1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
III Liga Mężczyzn 2018/2019

TBD
-- : --  TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
sobota, 06 październik 2018
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-19 25-15 25-12)
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin3:1 (21-25 26-24 25-15 25-23)
niedziela, 14 październik 2018
15:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-PIAPIAST Iłowa3:2 (22-25 25-15 26-28 25-21 15-6)
sobota, 20 październik 2018
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (11-25 24-26 21-25)
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-18 25-16 25-7)
niedziela, 21 październik 2018
16:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:0 (25-21 25-18 25-10)
sobota, 03 listopad 2018
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-PIAPIAST Iłowa3:0 (25-23 25-18 25-21)
sobota, 27 październik 2018
17:00    PIAPIAST Iłowa-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:2 (23-25 25-14 18-25 25-16 16-14)
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów3:0 (25-22 25-18 25-12)
niedziela, 28 październik 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-17 25-14 25-16)
16:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-GUBA.Z. IWANICCY Gubin3:1 (25-17 23-25 25-23 25-22)
środa, 14 listopad 2018
17:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-OLISTS OLIMPIA Sulęcin2:3 (19-25 22-25 25-15 27-25 13-15)
sobota, 17 listopad 2018
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:2 (25-21 25-15 23-25 21-25 15-13)
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.3:2 (27-25 22-25 25-18 17-25 15-13)
17:00    PIAPIAST Iłowa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:1 (18-25 25-16 25-20 25-20)
sobota, 24 listopad 2018
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:1 (21-25 25-12 25-22 25-19)
17:30    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-15 25-17 25-14)
niedziela, 25 listopad 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów3:2 (20-25 25-19 23-25 25-22 15-9)
sobota, 01 grudzień 2018
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-PIAPIAST Iłowa3:0 (25-19 25-19 32-30)
TBD
-- : --  JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
sobota, 08 grudzień 2018
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-19 25-18 25-16)
17:00    PIAPIAST Iłowa-OLISTS OLIMPIA Sulęcin1:3 (25-16 16-25 20-25 18-25)
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.0:3 (17-25 17-25 27-29)
sobota, 15 grudzień 2018
14:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-PIAPIAST Iłowa-:-
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
sobota, 02 luty 2019
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
niedziela, 03 luty 2019
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
16:00    PIAPIAST Iłowa-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
sobota, 09 luty 2019
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
17:00    PIAPIAST Iłowa-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-
niedziela, 10 luty 2019
16:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
sobota, 16 luty 2019
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-PIAPIAST Iłowa-:-
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
sobota, 02 marzec 2019
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-PIAPIAST Iłowa-:-
sobota, 09 marzec 2019
16:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
17:00    PIAPIAST Iłowa-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
niedziela, 10 marzec 2019
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
niedziela, 10 marzec 2019
16:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
sobota, 16 marzec 2019
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-PIAPIAST Iłowa-:-
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
sobota, 23 marzec 2019
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
17:00    PIAPIAST Iłowa-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
niedziela, 24 marzec 2019
16:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014