUKS ARES Nowa Sól II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:2 (21-25 20-25)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-GSZGSZS Gorzów Wlkp.1:2 (14-25 25-15 13-15)
SPSSPS Zbąszynek-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-11 25-5)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:1 (12-25 25-22 15-7)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-SPSSPS Zbąszynek0:2 (12-25 18-25)
niedziela, 26 listopad 2017
VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól II0:2 (16-25 11-25)
AREUKS ARES Nowa Sól II-SPSSPS Zbąszynek0:2 (11-25 7-25)
SPSSPS Zbąszynek-VOLMLKS VOLLEY Gubin2:1 (9-25 25-11 15-7)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-16 25-11)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:2 (15-25 5-25)
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-GSZGSZS Gorzów Wlkp.2:0 (25-21 25-13)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-AREUKS ARES Nowa Sól I0:2 (24-26 13-25)
AREUKS ARES Nowa Sól I-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą0:2 (16-25 21-25)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:1 (17-25 25-20 15-9)
niedziela, 03 grudzień 2017
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą2:0 (25-19 25-10)
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPSSPS Zbąszynek0:2 (14-25 20-25)
SPSSPS Zbąszynek-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:2 (20-25 28-30)
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin2:0 (25-21 25-20)
VOLMLKS VOLLEY Gubin-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra2:1 (25-16 20-25 15-11)
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-GSZGSZS Gorzów Wlkp.2:1 (25-22 23-25 15-8)
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-AREUKS ARES Nowa Sól II0:2 (14-25 14-25)
AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I2:1 (18-25 25-18 15-5)
AREUKS ARES Nowa Sól I-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko2:0 (25-12 25-18)
niedziela, 05 listopad 2017
SPSSPS Zbąszynek-VOLMLKS VOLLEY Gubin2:0 (25-5 25-11)
VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól II1:2 (17-25 25-14 10-15)
AREUKS ARES Nowa Sól II-SPSSPS Zbąszynek0:2 (8-25 13-25)
niedziela, 17 grudzień 2017
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-:-
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-:-
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
AREUKS ARES Nowa Sól I-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-:-
niedziela, 14 styczeń 2018
AREUKS ARES Nowa Sól II-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-:-
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
AREUKS ARES Nowa Sól I-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-SPSSPS Zbąszynek-:-
SPSSPS Zbąszynek-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-:-
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-:-
niedziela, 28 styczeń 2018
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
AREUKS ARES Nowa Sól II-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-:-
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
SPSSPS Zbąszynek-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek-:-
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
VOLMLKS VOLLEY Gubin-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-:-
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-:-
niedziela, 04 luty 2018
DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-SPSSPS Zbąszynek-:-
SPSSPS Zbąszynek-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
3-IUKS TRÓJKA Sulechów-DWÓUKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą-:-
VOLMLKS VOLLEY Gubin-13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-:-
13UKS TRZYNASTKA Zielona Góra-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
GSZGSZS Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
AREUKS ARES Nowa Sól I-SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-:-
SOKUKS SOKÓŁ Drezdenko-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
Brak meczów w tej kolejce!
Brak meczów w tej kolejce!

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014