1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Liga Młodzików 2017/2018

niedziela, 29 październik 2017
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:2 (25-20 21-25 16-18)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VO1MLKS VOLLEY Gubin I1:2 (25-23 19-25 7-15)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-22 25-18)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (26-24 27-25)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-22 25-17)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (19-25 16-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-22 25-21)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (10-25 5-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (25-16 25-13)
niedziela, 05 listopad 2017
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-11 25-12)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (19-25 18-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:2 (25-21 12-25 10-15)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:1 (25-11 19-25 15-9)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (17-25 11-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (20-25 7-25)
niedziela, 25 luty 2018
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-14 25-11)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (9-25 16-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-16 25-23)
niedziela, 19 listopad 2017
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-15 25-18)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-21 27-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (14-25 14-25)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (18-25 19-25)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:1 (25-20 23-25 15-8)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-14 25-23)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II2:1 (27-25 22-25 15-5)
OR2MSKS ORION Sulechów II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (16-25 22-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-12 25-8)
niedziela, 26 listopad 2017
OR1MSKS ORION Sulechów I-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-10 25-16)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp1:2 (25-16 21-25 13-15)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (14-25 14-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (25-18 25-20)
OR2MSKS ORION Sulechów II-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.1:2 (25-21 23-25 11-15)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (18-25 20-25)
niedziela, 11 marzec 2018
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-7 25-11)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.1:2 (25-18 19-25 11-15)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II0:2 (19-25 19-25)
niedziela, 03 grudzień 2017
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:1 (25-9 22-25 15-4)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.0:2 (6-25 16-25)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:1 (25-13 17-25 15-11)
OR2MSKS ORION Sulechów II-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (14-25 18-25)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-VOLMLKS VOLLEY Gubin II1:2 (15-25 25-21 12-15)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR2MSKS ORION Sulechów II1:2 (25-14 22-25 11-15)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (18-25 17-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-12 25-5)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (10-25 11-25)
niedziela, 17 grudzień 2017
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (13-25 21-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (22-25 24-26)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-17 25-16)
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.1:2 (25-18 19-25 4-15)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:1 (25-23 23-25 15-13)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (14-25 13-25)
niedziela, 07 styczeń 2018
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (14-25 11-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp2:1 (21-25 25-19 15-10)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-15 25-19)
niedziela, 14 styczeń 2018
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (6-25 16-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:0 (27-25 25-7)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-10 25-11)
niedziela, 28 styczeń 2018
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (9-25 20-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (17-25 20-25)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:1 (25-18 21-25 15-13)
sobota, 10 marzec 2018
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.0:2
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:2
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0
niedziela, 21 styczeń 2018
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp2:0 (25-14 25-20)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (7-25 14-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-11 25-15)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.0:2 (22-25 15-25)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II0:2 (16-25 18-25)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-18 25-13)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:1 (25-20 18-25 17-15)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (25-15 25-19)
OR2MSKS ORION Sulechów II-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.1:2 (25-22 18-25 15-15)
niedziela, 14 styczeń 2018
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-21 25-20)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR2MSKS ORION Sulechów II2:1 (10-25 25-20 15-12)
OR2MSKS ORION Sulechów II-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp1:2 (26-24 18-25 6-15)
niedziela, 28 styczeń 2018
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-17 25-14)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-8 25-9)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.0:2 (8-25 10-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-10 25-14)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (6-25 10-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (18-25 10-25)
niedziela, 05 listopad 2017
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (18-25 15-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-11 25-24)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-21 25-20)
niedziela, 04 luty 2018
OR2MSKS ORION Sulechów II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (18-25 17-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-14 25-11)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (18-25 17-25)
sobota, 03 marzec 2018
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (18-25 16-25)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-19 25-23)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (10-25 10-25)
wtorek, 27 luty 2018
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (11-25 21-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-16 25-15)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (13-25 17-25)
niedziela, 04 marzec 2018
OR1MSKS ORION Sulechów I-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:0 (25-11 25-15)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (17-25 18-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-OR1MSKS ORION Sulechów I1:2 (25-22 9-25 11-15)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-12 25-11)
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (21-25 13-25)
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.0:2 (20-25 16-25)
niedziela, 26 listopad 2017
KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II1:2 (25-19 9-25 8-15)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-SETUKS SET Gorzów Wlkp.2:1 (25-22 24-26 15-10)
SETUKS SET Gorzów Wlkp.-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.2:0 (25-21 25-19)
niedziela, 11 marzec 2018
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (9-25 16-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-12 25-16)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp0:2 (26-28 22-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.0:2 (16-25 19-25)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:1 (25-7 22-25 15-8)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (25-12 25-15)
piątek, 16 marzec 2018
OR1MSKS ORION Sulechów I-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp2:0 (25-23 25-15)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I1:2 (25-19 28-30 6-15)
sobota, 17 marzec 2018
SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (8-25 23-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-8 25-23)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-SI3GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp2:1 (25-22 18-25 17-15)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR1MSKS ORION Sulechów I1:2 (15-25 25-17 5-15)

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014