W 2024 roku w województwie lubuskim rozegramy turnieje w ramach rozgrywek Kinder Joy of moving w aż 4 kategoriach dla chłopców i dziewcząt: single, dwójki, trójki i czwórki.

Każdy zespół na turnieje musi mieć przygotowane:

  1. Każda zawodniczka i każdy zawodnik, którzy zostaną zgłoszeni do rozgrywek KINDER Joy of moving jest zobowiązana przedstawić organizatorowi turnieju podpisaną zgodę na uczestnictwo w rozgrywkach (Załącznik nr 1).
  2. Każdy trener/opiekun drużyny zobowiązany jest przedstawić koordynatorowi turnieju podpisaną zgodę na uczestnictwo w rozgrywkach/wykorzystanie wizerunku (Załącznik nr 2).
  3. Każdy trener/opiekun drużyny zobowiązany jest przedstawić organizatorowi turnieju listę zawodników/zawodniczek (Załącznik nr 3).
  4. Każdy zawodnik/zawodniczka musi posiadać orzeczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiające bezpieczne uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym, na zasadach określonych w przepisach powszechnie obowiązujących (w szczególności Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 22 lipca 2016 r.). Dysponowanie orzeczeniem (wraz z datą jego ważności) jest ujawniane w Systemie Ewidencji przez Klub po jego weryfikacji co do zgodności z treścią obowiązujących przepisów. Zawodnik może być dopuszczony do rozgrywek na podstawie orzeczenia w postaci osobnego dokumentu.

Regulaminy rozgrywek minisiatkówki:
– regulamin minisiatkówki w woj. lubuskim
– regulamin Ogólnopolskich Mistrzostw Kinder Joy of moving

Terminarz rozgrywek w woj. lubuskim:

“single” chłopców
🏡 Krosno Odrzańskie
organizator: Maciej Uderjan tel. 601 368 587

Finał – 20.04.2024 (sobota)

——————————————-

“dwójki” chłopców
🏡 Krosno Odrzańskie (ul. Pułaskiego 3)
organizator: Maciej Uderjan tel. 601 368 587

I turniej – 03.03.2024 (niedziela) | 9:15 odprawa trenerów
II turniej – 16.03.2024 (sobota) | 9:15 odprawa trenerów
III turniej – 06.04.2024 (sobota) | 9:15 odprawa trenerów

Finał – 27.04.2024 (sobota)

——————————————-

“trójki” chłopców
🏡 Gubin (ul. Kresowa 48)
organizator: Robert Siegel tel. 691 265 449

I turniej – 09.03.2024 (sobota) godz. 9.30
II turniej – 23.03.2024 (sobota) godz. 9.30
III turniej – 21.04.2024 (niedziela) godz. 9.00

——————————————-

“czwórki” chłopców
🏡 Sulęcin (ul. Emilii Plater 1)
organizator: Andrzej Staats tel. 505 018 023

I turniej – 02.03.2024 (sobota) | 9:30 odprawa trenerów, 10:00 start gier
II turniej – 17.03.2024 (niedziela)
III turniej – 14.04.2024 (niedziela)

Finał – 21.04.2024 (niedziela)

——————————————-

“single” dziewcząt
brak organizatora

——————————————-

“dwójki” dziewcząt
🏡 Gubin (ul. Kresowa 48)
organizator: Robert Siegel tel. 691 265 449

I turniej – 17.03.2024 (niedziela)
II turniej – 06.04.2024 (sobota)
III turniej – 27.04.2024 (sobota)

——————————————-

“trójki” dziewcząt
🏡 Gubin (ul. Kresowa 48)
organizator: Robert Siegel tel. 691 265 449

I turniej – 09.02.2024 g. 10:00 (piątek)
II turniej – 16.03.2024 (sobota)
III turniej – 28.04.2024 (niedziela)
SYSTEM ROZEGRANIA TURNIEJU

——————————————-

“czwórki” dziewcząt
🏡 Kożuchów
organizator: Kuba Czarnecki tel. 787 416 334

I turniej – 27.01.2024 g. 9:00 (sobota)

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping