Lubuski Związek Piłki Siatkowej

Aktualności

Po naniesionych sugestiach ze strony klubów prezentujemy komunikat Wydziału Gier dot. terminarzy rozgrywek młodzieżowych i seniorskich LZPS. ZOBACZ KOMUNIKAT

STS Olimpia Sulęcin zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki. Turniej odbędzie się w dniach 22-23 października. Zgłoszenia przyjmowane są...

W czwartek, 1 września, Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej uchwalił regulamin rozgrywek i opłat LZPS na sezon 2022/23. ZOBACZ Regulamin...

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną w kraju, zgodnie z wytycznymi PZPS, informujemy, że w sezonie 2022/2023 nie będą wymagane...

STS Olimpia Sulęcin zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki. Turniej odbędzie się w dniach 22-23 października. Zgłoszenia przyjmowane są...

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju siatkówki plażowej Olimpia Cup 2022 Sulęcin, który odbędzie się w dniach 30-31.07.2022 r na...

Od czwartku do niedzieli (17-20 lutego) w Zielonej Górze odbył się turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek. Do Zielonej Góry przyjechały...

W niedzielę zakończył się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of...

Zawodniczki, zawodnicy, trener uczestniczący w 28. Wielkim Finale powinni posiadać:• aktualne badania lekarskie;• formularz zgłoszeniowy uczestnika (dziecka) do Ogólnopolskich Mistrzostw...

W środę, 8 czerwca, w Sulęcinie odbył się Finał Wojewódzki rozgrywek Kinder Joy of moving w kategorii “czwórek” chłopców. W...

W sali sportowej SP nr 1 w Sulęcinie rozegrano Turnieje Finałowe dwójek i trójek chłopców w ramach rozgrywek Kinder Joy...

WIADOMOŚCI

Lubuska Siatkówka na Facebooku

Tabele ligowe 2021/2022

Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego16651451375
2A.Z. Iwaniccy Gubin16752513435
3KS Atak Gorzów Wlkp.14752489476
4SMS Police11642421398
5UKS Żak Krzeszyce8734480510
6MSKS Orion Sulechów8835512581
7UKS 13 LO VII Zielona Góra7725467465
8UKS Set Gorzów Wlkp.1606347440
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS 13 LO VII Zielona Góra9330225132
2MLKS Volley Gubin6422246277
3UKS Set Gorzów Wlkp.0303159221
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1MSKS Orion Sulechów19770508408
2UKS Set Gorzów Wlkp.19761525371
3UKS 13 LO VII Zielona Góra10532326286
4GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.6624402385
5MKST Astra Nowa Sól3615343418
6UKS Jedynka Szprotawa0707289525
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS Jedynka Międzyrzecz2714131726441
2GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.211293559455
3MSKS Orion Sulechów211477648645
4SKS Tęcza Krosno Odrz.191459559670
5MKST Astra Nowa Sól181082527393
6UKS Set/KS Atak Gorzów Wlkp. /Olimpia Sulęcin151239441565
7MLKS Volley Gubin1414014438729
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS Ares Nowa Sól16651437249
2UKS 13 LO VII Zielona Góra14550359218
3KS Atak Gorzów Wlkp.6624321387
4UKS Promień Żary3514270348
5WKS Sobieski Żagań3615252437
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS SG Kożuchów21871598375
2SPS Zbąszynek18761501348
3UKS Ares Nowa Sól15752466391
4UKS Promień Żary9734438439
5UKS Świt Drzonków3817380587
6MLKS Volley Gubin0707278521
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1SPS Zbąszynek3118135899550
2UKS Promień Żary2916133788498
3UKS Ares Nowa Sól I2714131698428
4UKS Świt Drzonków2514113651509
5UKS SG Kożuchów2412120606247
6MLKS Volley Gubin231679619662
7UKS Trójka+Jedynka Sulechów2216610563722
8Agroma UKS Słońsk211477562536

Terminarz 2021/2022

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping