Uroczyste otwarcie Areny Gorzów z udziałem Tomasza Palucha i Sebastiana Świderskiego

W poniedziałek w Gorzowie Wielkopolskim prezes PZPS, Sebastian Świderski oraz członek Prezydium PZPS i zarazem Prezes LZPS, Tomasz Paluch dokonali uroczystego otwarcia hali widowiskowo-sportowej – ARENY GORZÓW. To właśnie w tym obiekcie, już w styczniu, rozegrana zostanie EEVZA U20 Mężczyzn, której zwycięzca awansuje na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.

fot. Łukasz Kulczyński

Gorzów Wielkopolski dla prezesa PZPS jest miastem bliskim sercu, ponieważ to właśnie tu spędził on pierwsze lata swojej siatkarskiej kariery. W czasach juniorskich reprezentował barwy Znicza, a w kolejnych latach przeniósł się do Stilonu, gdzie pod okiem trenera Waldemara Wspaniałego zdobywał szlify na seniorskich parkietach.

fot. Łukasz Kulczyński

To dla nas wielki zaszczyt, że jako Polski Związek Piłki Siatkowej możemy zaprosić wszystkich Państwa do Gorzowa Wielkopolskiego na zbliżające się rozgrywki EEVZY. Jestem pewny, że ten nowoczesny obiekt sprosta roli organizatora, a my będziemy częścią tego niezapomnianego wydarzenia, zwieńczonego awansem reprezentacji Polski na przyszłoroczny czempionat – dodał włodarz PZPS.  

EEVZA U20 Mężczyzn odbędzie się w dniach 10-14 stycznia w ARENIE GORZÓW. Bilety trafią do sprzedaży 14 grudnia.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping