Lubuski Związek Piłki Siatkowej

W dniu 29 stycznia 2023 (niedziela) w Zielonej Górze odbędzie się Turniej Finałowy Juniorów Młodszych.Miejsce zawodów: Hala ZSMS w Zielonej...

W dniu 27 stycznia 2023 (piątek) w Zielonej Górze odbędzie się Turniej Finałowy Juniorek.Miejsce zawodów: Hala ZSMS w Zielonej Górze...

W dniach 29.01 – 04.02.2023 w Słońsku odbędzie się zgrupowanie Kadry Województwa Lubuskiego dziewcząt rocznik 2009, której szkoleniowcem jest Dariusz...

W sezonie 2022/2023 w województwie lubuskim nie odbędzię turniej finałowy Lubuskiej Ligi Juniorów. Kolejność zespołów zostanie ustalona na podstawie wyników...

Zgodnie z wieloletnią tradycją Mikołajki w Szkole Podstawowej nr 3 przebiegły na sportowo. Panie Izabela Gąsieniec, Ewa Gorzelanna i pan...

Zapraszamy serdecznie na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki, który odbędzie się w dniach 22-23 października w Sulęcinie. Rozgrywki dziewcząt (dwójki, trójki i...

STS Olimpia Sulęcin zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki. Turniej odbędzie się w dniach 22-23 października. Zgłoszenia przyjmowane są...

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju siatkówki plażowej Olimpia Cup 2022 Sulęcin, który odbędzie się w dniach 30-31.07.2022 r na...

Przed nami kolejna edycja rozgrywek Kinder Joy of moving. Rozpoczynamy zapisy do rozgrywek w 2023 roku. Wypełniony formularz z nazwą...

W niedzielę zakończył się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of...

Zawodniczki, zawodnicy, trener uczestniczący w 28. Wielkim Finale powinni posiadać:• aktualne badania lekarskie;• formularz zgłoszeniowy uczestnika (dziecka) do Ogólnopolskich Mistrzostw...

W środę, 8 czerwca, w Sulęcinie odbył się Finał Wojewódzki rozgrywek Kinder Joy of moving w kategorii “czwórek” chłopców. W...

WIADOMOŚCI

Dofinansowania LZPS

Zarząd LZPS na posiedzeniu w dniu 20 grudnia 2022 przyjął uchwałę dot. dofinansowań do organizacji turniejów związanych z Młodzieżowymi Mistrzostwami

Czytaj więcej »

Lubuska Siatkówka na Facebooku

Tabele ligowe 2021/2022

Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego16651512438
2A.Z. Iwaniccy Gubin16752654561
3KS Atak Gorzów Wlkp.14752582555
4SMS Police11642591548
5UKS Żak Krzeszyce8734561598
6MSKS Orion Sulechów8835687776
7UKS 13 LO VII Zielona Góra7725517530
8UKS Set Gorzów Wlkp.1606414512
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS 13 LO VII Zielona Góra9330225132
2MLKS Volley Gubin6422296320
3UKS Set Gorzów Wlkp.0303202271
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1MSKS Orion Sulechów19770625506
2UKS Set Gorzów Wlkp.19761555401
3UKS 13 LO VII Zielona Góra10532385345
4GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.6624443435
5MKST Astra Nowa Sól3615358443
6UKS Jedynka Szprotawa0707289525

Terminarz 2021/2022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping