1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra
Liga Kadetów 2017/2018

sobota, 30 wrzesień 2017
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.3:0 (25-13 25-15 25-11)
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-8 25-23 25-9)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ORIMSKS ORION Sulechów0:3 (21-25 14-25 23-25)
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:3 (21-25 8-25 17-25)
sobota, 21 październik 2017
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.3:0 (25-8 25-17 25-22)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:1 (25-22 25-22 19-25 26-24)
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ORIMSKS ORION Sulechów0:3 (10-25 17-25 8-25)
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin1:3 (22-25 25-19 11-25 23-25)
sobota, 28 październik 2017
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-ORIMSKS ORION Sulechów1:3 (18-25 25-20 20-25 19-25)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (17-25 17-25 16-25)
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:3 (25-22 25-17 16-25 19-25 8-15)
11:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:3 (13-25 14-25 19-25)
sobota, 04 listopad 2017
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ASTMKST ASTRA Nowa Sól3:1 (25-17 18-25 25-23 25-11)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.3:0 (25-9 25-23 25-8)
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-GSZGSZS Gorzów Wlkp.0:3 (9-25 21-25 22-25)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:1 (22-25 25-16 26-24 26-24)
sobota, 18 listopad 2017
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:0 (25-12 25-14 25-15)
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (13-25 14-25 9-25)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-ORIMSKS ORION Sulechów0:3 (11-25 17-25 21-25)
15:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:2 (23-25 22-25 25-22 25-22 15-4)
sobota, 25 listopad 2017
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ORIMSKS ORION Sulechów1:3 (25-22 23-25 20-25 21-25)
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:3 (12-25 25-16 12-25 22-25)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.3:0 (25-23 25-14 25-17)
12:30    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-GSZGSZS Gorzów Wlkp.1:3 (27-25 14-25 16-25 19-25)
sobota, 02 grudzień 2017
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin1:3 (26-28 12-25 25-14 22-25)
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:3 (18-25 17-25 25-23 21-25)
15:00    ORIMSKS ORION Sulechów-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-11 25-21 25-18)
wtorek, 12 grudzień 2017
19:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
sobota, 09 grudzień 2017
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin1:3 (25-23 12-25 15-25 21-25)
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:0 (25-13 25-14 25-10)
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra3:0 (25-11 25-15 25-17)
11:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-GSZGSZS Gorzów Wlkp.0:3 (15-25 20-25 17-25)
sobota, 16 grudzień 2017
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól-:-
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
15:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
sobota, 13 styczeń 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-:-
sobota, 20 styczeń 2018
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
11:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ORIMSKS ORION Sulechów-:-
12:30    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
sobota, 27 styczeń 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-:-
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-ASTMKST ASTRA Nowa Sól-:-
12:30    VOLMLKS VOLLEY Gubin-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
sobota, 03 luty 2018
10:30    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    ORIMSKS ORION Sulechów-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
11:00    TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
sobota, 10 luty 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-:-
11:00    ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
11:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-ORIMSKS ORION Sulechów-:-

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014