Za nami Szkolenie Licencyjne Trenerów LZPS na sezon 2022/2023

48 trenerów z lubuskich klubów wzięło udział w minioną sobotę (28.05) w szkoleniu licencyjnym na sezon 2022/2023. Zajęcia teoretyczne i praktyczne na obiektach Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku dla naszych szkoleniowców przeprowadzili:

? trener Mariusz Rzeszotek (VERTEKO BEACH VOLLEY KOŁOBRZEG)
Temat: „Kompleksowe przygotowanie pary do sezonu siatkówki plażowej – technika, taktyka i różnice z rywalizacją na hali”

? trener Maciej Michalik (PGE SKRA BEŁCHATÓW)
Temat: „Kształtowanie cech motorycznych młodych siatkarzy i siatkarek (siła, wytrzymałość, gibkość) oraz rola treningu brzucha w przeciwdziałaniu kontuzji w oparciu na ćwiczenia wykonywane przez siatkarzy PGE Skry Bełchatów”.

Szkolenie zakończyło się spotkaniem z dobrze znanym na Ziemi Lubuskiej trenerem Markiem Mierzwińskim (GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE), szkoleniowcem Mistrzyń Tauron Ligi 2022.

Spotkanie odbyło się w koleżeńskiej atmosferze, na którym trener Mierzwiński opowiedział o swojej pracy w roli pierwszego szkoleniowca, a także odpowiadał na zadawane pytania.

Organizatorem szkolenia był Przewodniczący Wydziału Szkolenia LZPS Jarosław Łukaszkiewicz przy współpracy z Dyrektorem OSiR w Zbąszynku, Panem Marcinem Mintą.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping