Wydział Sędziowski Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej informuje, że w dniu 10.09.2022 (sobota) odbędzie się kursokonferencja sędziów przed sezonem 2022/23, jednocześnie prosi o wyrozumiałość oraz w miarę możliwości nie organizowanie turniejów i gier kontrolnych w w.w. terminie z uwagi na brak możliwości pomocy w ich obsłudze ze strony lubuskich sędziów.

Ze sportowym pozdrowieniem
Bartosz Słowik
Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego 
Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej 

Zawodniczki, zawodnicy, trener uczestniczący w 28. Wielkim Finale powinni posiadać:
• aktualne badania lekarskie;
• formularz zgłoszeniowy uczestnika (dziecka) do Ogólnopolskich Mistrzostw o Puchar KINDER Joy of moving (zał. nr 1);
• zgoda i klauzula informacyjna – dla uczestnika i trenera (zał. nr 2);
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku dla osoby pełnoletniej (zał. nr 3);
• legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem;
• druk F02 – w przypadku drużyn zgłoszonych do systemu rozgrywek przez dany WZPS (drużyny szkolne i stowarzyszenia są zwolnione z tego druku).

Weryfikacja zespołów – Sędziowie Główni będą przeprowadzać weryfikację dokumentacji  30 czerwca 2022 roku w Biurze zawodów w Arenie Gliwice, ul. Akademicka 50, od godziny 15.00 do 21.00.

Więcej informacji: https://minisiatkowka.pl/dokumenty-28-wielkiego-finalu/

W związku z zakończeniem Młodzieżowych Mistrzostw Województwa Lubuskiego w Siatkówce Plażowej Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej dziękuje organizatorom poszczególnych turniejów za sprawne i profesjonalne przygotowanie imprez.

MMWL Juniorek – UKS Ares Nowa Sól
MMWL Juniorów – Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gubinie / Ryszard Zakrzewski
MMWL Juniorek Młodszych – UKS SG Kożuchów
MMWL Juniorów Młodszych – WOSiR Drzonków / Lubuski Związek Piłki Siatkowej
MMWL Młodziczek – UKS SG Kożuchów
MMWL Młodzików – Lubuski Związek Piłki Siatkowej / UKS Ares Nowa Sól

W najbliższą sobotę zostaną rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Siatkówce Plażowej w dwóch kategoriach: młodzik i młodziczka.

Chłopcy zagrają w Nowej Soli, a dziewczęta w Kożuchowie.

Rejestracja do turniejów rozpocznie się o 8:30, a początek gier zaplanowano na 9:00.

Zapisane pary:

MŁODZICY

Michał Babacz / Aleks Kowanec (MKST Astra Nowa Sól)
Marcel Woźny / Filip Nowak (MKST Astra Nowa Sól)
Igor Bronikowski / Adam Pawlicki (MKST Astra Nowa Sól)
Jakub Bajran / Marcel Michalski (MKST Astra Nowa Sól)
Jonatan Nowicki / Marcel Zawadzki (UKS ŻAK Krzeszyce)
Kacper Napierała / Leonard Iwanowski (GSZS Gorzów Wlkp.)
Sebastian Mozolewski / Wiktor Cieciński (SKS Tęcza Krosno Odrzańskie)
Tymon Humeniuk / Gracjan Gasper (UKS Jedynka Miedzyrzecz)
Rafał Szewciw / Julian Krzemień (SKS Tęcza Krosno Odrzańskie)
Szymon Matuszewski / Adam Jankowski (UKS Jedynka Miedzyrzecz)
Wojciech Adamirowicz / Konrad Pacholak (UKS Jedynka Miedzyrzecz)
Piotr Grobelny / Alan Stachowiak (UKS Jedynka Międzyrzecz)

MŁODZICZKI

Maja Skrzypiec / Julia Kajdanowicz (UKS SG Kożuchów)
Alicja Pikulska / Oliwia Sobków (UKS SG Kożuchów)
Amelia Rolla / Martyna Furmaniak (SPS Zbąszynek)
Natalia Krystianc / Vanessa Juszczyk (SPS Zbąszynek)
Antonina Wachowska / Amelia Jakimczuk (SPS Zbąszynek)
Emilia Skwierczyńska / Nadia Pawłowska (UKS SG Kożuchów)
Zuzanna Sandowycz / Lena Ucinek (WKS Sobieski Żagań)
Adrianna Urbańska / Aleksandra Gończowska (UKS SG Kożuchów)
Karolina Pawluk / Paulina Perdian (UKS SG Kożuchów)
Zofia Ciołek / Aleksandra Kromulska (KS Atak Gorzów)
Alicja Hrybacz / Maria Szneidrowska (KS Atak Gorzów)
Natalia Deptuch / Julia Żaczkiewicz (Akademia Sportu Iłowa)
Oliwia Tokarz / Anna Żyworonek (Akademia Sportu Iłowa)
Aleksandra Eyzop / Laura Pysznik (Akademia Sportu Iłowa)
Dominika Ziemba / Jowita Gebultowicz (USA Beach Volley Lubsko)
Amelia Koch / Maja Stasik (USA Beach Volley Lubsko)
Karolina Szostak / Pola Maćkowska (UKS Ares Nowa Sól)
Marcelina Ratajczak / Paulina Buszewicz (UKS Ares Nowa Sól)
Laura Melska / Sandra Karwalajtys (UKS Ares Nowa Sól)

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping