1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

2016


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 WRO AZS AWF Wrocław 0:0  0:0 
- STE Dwójka Stęszew 0:0  0:0 
- ENE Energetyk Poznań 0:0  0:0 
- PIA Piast Głogów 0:0  0:0 
- POL Polon Krotoszyn 0:0  0:0 
- VIR Virtus CC Szlichtyngowa 0:0  0:0 
sobota, 12 listopad 2016
12:00    ENEEnergetyk Poznań-VIRVirtus CC Szlichtyngowa-:-
12:00    WROAZS AWF Wrocław-PIAPiast Głogów-:-
12:00    PIAPiast Głogów-STEDwójka Stęszew-:-
12:00    VIRVirtus CC Szlichtyngowa-WROAZS AWF Wrocław-:-
12:00    POLPolon Krotoszyn-ENEEnergetyk Poznań-:-
12:00    STEDwójka Stęszew-ENEEnergetyk Poznań-:-
12:00    WROAZS AWF Wrocław-POLPolon Krotoszyn-:-
12:00    PIAPiast Głogów-VIRVirtus CC Szlichtyngowa-:-
12:00    VIRVirtus CC Szlichtyngowa-STEDwójka Stęszew-:-
12:00    POLPolon Krotoszyn-PIAPiast Głogów-:-
12:00    ENEEnergetyk Poznań-WROAZS AWF Wrocław-:-
12:00    STEDwójka Stęszew-WROAZS AWF Wrocław-:-
12:00    VIRVirtus CC Szlichtyngowa-POLPolon Krotoszyn-:-
12:00    POLPolon Krotoszyn-STEDwójka Stęszew-:-
12:00    PIAPiast Głogów-ENEEnergetyk Poznań-:-

GRUPA B - GRUPA B -ELIMINACYJNA [>>>]

2016/2017


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 WEN WENA Kostrzyn n/O. 14  40  42:7  1181:930  6.000  1.270 
2 IWA A.Z. IWANICCY Gubin/Krosno 14  32  33:14  1063:952  2.357  1.117 
3 TSP TSPS BOMADEK Trzebiechów 14  27  30:19  1113:933  1.579  1.193 
4 ORL UKS ORLIKI Iłowa 14  25  29:21  1115:982  1.381  1.135 
5 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 13  18  24:26  1085:1105  0.923  0.982 
6 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 14  13  20:33  1109:1173  0.606  0.945 
7 UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp. 13  13:35  960:1106  0.371  0.868 
8 KSK KS Łęknica 12  0:36  432:877  0.000  0.493 
9 MIL MILTON PIAST Rzepin 0:0  0:0 
sobota, 11 luty 2017
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów3:2 (25-23 20-25 25-7 22-25 15-12)
sobota, 01 kwiecień 2017
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno0:3 (21-25 17-25 18-25)
19:00    KSKKS Łęknica-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (11-25 7-25 4-25)
Pauzują: MIL MILTON PIAST Rzepin, JED UKS JEDYNKA Szprotawa, ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce

Liga juniorów - 4 kolejka (15.01.2017) [>>>]

Liga juniorek - 10 kolejka (12.02.2017) [>>>]

Liga kadetów - Turniej Finałowy (25.02.2017 - 26.02.2017) [>>>]

Liga młodzików - Turniej Finałowy (25.03.2017 - 26.03.2017) [>>>]

Grupa I – Południowa - 4 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Grupa II – Centralna - 3 (06.11.2016) [>>>]

Grupa III – Północna - 3 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Liga kadetek - Turniej finałowy [>>>]

Młodziczki 9-12 - 4 kolejka [>>>]

Młodziczki Grupa I - Pólnocna - 4 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Młodziczki Grupa II - Centralna - 4 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Młodziczki Grupa III - Południowa - 4 kolejka [>>>]

Liga młodziczek - Turniej finałowy (25.03.2017 - 26.03.2017) [>>>]

2015/2016


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 EUR SPS EUROTAX Lubsko 18  45  49:18  1573:1302  2.722  1.208 
2 WEN WENA Kostrzyn n/O. 18  40  45:21  1533:1330  2.143  1.153 
3 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 18  37  44:23  1557:1428  1.913  1.090 
4 TSP TSPS BOMADEK Trzebiechów 18  29  42:35  1686:1642  1.200  1.027 
5 UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp. 18  28  35:33  1514:1420  1.061  1.066 
6 PIA SKS PIAST Rzepin 18  24  33:36  1486:1457  0.917  1.020 
7 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 18  23  30:37  1441:1459  0.811  0.988 
8 ORL UKS ORLIKI Iłowa 18  21  31:39  1534:1512  0.795  1.015 
9 BUD MKS BUDOWLANI Gozdnica 18  20  28:42  1387:1544  0.667  0.898 
10 KSK KS Łęknica 18  1:54  755:1372  0.019  0.550 
sobota, 19 marzec 2016
12:00    KSKKS Łęknica-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów0:3 (16-25 17-25 20-25)
sobota, 02 kwiecień 2016
12:00    PIASKS PIAST Rzepin-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:1 (18-25 25-19 25-17 25-20)
12:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-EURSPS EUROTAX Lubsko3:2 (25-18 15-25 18-25 29-27 15-10)
12:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica3:0 (25-20 26-24 25-23)
12:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (24-26 23-25 23-25)

1/4 mp - 1/4 mp [>>>]

Liga juniorek - 10 kolejka (08.01.2016) [>>>]

Liga kadetów - 11 kolejka [>>>]

Liga młodzików -  [>>>]

Grupa I – Północna - 4 kolejka (25.10.2015) [>>>]

Grupa II – Centralna - 4 kolejka (25.10.2015) [>>>]

Grupa III – Południowa - 3 kolejka (25.10.2015) [>>>]

Baraż Gr.A - Baraż (08.11.2015) [>>>]

Baraż Gr.B - Baraż [>>>]

Liga kadetek - Turniej finałowy (04.03.2016 - 05.03.2016) [>>>]

Młodziczki Grupa A - 3 kolejka [>>>]

Młodziczki Grupa B - 1 kolejka [>>>]

Młodziczki Grupa C - 4 kolejka [>>>]

Liga młodziczek - Turniej finałowy (22.03.2016) [>>>]

2014/2015


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 EUR SPS EUROTAX Lubsko 12  32  34:7  977:766  4.857  1.275 
2 ORL UKS ORLIKI Iłowa 12  21  26:19  995:898  1.368  1.108 
3 VOL MLKS VOLLEY Gubin 12  21  26:21  1053:1014  1.238  1.038 
4 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 12  20  23:22  959:982  1.045  0.977 
5 PIA SKS PIAST Rzepin 12  15  19:24  929:896  0.792  1.037 
6 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 12  12  16:28  880:1020  0.571  0.863 
7 BUD MKS BUDOWLANI Gozdnica 12  10:33  795:1012  0.303  0.786 
sobota, 21 luty 2015
12:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa2:3 (23-25 25-19 17-25 25-16 13-15)
piątek, 03 kwiecień 2015
12:00    PIASKS PIAST Rzepin-EURSPS EUROTAX Lubsko1:3 (25-23 22-25 17-25 17-25)
sobota, 11 kwiecień 2015
12:00    BUDMKS BUDOWLANI Gozdnica-VOLMLKS VOLLEY Gubin3:1 (25-22 19-25 26-24 25-18)
Pauzują: ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce

Liga Juniorek 2014/2015 - 10 kolejka (25.01.2015) [>>>]

Liga Juniorów Młodszych 2014/2015 - 14 kolejka (30.01.2015) [>>>]

Dwumecz o miejsca 1-2 - Dwumecz o miejsca 1-2 [>>>]

Grupa Północna - 8 kolejka (18.01.2015) [>>>]

Grupa Południowa - 8 kolejka (18.01.2015) [>>>]

Finał ligi młodzików - II Turniej Finałowy (07.03.2015) [>>>]

Turniej o miejsca 5-8 - O miejsca 5-8 [>>>]

Liga Juniorek Młodszych 2014/2015 - Dodatkowy Turniej (13.02.2015 - 14.02.2015) [>>>]

Liga Młodziczek -  [>>>]

Grupa I – Północna - 4 kolejka [>>>]

Grupa II – Centralna - 4 kolejka (19.10.2014) [>>>]

Grupa III – Południowa - 4 kolejka [>>>]

Liga Młodziczek o miejsca 1-9 - Turniej finałowy (28.02.2015 - 01.03.2015) [>>>]

Liga młodziczek o miejsca 10-12 - 3 kolejka (11.01.2015) [>>>]

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014