Szkolenie licencyjne trenerów LZPS w Sulęcinie

W dniu 3 września 2023r. w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie odbyło się szkolenie licencyjne trenerów Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej. W szkoleniu wzięło udział 47 lubuskich szkoleniowców, którzy będą prowadzili zespoły w kategorii młodzik, kadet, junior, III liga kobiet i mężczyzn w nadchodzącym sezonie 2023/2024.

Szkolenie dla naszych trenerów poprowadził pochodzący z Warszawy trener I-ligowej STS Olimpii Sulęcin – Konrad Cop. W programie szkolenia Trener Cop zaprezentował dwa wykłady na temat “Organizacji pracy i okresu przygotowawczego z nową drużyną” oraz “Twórczych metod pracy z młodzieżą na przykładzie Reprezentacji Polski U17 i klubu MOS Wola Warszawa”.

Na szkoleniu obecny był przewodniczący wydziału sędziowskiego LZPS, Bartosz Słowik, który przedstawił naszym trenerom zmiany w przepisach gry, które będą obowiązywały od nowego sezonu. Na zakończenie szkolenia przewodniczący wydziału rozgrywek Roman Luczek omówił system rozgrywek dla wszystkich kategorii.

Zarząd LZPS składa podziękowania dla dyrektora sportowego STS Olimpia Sulęcin Pana Łukasza Chajca za pomoc w organizacji szkolenia.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping