Finał Singli Chłopców [ZAPOWIEDŹ]

Turniej Finałowy “singli” chłopców odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, w Krośnie Odrzańskim (ul. Pułaskiego 3).

Odprawa trenerów o godz. 9:15.

Każdy uczestnik na turniej finałowy musi mieć przygotowane:

  1. Każda zawodniczka i każdy zawodnik, którzy zostaną zgłoszeni do rozgrywek KINDER Joy of moving jest zobowiązana przedstawić organizatorowi turnieju podpisaną zgodę na uczestnictwo w rozgrywkach (Załącznik nr 1).
  2. Każdy trener/opiekun drużyny zobowiązany jest przedstawić koordynatorowi turnieju podpisaną zgodę na uczestnictwo w rozgrywkach/wykorzystanie wizerunku (Załącznik nr 2).
  3. Każdy trener/opiekun drużyny zobowiązany jest przedstawić organizatorowi turnieju listę zawodników/zawodniczek (Załącznik nr 3).
  4. Każdy zawodnik/zawodniczka musi posiadać orzeczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiające bezpieczne uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym, na zasadach określonych w przepisach powszechnie obowiązujących (w szczególności Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 22 lipca 2016 r.). Dysponowanie orzeczeniem (wraz z datą jego ważności) jest ujawniane w Systemie Ewidencji przez Klub po jego weryfikacji co do zgodności z treścią obowiązujących przepisów. Zawodnik może być dopuszczony do rozgrywek na podstawie orzeczenia w postaci osobnego dokumentu.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping