Kadra 2009 wzięła udział w Memoriale im. Jerzego Najgebauera w Głogowie

W dniach 21-23.04 odbyły się konsultacje kadry dziewcząt rocznik 2009-2010 przygotowujących się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży –  Police 2023. Głównym celem konsultacji był wybór przez trenerów Dariusza Czarnego i Łukasza Zimmermana 12 dziewcząt na te zawody. W piątek i sobotę trenerzy obserwowali aktualną dyspozycję zawodniczek podczas gier kontrolnych z zespołem Promienia Żary trenera Roberta Penkala oraz Kadry Województwa Dziewcząt rocznik 2008  trenera Mirosława Kasprowicza. Bardzo dziękujemy zarówno zawodniczkom jak i ich trenerom za grę. Meczom sparingowym przyglądał się przewodniczący Rady Trenerów LZPS Jarosław Łukaszkiewicz.

Natomiast w niedzielę, trochę zmieniona Kadra uczestniczyła w XX Memoriale im. Jerzego Najgebauera w Głogowie. Bardzo dobra organizacja turnieju oraz wyrównany poziom zespołów sprawił, że rozegraliśmy 4 emocjonujące mecze. Dziewczęta spisały się znakomicie prezentując wolę walki, ambicję oraz umiejętność współpracy w zespole, co dało nam w efekcie I miejsce w turnieju. Zdaniem trenerów uczestniczących drużyn na wyróżnienie indywidualne zasłużyła nasza kapitan Zosia Ciołek – najlepsza zawodniczka w zespole,  oraz libero Natalia Gawlik wybrana MVP całego turnieju. Gratulujemy całemu zespołowi zwycięstwa w turnieju.

Po grach sparingowych i turniejowych powołanie na ostatnią konsultację w dniach 05-06 maja w Zielonej Górze oraz na OOM – 11-14 maja otrzymują:

 1. Ciołek Zofia – KS Atak Gorzów Wlkp
 2. Skrzypiec Maja – UKS SG Kożuchów
 3. Piwońska Paulina – UKS SG Kożuchów
 4. Piaseczna Zuzanna – UKS Świt Drzonków
 5. Waszak Oliwia – UKS Świt Drzonków
 6. Kwiecińska Klaudia – MLKS Volley Gubin
 7. Gawlik Natalia – MLKS Volley Gubin
 8. Dymova Anna – UKS Ares Nowa Sól
 9. Sandowycz Zuzanna – WKS Sobieski Żagań
 10. Pawko Blanka – UKS Agroma Słońsk
 11. Forgacz Ewa – UKS Agroma Słońsk
 12. Kajdanowicz Julia – UKS SG Kożuchów

Zawodniczki rezerwowe:

 1. Jastrowicz Aleksandra- UKS Promień Żary
 2. Żyworonek Anna – A.S. Iłowa
 3. Bućko Aleksandra – UKS Trójka Sulechów
 4. Wojtuściszyn Katarzyna – UKS Świt Drzonków

Trener Dariusz Czarny

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping