1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
III Liga Mężczyzn 2018/2019

TBD
-- : --  TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
sobota, 06 październik 2018
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-OLISTS OLIMPIA Sulęcin3:1 (21-25 26-24 25-15 25-23)
niedziela, 14 październik 2018
15:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-PIAPIAST Iłowa3:2 (22-25 25-15 26-28 25-21 15-6)
sobota, 20 październik 2018
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-OLISTS OLIMPIA Sulęcin0:3 (11-25 24-26 21-25)
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:0 (25-18 25-16 25-7)
niedziela, 21 październik 2018
16:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:0 (25-21 25-18 25-10)
sobota, 03 listopad 2018
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-PIAPIAST Iłowa-:-
sobota, 27 październik 2018
17:00    PIAPIAST Iłowa-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-:-
niedziela, 28 październik 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
16:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
sobota, 17 listopad 2018
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
17:00    PIAPIAST Iłowa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
niedziela, 18 listopad 2018
16:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
sobota, 24 listopad 2018
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
niedziela, 25 listopad 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-:-
sobota, 01 grudzień 2018
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-PIAPIAST Iłowa-:-
sobota, 08 grudzień 2018
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
17:00    PIAPIAST Iłowa-OLISTS OLIMPIA Sulęcin-:-
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
sobota, 15 grudzień 2018
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-PIAPIAST Iłowa-:-
17:00    TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014