1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Liga Kadetek 2018/2019

sobota, 06 październik 2018
10:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-SPSSPS Zbąszynek0:3 (13-25 5-25 8-25)
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-3-IUKS TRÓJKA Sulechów0:3 (11-25 14-25 15-25)
12:00    AREUKS ARES Nowa Sól II-VOLMLKS VOLLEY Gubin1:3 (26-28 23-25 25-20 23-25)
Pauzują: ARE UKS ARES Nowa Sól I
sobota, 20 październik 2018
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-GSZGSZS Gorzów Wlkp.3:0 (25-12 25-13 25-14)
11:00    SPSSPS Zbąszynek-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:0 (25-13 25-7 25-9)
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól I-AREUKS ARES Nowa Sól II3:0 (25-9 25-10 25-8)
Pauzują: 3-I UKS TRÓJKA Sulechów
piątek, 26 październik 2018
18:00    SPSSPS Zbąszynek-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
sobota, 27 październik 2018
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
Pauzują: ARE UKS ARES Nowa Sól II
sobota, 10 listopad 2018
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól I-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól II-SPSSPS Zbąszynek-:-
Pauzują: 13. UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra
sobota, 17 listopad 2018
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
Pauzują: SPS SPS Zbąszynek
sobota, 24 listopad 2018
10:00    AREUKS ARES Nowa Sól I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    SPSSPS Zbąszynek-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
12:30    AREUKS ARES Nowa Sól II-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
Pauzują: VOL MLKS VOLLEY Gubin
środa, 28 listopad 2018
16:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-SPSSPS Zbąszynek-:-
16:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
16:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
Pauzują: GSZ GSZS Gorzów Wlkp.
sobota, 01 grudzień 2018
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
11:00    SPSSPS Zbąszynek-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
Pauzują: ARE UKS ARES Nowa Sól I
sobota, 08 grudzień 2018
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-SPSSPS Zbąszynek-:-
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól II-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
Pauzują: 3-I UKS TRÓJKA Sulechów
sobota, 15 grudzień 2018
11:00    AREUKS ARES Nowa Sól I-SPSSPS Zbąszynek-:-
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
Pauzują: ARE UKS ARES Nowa Sól II
sobota, 05 styczeń 2019
11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
11:00    SPSSPS Zbąszynek-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
Pauzują: 13. UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra
sobota, 26 styczeń 2019
10:00    AREUKS ARES Nowa Sól I-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
11:00    VOLMLKS VOLLEY Gubin-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
12:30    AREUKS ARES Nowa Sól II-GSZGSZS Gorzów Wlkp.-:-
Pauzują: SPS SPS Zbąszynek
sobota, 02 luty 2019
11:00    13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-AREUKS ARES Nowa Sól I-:-
11:00    3-IUKS TRÓJKA Sulechów-AREUKS ARES Nowa Sól II-:-
11:00    GSZGSZS Gorzów Wlkp.-SPSSPS Zbąszynek-:-
Pauzują: VOL MLKS VOLLEY Gubin
sobota, 09 luty 2019
10:00    AREUKS ARES Nowa Sól II-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-:-
11:00    SPSSPS Zbąszynek-3-IUKS TRÓJKA Sulechów-:-
12:30    AREUKS ARES Nowa Sól I-VOLMLKS VOLLEY Gubin-:-
Pauzują: GSZ GSZS Gorzów Wlkp.

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014