Lubuski Związek Piłki Siatkowej

Aktualności

Przed nami kolejna edycja rozgrywek Kinder Joy of moving. Rozpoczynamy zapisy do rozgrywek w 2023 roku. Wypełniony formularz z nazwą...

Wydział Rozgrywek LZPS podaje terminarz rozgrywek o Puchar Prezesa LZPS. 18 grudnia 2022GSZS SP17 Gorzów Wlkp. – KS Atak Gorzów...

Lubuski Związek Piłki Siatkowej zgodnie z aktualnymi rankingami oraz Regulaminem Rozgrywek Młodzieżowych informuje o zespołach uprawnionych do udziału w rozgrywkach...

Wydział Sędziowski LZPS organizuje kurs podstawowy na sędziego piłki siatkowej. Zgłoszenia z dopiskiem “Kurs na sędziego” zawierające imię i nazwisko...

Zapraszamy serdecznie na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki, który odbędzie się w dniach 22-23 października w Sulęcinie. Rozgrywki dziewcząt (dwójki, trójki i...

STS Olimpia Sulęcin zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki. Turniej odbędzie się w dniach 22-23 października. Zgłoszenia przyjmowane są...

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju siatkówki plażowej Olimpia Cup 2022 Sulęcin, który odbędzie się w dniach 30-31.07.2022 r na...

Od czwartku do niedzieli (17-20 lutego) w Zielonej Górze odbył się turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek. Do Zielonej Góry przyjechały...

Przed nami kolejna edycja rozgrywek Kinder Joy of moving. Rozpoczynamy zapisy do rozgrywek w 2023 roku. Wypełniony formularz z nazwą...

W niedzielę zakończył się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of...

Zawodniczki, zawodnicy, trener uczestniczący w 28. Wielkim Finale powinni posiadać:• aktualne badania lekarskie;• formularz zgłoszeniowy uczestnika (dziecka) do Ogólnopolskich Mistrzostw...

W środę, 8 czerwca, w Sulęcinie odbył się Finał Wojewódzki rozgrywek Kinder Joy of moving w kategorii “czwórek” chłopców. W...

WIADOMOŚCI

Lubuska Siatkówka na Facebooku

Tabele ligowe 2021/2022

Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego16651512438
2A.Z. Iwaniccy Gubin16752654561
3KS Atak Gorzów Wlkp.14752582555
4SMS Police11642591548
5UKS Żak Krzeszyce8734561598
6MSKS Orion Sulechów8835687776
7UKS 13 LO VII Zielona Góra7725517530
8UKS Set Gorzów Wlkp.1606414512
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS 13 LO VII Zielona Góra9330225132
2MLKS Volley Gubin6422296320
3UKS Set Gorzów Wlkp.0303202271
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1MSKS Orion Sulechów19770625506
2UKS Set Gorzów Wlkp.19761555401
3UKS 13 LO VII Zielona Góra10532385345
4GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.6624443435
5MKST Astra Nowa Sól3615358443
6UKS Jedynka Szprotawa0707289525
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS Jedynka Międzyrzecz2714131726441
2GSZS SP 17 Gorzów Wlkp.211293559455
3MSKS Orion Sulechów211477648645
4SKS Tęcza Krosno Odrz.191459559670
5MKST Astra Nowa Sól181082527393
6UKS Set/KS Atak Gorzów Wlkp. /Olimpia Sulęcin151239441565
7MLKS Volley Gubin1414014438729
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS Ares Nowa Sól16651466289
2UKS 13 LO VII Zielona Góra14550424259
3KS Atak Gorzów Wlkp.6624321387
4UKS Promień Żary3514270348
5WKS Sobieski Żagań3615264462
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1UKS SG Kożuchów21871640418
2SPS Zbąszynek18761591432
3UKS Ares Nowa Sól15752536448
4UKS Promień Żary9734495514
5UKS Świt Drzonków3817405597
6MLKS Volley Gubin0707288546
Poz.DrużynaPktMZwPrzP+P-
1SPS Zbąszynek3118135899550
2UKS Promień Żary2916133788498
3UKS Ares Nowa Sól I2714131698428
4UKS Świt Drzonków2514113651509
5UKS SG Kożuchów2412120606247
6MLKS Volley Gubin231679619662
7UKS Trójka+Jedynka Sulechów2216610563722
8Agroma UKS Słońsk211477562536

Terminarz 2021/2022

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping